Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Seznamte se s "Larrym Likvidátorem". Arogantním, chamtivým, sobeckým, nemilosrdným bukanýrem Wall Streetu. Larry (Danny DeVito) však narazí, když se utká se společností New England Wire and Cables, kterou zastupuje velmi zdatná právní zástupkyně (Penelope Ann Millerová). (oficiální text distributora)

Videa (1)

Trailer

Recenze (44)

dopitak 

všechny recenze uživatele

Dabing Ladislava Mrkvičky, který se k výkonu Dannyho DeVita dokonalé hodí, charismatický hlas Jiřího Bartošky na Gregory Pecka, a sexappeal Penelope Ann Miller jsou hlavními klady jinak nepříliš dobře chemicky sestaveného filmu. Že by kráska PAM zahořela pro připlešlého liliputána, zvlášť když její postavě přísluší tak silná averze k osobě bezohledného podnikatele? Kdepak, tady to nespraví ani pověstné "co se škádlívá..." Na druhou stranu, právě jejich slovní přestřelky jsou tím nejzábavnějším. Dokoukáno asi naposedmé. ()

Lencuccia 

všechny recenze uživatele

Můj oblíbený film v dětství. Na základě Penelope Ann Miller a jejích kilometrových nohou jsem až do puberty mermomocí trvala na tom, že budu studovat práva a chtěla jsem nosit kostýmky stejně jako ona. Když mi došlo, kolik šrocení zákonů atd by to ve skutečnosti obnášelo, tak jsem se na to vykašlala :D Každopádně jsem nedávno film znovu shlédla a k mému zklamání jsem zjistila, že to není zase až takové terno. Je to taková příjemná sem tam komedie, která se ovšem řadí mezi ty slabší s v hlavní roli Danny DeVitem. Váhám mezi dvěma a třemi hvězdičkami, ale nakonec asi dám tři. Ovšem ta třetí je jen z nostalgie! ()

Reklama

Juto 

všechny recenze uživatele

Danny DeVito hrá slizkého sviniara, ktorý obchoduje a často ničí spoločnosti. Jeho ďalší cieľ je zápasiaca spoločnosť Gregoryho Pecka a Piper Laurie. Film je veľmi príjemná komédia. Pokiaľ ide o skvelé jednorazové vložky, romantické žartovanie a lekciu ekonómie, pri sledovaní ,,Peniaze iných" sa nemôžete pomýliť. 6/10 ()

marti 

všechny recenze uživatele

DeVito dvíha úroveň filmu o 100% a všetky scény bez neho sú len výplňou. Inak komunálna kapitalistická komédia/satira, ktorá nikoho neurazí, kde pri pozornom sledovaní nájdete mnohé analógie k starému dobrému socializmu: Šéf povie: akcie stúpli o jeden a pol boda (analogicky "splnil sa plán na 101,5%") a všetci sú z toho nadšení, hoci obidva údaje sú len virtuálne a so skutočnou hodnotou, alebo výkonosťou to má málo spoločné. ()

betelgeuse 

všechny recenze uživatele

Poměrně reprezentativní ukázka toho, že Amíci - až na výjimky - neumějí udělat pořádnou satiru. Místo, aby uštědřil tvrdý klovanec Wall Streetu a korporátní Americe, ulpívá tenhle film na jednoduchém humoru, který se točí vyhradně kolem De Vita, uslzené agitaci (viz sošně hrdý Peckův charakter) a kompromisním závěru. Nic proti Amíkům, Wall Streetu a už vůbec De Vitovi... ()

Galerie (29)

Reklama

Reklama