poster

Milovník po přechodu

 • USA

  How to Be a Latin Lover

 • Slovensko

  Ako sa stať zlatokopom

Komedie

USA, 2017, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • terunka003
  ***

  Vtipné, pozitivní, rodinné, láskyplné, sebevědomé, latinské, prostě skvělé. Po dlouhé době komedie, která mě opravdu rozesmála. Příběh stárnoucího milovníka peněz, luxusu, bohatých žen a sebe. A hlavně nepracovat. Do toho horkokrevná sestra a roztomilý synovec, a už se to veze. Vtipy nebyly vulgární, jak je občas zvykem, stále se něco dělo. Jasně, že nějaká ta zápletka, která vyvrcholila jasným šťastným koncem a nějakým poučením tady byla, ale v takovém filmu to čekat musíte. Salma je krásná ženská a když rozjede tu svojí španělštinu, no paní jo! Tohle bylo vážně sympatické. ..tohle mi zvedlo náladu.. (18.11.2017)

 • Spielbergo
  *****

  Výborná oddychovka, která ani na chvíli nenudí, navíc okořeněná neotřelým příběhem a vynikajícími hereckými výkony. Maximo je prostě boží, synovec "Jugo" je sympaťák a nestárnoucí Selma opět nádherná a sexy i v teplákách. Šel jsem na to s nedůvěrou, ale naštěstí trailer nevyplácl zdaleka všechno a já se nakonec královsky bavil. Takže to hodnocení tady vůbec neřešte, já mohu jen doporučit.(20.7.2017)

 • WhiteRaven
  **

  Docela zajímavý námět na zábavnou komedii skončil nevkusnou komedií, která až na pár světlých momentů do vás hustí jen svůj humor o sexu, trapné momenty s křičící Salmou Hayek a dva vyjetý Roby, kteří nevědí co mají říkat. Když nutíte dítě sahat strýčkovi na penis, aby se lidé smáli, tak je tady něco špatně a dá vám to prostor přemýšlet o tom, zdali je Ken Marino sexuálně vyrovnaný člověk. Každopádně i přes tyto eskapády byl Eugenio Derbez v hlavní roli velice dobrý a vypadalo to, že se snaží zachránit co jen jde.(13.7.2017)

 • T2
  ****

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $32,149,404Tržby Celosvetovo $61,881,372Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Zo začiatku to vypadá všelijak, dosť vyumelkované až gýčové. Stačí pretrpieť prvých 20 minút a potom sa to v celku rozbehne v dosť praštenú komédiu, kde nám ulahodí hneď niekoľko trefných komických scénok, pri ktorých sa slušne človek pobaví. Ako taká oddychovka fajn aj keď obohranej príbehovej schéme sa to nevyhne. /videl v kine: 70%/(6.8.2017)

 • kaylin
  ****

  Myslel jsem, že to bude ještě o něco vtipnější, ale hlavně ze začátku tu byly momenty, kdy jsem se moc nebavil. Jakmile se to ale trochu rozjelo, bavil jsem se a u některých scén jsem se skutečně bavil. Finále už je taková klasika, která je nezbytná, protože hlavní postava nemůže být za hajzla, ale i tak jako komedie povedené.(23.8.2017)

 • - V den premiéry film utržil 3,9 milionů amerických dolarů a 12,3 milionů v otevíracím víkendu. Stal se tak druhým nejvýdělečnějším filmem o víkendu promítání své premiéry hned po snímku The Fate of the Furious (2017), který měl premiéru ve stejnou dobu. (PaTeXx)

 • - Ke konci filmu jde vidět, že babičce Arden upadne umělá ruka. I když má umělé obě,tak na jednom záběru jde vidět, jak pohybuje zápěstím i prsty. (Jimmy15)

 • - Vo filme si zahrali obaja synovia Eugenia Derbeza (Maximo). Vadhir stvárnil mladého Maxima a José Eduardo sa objavil v malej úlohe čašníka s nápojmi. (m.a.t.o.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace