Stárnoucí gigolo Maximo má problém, jednoho dne zjistil, že jeho bohatá manželka Peggy, kterou kdysi dávno ulovil v prázdninovém středisku u bazénu, ho prostě vyměnila za nový model. Maximo rázem neví, co bude dělat. Kdysi, když si Peggy bral, podepsal s ní předmanželskou smlouvu, díky které odchází ze své zlaté klece doslova s holým zadkem. V zoufalství Maximo zazvoní u dveří své mladší sestry, Sáry. Sára se svým životem naložila úplně jinak než její povedený bratr. Dnes je architektkou, která ale stále čeká na svou první opravdu velkou zakázku. V tom, aby ji získala, jí v architektonické kanceláři brání její nadřízená. Sára také sama vychovává svého syna Huga. Sářin manžel a Hugův otec nedávno zemřel. Sára je v šoku, když u jejích dveří zazvoní její povedený bratr. Maximo si na Sáru a vůbec celou rodinu ani nevzpomněl. Nicméně Sára nakonec Maxima, který nemá kam jít, vezme k sobě domů. Její podmínka je jasná: Maximo si má urychleně najít práci. Maximo si však svou budoucnost představuje úplně jinak. Je rozhodnut si najít jinou paničku, která ho bude vydržovat. Jenže začíná zjišťovat, že to nebude tak jednoduché, jak si představuje. Jeho dny playboyství už jsou ty tam a bohaté dámy jsou už vesměs obsazeny jinými zlatokopy. Maximo dostal od Sáry za úkol doprovázet svého synovce Huga do školy. A právě před školou Maximo zjistí, že babička Hugovy spolužačky Arden, Celeste, je tou pravou dámou, která by se mohla postarat o Maximovu novou, zlatou klícku. Maximo však obratem také přijde na to, že to nebude nikterak jednoduchá záležitost. Celeste hlídá zlý osobní řidič, který evidentně dokáže odhalit a zmařit každý pokus jakéhokoliv playboye se s jeho bohatou paní seznámit. Maximo se nevzdává, kvůli tlaku své sestry sice nakonec musel začít pracovat, nicméně také pochopil, že jedinou cestou k Celeste je pro něj vztah Huga k malé Arden. Hugo totiž spolužačku neskutečně miluje a byl by rád, kdyby ho právě Arden pozvala na svou narozeninovou oslavu. A tak začne Maximo Huga školit v umění svádění žen. Světe div se, ale i takový nekňuba a trouba, jako je malý Hugo, nakonec pozvání od Arden získá a Maximo je šťastný. Maximo si od svého kamaráda, podobného zlatokopa, jako je Maximo, sežene informace o tom, co má Celeste údajně ráda. S těmito údaji pak Maximo a Hugo vyrazí na Ardeninu oslavu. Zatímco děti se spolu spřátelí, Maximo tvrdě narazí. Rick totiž záměrně Maximovi dodal špatné informace, a tak se Maximovy pokusy získat Celeste setkají s neúspěchem, který se promění v absolutní krach... (TV Prima)

Trailer 1

verbal

Jak být klišovitým cigánským trapákem je další typický žluklý výtok z Cesmínového lesa, který svým intelidegentním scénářem, retardfistikovaným tumorem, ukrutně, ale ukrutně žertobilním přehráváním a tunou pateticky kýčovitého ňuňání degenerujících amerických fracků dozajista potěší nejednoho několikanásobného absolventa sedmi tříd zvláštního školství, zástup jen Trošku jednoduchých, životem zklamaných starých panen, slušně velké stádo prudce neheterosexuálních smíšků a bez výjimky všechny věrné diváky Prímy hnůj a TV Loppatov. Na druhé straně je ovšem velice chvályhodné a nesobecké, že hlavněproudá produkce tolik myslí na naše mentálně postižené spoluobčany a točí takovéto parafilmy jako na běžícím pásu. Akorát by je mohli začít označovat jako třeba místa pro invalidy před Teskem, například symbolem prokopnuté tyqe, vysypaných pilin, nakousnutého či přeškrtnutého mozku, abych tam těm chudákům už nikdy, kurva, nedopatřením znovu nezaparkoval! A stará paní Hájková se svou obří ztvarohovatělou mexickou prdelí a gravitačně hroutícími se pětkami už holt kdejakou sračku dávno nevytrhne. ()

Gilmour93

Hledat zlato v klínech dam, jejichž dech musíte každé ráno kontrolovat zrcátkem, sice ubírá na důstojnosti, ale zase si na jejich narozeniny můžete dát McLaren.. Škoda, že slibně nastartovaná rodinná komedie bez nabízejících se gerontofilních nechutností ala Sandler či Schneider ve své poslední třetině až příliš zabředla do žánrových šablon. Prakticky sám ji utáhl Eugenio Derbez, který vypadá jako mexický Billy Bob Thornton a hrou těla a mimických svalů připomněl ty nejlepší komediální výstupy Jamese Woodse. Tímto přeji jeho Maximovi neutuchající sexuální odvahu a svěžest, aby se nemusela podávat závět a tužka s gumou.. ()

T2

Rozpočet $10miliónovTržby USA $32,149,404Tržby Celosvetovo $61,881,372▐ Zo začiatku to vypadá všelijak, dosť vyumelkované až gýčové. Stačí pretrpieť prvých 20 minút a potom sa to v celku rozbehne v dosť praštenú komédiu, kde nám ulahodí hneď niekoľko trefných komických scénok, pri ktorých sa slušne človek pobaví. Ako taká oddychovka fajn aj keď obohranej príbehovej schéme sa to nevyhne. /videl v kine: 70%/ ()

SNCIS

"Myslím, že jste kvůli mně mokrá." Milovník po přechodu je zcela originální snímek, co se zápletky týká. Chcete mít super život? Tak si nabrkněte bohatou stařenku. "Práce je pro sr*če." - "Mami, strýček Maximo řekl slovo na S." Situace nejsou moc bláznivé, tak jak to u amerických komedii bývá. Zde vládne především slovo. Dialogy jsou napsané fakt skvěle. Herecké obzasení se taky povedlo a působilo autenticky. Překvapila Salma Hayek v černých šatech. To je jí 50 a vypadá takhle? M I L F. "Nejsi nic víc, než líný 46-letý příživník, co myslí jenom sám na sebe." - "Je mi 39." - "Cože?" - "Řekla jsi, že je mi 46, ale je mi 39." - "To teda ne! Mně je 42." - "No a?" - "Jsi můj starší bratr!" - "Nevím, co ti na to říct." Koukal jsem s dabingem, ale přesto jsem četl titulky, protože se tam hodně mluví španělský. To je jediné velké mínus, jináč velmi zábavná podívaná. - 70%. ()

Jara.Cimrman.jr

"Bože, ještě než odejdeš, pomoz mi najít novou manželku. S velkým srdcem, ale zas ne příliš silným." Může pracující člověk se pevným charakterem, ocelovým morálním kreditem a duší bez jediného prokázaného hříchu, tedy zkráceně JÁ, fandit takovému hovadu, jako je Maximo? Na začátku určitě nemůže, ale když své stále ještě zlehka dýchající manželce koupil jako dárek McLarena tak, že platila paninka a jezdit si bude on, tak jsem trošku slevil ze svých zásad a začal jsem se bavit. A pak jsem s tím prošedivělým kreténem začal trénovat konverzaci, chůzi a oční kontakt. Jsem však stále nad věcí a vůbec to na mně nezanechalo žádný vliv, akorát si každé ráno kolem poledne skočím do solárka, nechám si vytrhat chlupy z uší, nabarvit vlasy ... ()

• V den premiéry film utržil 3,9 milionů amerických dolarů a 12,3 milionů v otevíracím víkendu. Stal se tak druhým nejvýdělečnějším filmem o víkendu promítání své premiéry hned po snímku The Fate of the Furious (2017), který měl premiéru ve stejnou dobu. (PaTeXx)
  • Natáčelo se v Santa Claritě a Pasadeně (Kalifornie, USA). (BMW12)
  • Ke konci filmu jde vidět, že babičce Arden upadne umělá ruka. I když má umělé obě, tak na jednom záběru jde vidět, jak pohybuje zápěstím i prsty. (Jimmy15)