poster

Milovník po přechodu

 • USA

  How to Be a Latin Lover

 • Slovensko

  Ako sa stať zlatokopom

Komedie / Drama

USA, 2017, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BOURQUE
  **

  Z celkového pohľadu spíš sklamanie, aspoň pre mňa. Čakal som prepracovanejší a viac zábavnejších scén. Čo by malo byť vážnejšie, tak to nie je vážne a zase vtipné scény nie sú dostatočne vtipným. Hlavné herečky v pohode, ale R. Welch ma prekvapila, že na účinkovanie v tomto filme povedala áno. Osobné hodnotenie: 65% (**) (26.11.2017)

 • edlik007
  *

  Bohužel jako bývá zvykem to nejlepší bylo v traileru. Zápletka je jasná, to jak to skončí je jasné taky. Jde jen o to co vše se stane než se ke konci dostaneme. Film jsem viděl na 3x... Nedokázal jsem to dokoukat najednou, ne že by to byl kousek, u kterého musíte přemýšlet a bolí vás hlava. Jen je to většinou dost nudné. Na nedělní odpoledne to bude dobré....(28.11.2017)

 • terunka003
  ***

  Vtipné, pozitivní, rodinné, láskyplné, sebevědomé, latinské, prostě skvělé. Po dlouhé době komedie, která mě opravdu rozesmála. Příběh stárnoucího milovníka peněz, luxusu, bohatých žen a sebe. A hlavně nepracovat. Do toho horkokrevná sestra a roztomilý synovec, a už se to veze. Vtipy nebyly vulgární, jak je občas zvykem, stále se něco dělo. Jasně, že nějaká ta zápletka, která vyvrcholila jasným šťastným koncem a nějakým poučením tady byla, ale v takovém filmu to čekat musíte. Salma je krásná ženská a když rozjede tu svojí španělštinu, no paní jo! Tohle bylo vážně sympatické. ..tohle mi zvedlo náladu.. (18.11.2017)

 • cingi.t
  ***

  Zabavila som sa a to je predsa podstata komédie. Mierne originálnejšie ako priemer tvorby v USA. Jednoduché, vtipné, no na môj vkus príliš dlhé. Na komédie som náročná, pretože sa mi obracia žalúdok z primitívnych vtipov, ale vieme, že dobrej komédií stačí aj 90 minút. Odporúčam pozerať v originále, Salma Hayek je neodolateľná, keď rozpráva po španielsky. Ku koncu som sa modlila k nebesiam, aby to nemalo nejaký stupidný klišovitý koniec, ktorý by pokazil celý film, vďakabohu, bolo to klíše len na 50%. - 3*(4.1.2018)

 • Stoka
  ***

  Podobné komedie už nemají pořádně co nabídnout a dostal jsem ''asi'' to co jsem od filmu čekal - slušnou oddechovku, která nijak neurazí a na film se dá koukat. První polovina bez pochyby lepší než ta druhá. Jinak mě teda hodně sralo, že skoro po celý film se tam mluvilo španělsky, což mě slušně vytáčelo a já nevěděl co žvachtlají (mohlo to mít přece své opodstatnění a divák pak o něco přijde). Hodnocení vskutku odpovídá 55 %.(7.1.2018)

 • - Vo filme si zahrali obaja synovia Eugenia Derbeza (Maximo). Vadhir stvárnil mladého Maxima a José Eduardo sa objavil v malej úlohe čašníka s nápojmi. (m.a.t.o.)

 • - V den premiéry film utržil 3,9 milionů amerických dolarů a 12,3 milionů v otevíracím víkendu. Stal se tak druhým nejvýdělečnějším filmem o víkendu promítání své premiéry hned po snímku The Fate of the Furious (2017), který měl premiéru ve stejnou dobu. (PaTeXx)

 • - Natáčelo se v Santa Claritě a Pasadeně (Kalifornie, USA). (BMW12)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace