Coby neodolatelný seladon městských bazénů měl Maximo (Eugenio Derbez) jediný cíl – klofnout bohatou starší dámu, nechat se vyživovat a vést sladký život. Klaplo to dokonale. Každá zlatá žíla ale někdy vyschne. Vlastní datum vydání právě zařadilo Maxima do kategorie lenivých veteránů, když se jeho velmi stará žena spustí s velmi mladým prodejcem aut a podvedeného Maxima vykopne na ulici. Ze zlaté klece se stěhuje k sestře do obyčejného bytu a ocitá se ve světě lidí, kteří pracují, nakupují, sami si vaří a provádějí další nepředstavitelné věci. Tudy ale cesta nevede. Ještěže existují děti a ty mají spolužačky a ty zase mají starou bohatou babičku. Svět by přecijen mohl být zase spravedlivý a další boj o pohodlný život může začít. Povede se Maximovi oprášit své zašlé umění svůdce a obnoví slávu svých žlutých plavek? Předá tajemství milovníka svému malému synovci? (Bontonfilm)

WhiteRaven

Docela zajímavý námět na zábavnou komedii skončil nevkusnou komedií, která až na pár světlých momentů do vás hustí jen svůj humor o sexu, trapné momenty s křičící Salmou Hayek a dva vyjetý Roby, kteří nevědí co mají říkat. Když nutíte dítě sahat strýčkovi na penis, aby se lidé smáli, tak je tady něco špatně a dá vám to prostor přemýšlet o tom, zdali je Ken Marino sexuálně vyrovnaný člověk. Každopádně i přes tyto eskapády byl Eugenio Derbez v hlavní roli velice dobrý a vypadalo to, že se snaží zachránit co jen jde. ()

incognito

Bohužel jako bývá zvykem to nejlepší bylo v traileru. Zápletka je jasná, to jak to skončí je jasné taky. Jde jen o to co vše se stane než se ke konci dostaneme. Film jsem viděl na 3x... Nedokázal jsem to dokoukat najednou, ne že by to byl kousek, u kterého musíte přemýšlet a bolí vás hlava. Jen je to většinou dost nudné. Na nedělní odpoledne to bude dobré.... ()

hazdrova

Celkom typická americká komédia s latinskoamerickým podtónom. Vtipy ale boli trochu obyčajné a nič nové nepriniesli. 3* ()

elimS

60% - komentář 20ti slovy: Typ "francouzské komedie" po americku. Herecky vybalancované, neurazí, rychle uteče a párkrát se zasmějete...na nedělní odpoledne ideální...podívat a smazat. ()

XXXXXXXX

Jako reklama na křečové žíly, vrásky a povislé poprsí, to funguje opravdu bezvadně. Jen už si tak nějak nejsem jistý, že to tak Marinovaný Ken původně zamýšlel. ()

Daertelon

Ačkoliv je to spíš taková americká blbina s relativně jednoduchou zápletkou, musím koneckonců přiznat, že jsem se bavil. Pár skvělých fórů tam bylo, ačkoliv to rozhodně nevyváží nadutost příběhu a ploché emocionální scény. A Raphael Alejandro ode mě má 1*! 60% ()

Spielbergo

Výborná oddychovka, která ani na chvíli nenudí, navíc okořeněná neotřelým příběhem a vynikajícími hereckými výkony. Maximo je prostě boží, synovec "Jugo" je sympaťák a nestárnoucí Selma opět nádherná a sexy i v teplákách. Šel jsem na to s nedůvěrou, ale naštěstí trailer nevyplácl zdaleka všechno a já se nakonec královsky bavil. Takže to hodnocení tady vůbec neřešte, já mohu jen doporučit. ()

DonBraso

Pod rouškou křečových žil jede Maximo plnou parádu.Jako slušná oddechová komediální vložka,kde se sice moc smát nebudete,ale zase nedostane hromadu fekálního humoru a film docela dejchá svěžím vánkem,kde španělština tomu spolu se Salmou dostává slušný pozdrav mezi nohy.Ty necelé dvě hodinky utečou stejně rychle jako Maximo od své "milované".Film na dvě mince,kde orel vyhrává a panna zůstává doma a vypíná film během chvilky,protože jí přijde stejně stereotypní jako dalších sedm. ()

solisoli

Vcelku smiešne vyčačkaná blbosť. Boli tam aj smiešne momenty. Asi tak dva. Ale kde tento humorne empatický príbeh zaradiť. Ťažká otázka. Odpoveď by vedeli dať asi diváci do 12 rokov. Aj to možno. ()

blondboss

Hispánske komédie majú svoje čaro a táto mala navyše zaujímavý scenár, veľmi dobre vybraný kasting a slušné komediálne frky. Jedna z mála komédií, kde sa tvorcovia vyhýbajú hluchým miestam a aj keď sa nič zásadného nedeje, aj tak sa v konečnom dôsledku nenudíte. Taká milá komédia zo života o tom, že aj leniví ľudia musia dostať v živote šancu. Čo mi ale chýbalo, bolo viac rozvinutie príbehu a potenciálu samotného unikátneho scenára, trošku to už potom šlo do stratena a do väčšieho neudržateľného klišé. 65 % ()

megajalec

Čo musím zlatokopovi uznať, je že je na viacerých miestach vtipný. A ked píšem vtipný, tak sa naozaj smejete. Má však plno infantilných miest. Príbeh je síce originálny, ale niektoré pasáže trhajú uši a pozeráte ako puk, že čo to je za blbosť. Salma k zožraniu, tá asi fakt nestarne. ()

_Jimmy_

Velmi dobra komedialna jazda. Cely film sa pekne viezol. Salma Hayek je poriadna kost v tomto filme. Uprimna komedia, pri ktorej si oddychnete. Odporucam. ()

p.a.douch

Takže co dodat? Dost vtipů bylo odhalenu už v traileru, ale nebojte budou i jiné. Je to úplně pohodová komedie a žádný jiný ambice než pobavit tento film nemá. Casting toho dílka se velmi povedl. Všemu samozřejmě kralují Hayeková a Derbez, ale i ostatní stojí za shlédnutí. Zejména bych vyzdvihl ještě Bellovou a Lowa. Ken Marino se režii věnuje čím dál víc a jde mu to. Dobrá komedie. ()

mr.twizta

Achjo, proc uz se netoci silly komedie bez nevyhnuteleneho moralniho ponauceni? Latin Lover se totiz k takovemu pristupu vylozene nabizi, protoze hlavni hrdina je ukazkovy kreten a ja se diky nemu nekolikrat od srdce zasmal. To je sice u komedie uzitecna vec, ale protoze jsou povedene (a vetsinou fyzicke) gagy naredeny nehoraznou stopazi a povinnymi checkpointy pribehu pouceneho hrisnika, nemuzu dat coby zdejsi expert na Psychora vice nez tri hvezdy. Jinak hlavni hrdina je hispansky Will Forte. ()

Goumen

Nevím, proč se v poslední době dělají komedie tak dlouhé, 90 minut většinou bohatě stačí a to je případ i tohohle filmu. Jinak je to ale celkem zábavná i když kvalitou spíše průměrná komedie. ()