poster

Milovník po přechodu

 • USA

  How to Be a Latin Lover

 • Slovensko

  Ako sa stať zlatokopom

Komedie / Drama

USA, 2017, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Maximilianus
  **

  Priemerná komédia, ktorá síce nenudila, no predovšetkým nezabávala. Miestami silené a mierne trapné vtipy. Reálne 2 3 lepšie scény. Sympatická postava Rob Lowa, ktorého prítomnosť film osviežila, ako aj postava hlavného protagonistu, no nápad, ktorý bol celkom dobrý nebol vôbec dobre spracovaný a film mal veľa hluchých miest a prehnanňu dlžku. 2* Update (5. 12. 2017): Po druhom letmom vzhliadnutí s Katkou sa mi tento film páči viac, že by som dal aj 3*. Zostávam ale verný 2.(4.1.2018)

 • SNCIS
  ****

  "Myslím, že jste kvůli mně mokrá." Milovník po přechodu je zcela originální snímek, co se zápletky týká. Chcete mít super život? Tak si nabrkněte bohatou stařenku. "Práce je pro sr*če." - "Mami, strýček Maximo řekl slovo na S." Situace nejsou moc bláznivé, tak jak to u amerických komedii bývá. Zde vládne především slovo. Dialogy jsou napsané fakt skvěle. Herecké obzasení se taky povedlo a působilo autenticky. Překvapila Salma Hayek v černých šatech. To je jí 50 a vypadá takhle? M I L F. "Nejsi nic víc, než líný 46-letý příživník, co myslí jenom sám na sebe." - "Je mi 39." - "Cože?" - "Řekla jsi, že je mi 46, ale je mi 39." - "To teda ne! Mně je 42." - "No a?" - "Jsi můj starší bratr!" - "Nevím, co ti na to říct." Koukal jsem s dabingem, ale přesto jsem četl titulky, protože se tam hodně mluví španělský. To je jediné velké mínus, jináč velmi zábavná podívaná. - 70%.(24.3.2018)

 • WhiteRaven
  **

  Docela zajímavý námět na zábavnou komedii skončil nevkusnou komedií, která až na pár světlých momentů do vás hustí jen svůj humor o sexu, trapné momenty s křičící Salmou Hayek a dva vyjetý Roby, kteří nevědí co mají říkat. Když nutíte dítě sahat strýčkovi na penis, aby se lidé smáli, tak je tady něco špatně a dá vám to prostor přemýšlet o tom, zdali je Ken Marino sexuálně vyrovnaný člověk. Každopádně i přes tyto eskapády byl Eugenio Derbez v hlavní roli velice dobrý a vypadalo to, že se snaží zachránit co jen jde.(13.7.2017)

 • Spielbergo
  *****

  Výborná oddychovka, která ani na chvíli nenudí, navíc okořeněná neotřelým příběhem a vynikajícími hereckými výkony. Maximo je prostě boží, synovec "Jugo" je sympaťák a nestárnoucí Selma opět nádherná a sexy i v teplákách. Šel jsem na to s nedůvěrou, ale naštěstí trailer nevyplácl zdaleka všechno a já se nakonec královsky bavil. Takže to hodnocení tady vůbec neřešte, já mohu jen doporučit.(20.7.2017)

 • kaylin
  ****

  Myslel jsem, že to bude ještě o něco vtipnější, ale hlavně ze začátku tu byly momenty, kdy jsem se moc nebavil. Jakmile se to ale trochu rozjelo, bavil jsem se a u některých scén jsem se skutečně bavil. Finále už je taková klasika, která je nezbytná, protože hlavní postava nemůže být za hajzla, ale i tak jako komedie povedené.(23.8.2017)

 • - Film vydělal 61,9 milionů amerických dolarů, přestože rozpočet činil pouze 10 milionů amerických dolarů. (PaTeXx)

 • - Ke konci filmu jde vidět, že babičce Arden upadne umělá ruka. I když má umělé obě, tak na jednom záběru jde vidět, jak pohybuje zápěstím i prsty. (Jimmy15)

 • - Vo filme si zahrali obaja synovia Eugenia Derbeza (Maximo). Vadhir stvárnil mladého Maxima a José Eduardo sa objavil v malej úlohe čašníka s nápojmi. (m.a.t.o.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace