Milovník po přechodu

How to Be a Latin Lover

Ako sa stať zlatokopom

Komedie / Drama

USA, 2017, 115 min

Já mít takovou ségru, tak jsem ten nejšpatnější brácha na světě. Když navíc Salma začla espaňolovat, musel jsem si dát do klína ranec cihel, abych nevystartoval po plátnu. Na americké komedie tohohle typu můžeme plivat jako Jack z Titanicu, ale nakonec jsme stejně všichni rádi, že tu s námi jsou. Já totiž nepotřebuju v kině koukat na hru na něco, mně bohatě stačí vidět, že si někdo užívá to co dělá. Nicméně kdybych mohl Maximovi poradit, tak bych si na jeho místě trošku upravil mířidlo...(29.7.2017)

• korbitch22

Pár opravdu povedených vtipů na tunu naprosto nevtipných a trapných. Jedna z těch amerických komedií, která je určená pro tu hloupější nižší střední třídu jak tady, tak v USA. Salma Hayek je sice překrásná, ale pokaždé když mluví tím strašným přízvukem hledáte kolem sebe nějakou Eržiku co čmahňá osmnáctou Startku, u toho kojí, kolem pobíhají dva zanedbaní čmoudi a třetí křičí v kočárku. Další věc je nesnesitelně natažená stopáž a otravná Kristen Bell a řikám to pořád, ale Rob Riggle je kreténský mentál a jeho role mě neskutečným způsobem serou. Každá scéna v jeho podaní je neskutečná trapárna, Kdyby se vynechala ta dětská dějová linka a na humoru se přitvrdilo, možná by ten film měl větší šanci. Párkrát sem se zasmál a taky se zhrozil, že i když Raquel Welch táhne na nějakých osmdesát, asi bych jí po pěti pivech klidně opíchal, něco jako Cher, tolik plastiky, že to prostě svým podivným způsobem stále funguje :D Prostě milovník v přechodu....40%.(21.10.2017)

• Maximilianus

Priemerná komédia, ktorá síce nenudila, no predovšetkým nezabávala. Miestami silené a mierne trapné vtipy. Reálne 2 3 lepšie scény. Sympatická postava Rob Lowa, ktorého prítomnosť film osviežila, ako aj postava hlavného protagonistu, no nápad, ktorý bol celkom dobrý nebol vôbec dobre spracovaný a film mal veľa hluchých miest a prehnanňu dlžku. 2* Update (5. 12. 2017): Po druhom letmom vzhliadnutí s Katkou sa mi tento film páči viac, že by som dal aj 3*. Zostávam ale verný 2.(4.1.2018)

Zabavila som sa a to je predsa podstata komédie. Mierne originálnejšie ako priemer tvorby v USA. Jednoduché, vtipné, no na môj vkus príliš dlhé. Na komédie som náročná, pretože sa mi obracia žalúdok z primitívnych vtipov, ale vieme, že dobrej komédií stačí aj 90 minút. Odporúčam pozerať v originále, Salma Hayek je neodolateľná, keď rozpráva po španielsky. Ku koncu som sa modlila k nebesiam, aby to nemalo nejaký stupidný klišovitý koniec, ktorý by pokazil celý film, vďakabohu, bolo to klíše len na 50%. - 3*(4.1.2018)

Skvělý trailery a průměrný film. To nejlepší uvidíte právě v trailerech, což není sice moc překvapení, ale i tak to zamrzí. Milovník po přechodu vypadal totiž jako kandidát na skvělou komedii. Ona sice není špatná, úvod je dobrý a dá se říct, že kdekoliv se tvůrci snaží o humor, se trefí do černého. Jenže jak to u komedií bývá, po polovině stopáže se pomalu přepne na vážnější notu, začne se řešit "rodina je nejdůležitější" a "jaké je moje poslání v životě" a Vy pomalu upadáte do letargie. Naštěstí tohle moralizování netrvá dlouho a ve finále je Milovník po přechodu vtipnou jednohubkou, ideálním společníkem na nedělní dopoledne.(4.9.2017)

• - V den premiéry film utržil 3,9 milionů amerických dolarů a 12,3 milionů v otevíracím víkendu. Stal se tak druhým nejvýdělečnějším filmem o víkendu promítání své premiéry hned po snímku The Fate of the Furious (2017), který měl premiéru ve stejnou dobu. (PaTeXx)

• - Ke konci filmu jde vidět, že babičce Arden upadne umělá ruka. I když má umělé obě, tak na jednom záběru jde vidět, jak pohybuje zápěstím i prsty. (Jimmy15)

• - Vo filme si zahrali obaja synovia Eugenia Derbeza (Maximo). Vadhir stvárnil mladého Maxima a José Eduardo sa objavil v malej úlohe čašníka s nápojmi. (m.a.t.o.)