Coby neodolatelný seladon městských bazénů měl Maximo (Eugenio Derbez) jediný cíl – klofnout bohatou starší dámu, nechat se vyživovat a vést sladký život. Klaplo to dokonale. Každá zlatá žíla ale někdy vyschne. Vlastní datum vydání právě zařadilo Maxima do kategorie lenivých veteránů, když se jeho velmi stará žena spustí s velmi mladým prodejcem aut a podvedeného Maxima vykopne na ulici. Ze zlaté klece se stěhuje k sestře do obyčejného bytu a ocitá se ve světě lidí, kteří pracují, nakupují, sami si vaří a provádějí další nepředstavitelné věci. Tudy ale cesta nevede. Ještěže existují děti a ty mají spolužačky a ty zase mají starou bohatou babičku. Svět by přecijen mohl být zase spravedlivý a další boj o pohodlný život může začít. Povede se Maximovi oprášit své zašlé umění svůdce a obnoví slávu svých žlutých plavek? Předá tajemství milovníka svému malému synovci? (Bontonfilm)

DK197

Myslím si, že z toho šlo vytřískat víc, ale celkově to je příjemná oddechovka, která docela i pobaví. :-) ()

Pythonator

Velice příjemná až neamericky chytrá komedie, která se obejde i bez fekálního humoru, až na několik těch prdíků. Ne, že by nemohla být lepší, kdyby tam třeba nějaký Sandler přidal nějaké ty úchylárny, ale je prostě povedená a vystačí si s jemnějším humorem. Námět je vtipný už sám o sobě a mechikánský gerontofil to uhrál zdatně a s šarmem. Salma nám poněkud stárne, ale i tak se na ni hezky dívá. Kristen Bell je jako vždy rozkošná a zábavná. Bohužel je to celé poněkud zaměřené spíše na ženské publikum, ale i tak to lehce nadhodnotím, protože tak milých a chytře vystavěných komedií je v hnUSA málo. ()

vinducha

Těžký život vydržovaného džigola... Salma přestože tam má o pár kilek zjevně navíc , tak je teda kost k sežrání. A ty hlavní 2 dětští herci ,  taková malá zubatá strašidýlka , ale speciálně Hugo mě pobavil. ()

JB001

Pohodová letní komedie u které se člověk i zasměje. A Salma Hayek  vypadá i v padesáti pořád dost dobře ()

jjemi

Od začátku až do konce legrace, sranda, žádné velké umění a ano předvídatelný děj, ale pokud se jdete do kina bavit a ne dělat kritiku, budete spokojeni. Ostatně rozesmívat náročné české publikum celých 115 minut je umění. Zařadila bych do kategorie - Rodinný film. ()

CML1975

Já šel do kina na blind a komedie o vyžilém seladonovi, který se nechal celý život vydržovat starými a bohatými babičkami slibovala slušnou zábavu. Scéna v kosmetickém salonu mě totálně rozsekala a já smíchy brečel... Salma Hayek je klátitelná baba, to je bez debat. ()

PanIncognito

Jde o klasickou letní komedii. Námět snímku je originální, avšak výsledek působí poněkud utahaně. Chce to snímek prostříhat a vynechat některé scény... a že některé scény jsou opravdu trapné. Většina herců si vede obstojně (spokojen jsem především s mou oblíbenou Renée Taylor, jenž je u nás známá především jako Sylvia Fine ze seriálu Chůva k pohledání). Nejde o špatný film... většina vtipů je povedených, ale jde to zvládnout i lépe. ;-) (viděno v původním znění) ()

Konev

Až na pár zbytečných scének /chytání za koule/, jsem se bavil jako už dlouho ne. Nejvíc při scénkách s dědou na vozíku!!! ()

pravda1

Ja som sa vcelku zabavil na niektorých momentoch.Inak jedno veľké klišé.Ale čo ja viem vcelku do pohody oddychovka.... ()

im8

No, nejlepší scéna byla hned ta první, v níž tatík milovníka srovnal náklaďákem jejich barák se zemí. Pak už to byla taková klasická mexická legranda, v niž byl ale bratr Eugenio uvěřitelný a sestra Salma šmrncovní. Raquel hraje reklamu na špatně udělané plastické operace, ale tak to asi mělo být. Ty časy, kdy byla ve Zvířeti k sežrání, jsou prostě dávno fuč. Nic moc jsem nečekal a to jsem i dostal. Možná i trochu víc. ()

SNCIS

"Myslím, že jste kvůli mně mokrá." Milovník po přechodu je zcela originální snímek, co se zápletky týká. Chcete mít super život? Tak si nabrkněte bohatou stařenku. "Práce je pro sr*če." - "Mami, strýček Maximo řekl slovo na S." Situace nejsou moc bláznivé, tak jak to u amerických komedii bývá. Zde vládne především slovo. Dialogy jsou napsané fakt skvěle. Herecké obzasení se taky povedlo a působilo autenticky. Překvapila Salma Hayek v černých šatech. To je jí 50 a vypadá takhle? M I L F. "Nejsi nic víc, než líný 46-letý příživník, co myslí jenom sám na sebe." - "Je mi 39." - "Cože?" - "Řekla jsi, že je mi 46, ale je mi 39." - "To teda ne! Mně je 42." - "No a?" - "Jsi můj starší bratr!" - "Nevím, co ti na to říct." Koukal jsem s dabingem, ale přesto jsem četl titulky, protože se tam hodně mluví španělský. To je jediné velké mínus, jináč velmi zábavná podívaná. - 70%. ()

SaintMichael

Byly tam sice nějaké slabší chvíle, ale na dnešní dobu spíše nadprůměrná komedie, kterých se točí už docela málo. Hodnocení tady by si zasloužila lepší, ale komedie to mají s hodnocením vždycky těžší o proti "umělečtějším snímkům". ()

Kaylar

Tak teď nevím, jestli mám nebo nemám mít provinilý pocit z toho, že se mi zrovna tenhle film líbil... ale ne, proč taky? Náramně dobře jsem se bavila. Některé scény si budu pamatovat dlouho a ty méně povedené moje již poněkud vetchá a selektivní paměť brzy vypustí. ()

VincentB.

Konečne komédia, kde sa nedá absolútne spoliehať na všetky klišé takýchto vzťahových komédii. Dramaturgia pekne viedla diváka počas celého príbehu. V posledných mesiacoch nebola komédia čo by ma trochu pobavila. K tomuto som pristupoval ako pustím si kúsok a za chvíľu to znechutene vypnem. Vrelo odporúčam. Humor, posolstvo, nápady. Hodnotím 80%. (káždý film hodnotím v rámci žánru) ()