Milovník po přechodu

Ako sa stať zlatokopom

Komedie / Drama

USA, 2017, 115 min

• BOURQUE

Z celkového pohľadu spíš sklamanie, aspoň pre mňa. Čakal som prepracovanejší a viac zábavnejších scén. Čo by malo byť vážnejšie, tak to nie je vážne a zase vtipné scény nie sú dostatočne vtipným. Hlavné herečky v pohode, ale R. Welch ma prekvapila, že na účinkovanie v tomto filme povedala áno. Osobné hodnotenie: 65% (**) (26.11.2017)

Poznáte filmy, ktoré sa stanu oveľa lepšími, než ich trailer? Myslím, že do tejto kategórie by som zaradil film "How To Be A Latin Lover." Z traileru to na mňa pôsobilo ako ohromná trápnosť a gýč, no keď som mal možnosť film vidieť, tak nielenže tu máme dobrý film, na ktorom sa zabavil, no reálne mám pocit, že je v ňom aj dostatok šarmu, ktorý človeka dokáže udržať pri pozornosti. A hoci to má dosť všedný príbeh a je tu kopec vecí, ktoré sa dokážu odhadnúť, nakoľko je tá dejová línia načrtnutá veľmi všedne a klasicky, tak postavy to dokážu relatívne slušne pretlačiť dopredu a spraviť z toho zábavný zážitok. Je to budúca komediálna klasika? Nemyslím si, že by som mohol ísť až tak ďaleko, ale podobne ako napríklad "Office Christmas Party" prekonal film moje očakávania o niekoľko levelov a reálne ma aj dobre pobavil. Áno, sú tu aj blbé a nemiestne fóry, no nemyslím si, že film je nejako výrazne urážlivý, nechutný alebo nevkusný. Myslím si, že keď človek videl pred dvoma rokmi film "Vacation", tak to bola skutočná ukážka hnusu a nevkusu. Ak chcete ľahkú komédiu s dobrými gagmi, myslím, že si film užijete. Za seba hovorím, že stojí za to si ho pozrieť aspoň raz. Zvážte si a čeknite si ho. Hodnotenie: B(7.8.2017)

• bearmeedek

Opravdu špatný a zbytečný film. Rozhodně není tím, na co si v reklamě hraje, tj. komedií o svádění a sexu po „přechodu“. Veškerou trapnost a nudu jsem vydržel jen pro účast Salmy Hayek (51). Ne, že bych chtěl u obrazovky slintat, ale hrála zde obyčejnou ženu, podstatnou část filmu hovořila svou mateřštinou, takže tady jsem ji oproti jiným filmům mohl vnímat tak nějak víc civilněji. A fakt nechápu ty nadšené ovace.(16.2.2018)

• WhiteRaven

Docela zajímavý námět na zábavnou komedii skončil nevkusnou komedií, která až na pár světlých momentů do vás hustí jen svůj humor o sexu, trapné momenty s křičící Salmou Hayek a dva vyjetý Roby, kteří nevědí co mají říkat. Když nutíte dítě sahat strýčkovi na penis, aby se lidé smáli, tak je tady něco špatně a dá vám to prostor přemýšlet o tom, zdali je Ken Marino sexuálně vyrovnaný člověk. Každopádně i přes tyto eskapády byl Eugenio Derbez v hlavní roli velice dobrý a vypadalo to, že se snaží zachránit co jen jde.(13.7.2017)

Vtipné, pozitivní, rodinné, láskyplné, sebevědomé, latinské, prostě skvělé. Po dlouhé době komedie, která mě opravdu rozesmála. Příběh stárnoucího milovníka peněz, luxusu, bohatých žen a sebe. A hlavně nepracovat. Do toho horkokrevná sestra a roztomilý synovec, a už se to veze. Vtipy nebyly vulgární, jak je občas zvykem, stále se něco dělo. Jasně, že nějaká ta zápletka, která vyvrcholila jasným šťastným koncem a nějakým poučením tady byla, ale v takovém filmu to čekat musíte. Salma je krásná ženská a když rozjede tu svojí španělštinu, no paní jo! Tohle bylo vážně sympatické. ..tohle mi zvedlo náladu.. (18.11.2017)

• - Až 89% diváků v otevíracím víkendu bylo hispánského původu. (PaTeXx)

• - Ke konci filmu jde vidět, že babičce Arden upadne umělá ruka. I když má umělé obě,tak na jednom záběru jde vidět, jak pohybuje zápěstím i prsty. (Jimmy15)

• - Vo filme si zahrali obaja synovia Eugenia Derbeza (Maximo). Vadhir stvárnil mladého Maxima a José Eduardo sa objavil v malej úlohe čašníka s nápojmi. (m.a.t.o.)