Tajný agent se probudí uvězněný v ponorce na místě, o kterém ví jen CIA. (Filmbox)

Dale

Ach jaj, smutné, aké filmy musia točiť moje kedysi idoly porevolučných rokov. Dolph tu má ale celkom peknú inťácku rolu, aj keď s minimom akcie. JCVD sa snaží, no už to tak nezvláda a hlavne mu to kazia ostatní "herci" a dej a režisér a proste všetko. Chce to veľa odolnosti dopozerať to do konca, dej je príšerná blbosť, tie dve modelky mali ostať na móle, lebo sa na ne pozerá dobre, no so zbraňou v ruke vyzerajú na smiech. Ale to skoro každý herec tu, réžia je príšerná, ani sa nedivím keď som sa pozrel na filmografiu režiséra. Všetko vyzerá hrozne lacno a amatérsky, ako home made movie. Radšej si pustiť nejakú starinku s týmito vyhasnutými akčnými hviezdami. ()

Ellmariachi

Klasické béčko o které by člověk jen stěží zavadil nebýt JCVD a Dolph v hlavních rolích. Tedy s Dolphem opatrně tam to až tak neplatí. Jeho role totiž velká není i když kus práce odvede a v ději má důležitou pozici. Zbytek castingu už je špatný a graduje to ženskýma rolema. Obě holky jsou pěkný, ale hledání hereček snad muselo proběhnout vedle castingu na porno. Jak dámy chytí do ruky kvéry vypadá to nechtěně směšně. JCVD zde v bitkách předvede to na co už asi má. Někdo může říct, že to je málo, ale aspoň máte pocit že se rve on a ne kaskadéři. Přestřelky jsou nezajímavé a strašně mě vytáčí, když jednou nabušenej agent netrefí vrata od stodoly a vteřínu na to snad umí mířit za roh. Jinak to ale utíká a člověk se nenudí. V závěru malý zvrat, který nepůsobí úplně blbě. Pokud jste na těchto pánech vyrůstali dejte tomu šanci, jinak to ale nemá smysl. 55 procent. ()

vegetol.mp

Zábavný, ale ničím výjimečný béčko, který by se klidně mohlo jmenovat Útok na ponorku 3. Akce je rutinní, ale vcelku slušná a nechybí jí intenzita. Nejlepší je asi úvodní přestřelka v motelu, která je ale zbytečně krátká. Zbytek je v pohodě koukatelnej akční průměr, kterej fandu žánru pobaví a neurazí. ()

Martin741

Lundren a Wan Klod Žán Damme bojuju v utrobach ponorky proti teroristom ktori chcu co ? Sak ani neviem presne, distributor pise cosi v tom zmysle ze Wan Klod žán Damme bol oznaceny za zradcu a musi ocistit svoje meno. Dobre, to chapem. Kto ho ale takto oznacil, preco - tak to uz nechapem, rovnako ako odpovede na zakladne otazky Kto, co, kedy, kde, kedy, preco a ako. Ono sa to este chce tvarit ako buddy movie, ale ide to len tazko, ani jeden z tej dvojky nevie hrat, vlastne na dobreho herca som tu ani nenatrafil. Lundgren je viac vzadu, no a reziser mi toho tiez vela nehovori . 30 % ()

Figu

Žáne Žáne.... Měl bys přestat využívat toho, že jseš jeden z mé topky a hrdinů dětství. Tahle amatérsky natočená píčovina opravdu nestojí za skouknutí ani pro nejskalnějšího fandu JCVD. Všechno bylo tak primitivní, tak směšný, tak laciný, že se mě to nechce ani vypisovat! Ty přestřelky, ty dialogy, ti herci okolo, no prostě děs! Jediný co je pozitivní a stojí za zmínku je postava Lundgrena! Dolph je pořád nehoráznej bourák a zde je největší škoda, že byl dost nevyužitej! Na rovinu říkám, že kdyby se role hlavních hrdinů našeho dětství a z plakátu filmu otočily, mohlo to dopadnout daleko líp! Doufám a věřím, že nám "svaly z Bruselu" v budoucnu představí něco víc snesitelnějšího. 35% ()

alchac

Universal Soldaten opět spolu? Žel ten větší a sympatičtější se jen tak mihne a film jako celek nejvíce zaujme tím, že ten druhý jako správně krutohustý drsoň na třetí rozchodí i střelné zranění v krajině srdeční a jeho steží padesátikilová barbína dokonce zvládne kydlit metrákové tuleně (nebo co to bylo zač) s průstřelem jater. Jinak sice poněkud nuda, ale dokoukat se to dá. ()

Deyw

unavenej jcvd s bulkou na hlave a svezi dolph, kterej proste kdyz neco rekne tak na tom neco je diky jeho hlasu a zahlasi.. :D jinak je taky uz starej jako svine a oba sou nabarveny jak panenky :D pak je tu mistni lara croft :D no dam tomu 3 z lasky z lungrenovi a litosti jcvd - kdyby to vyslo v 90s a byly mlady tak by to mohla bejt jizda..takhle je to strasny..akce nahovno film nahovno - napad dobrej ale je to nahovno.. jak mu vola na tu vysilacku nejakej ten borec a on mu rekne at to da na hlasitej odposlech :D:D:D kurva to je jak beznohymu at bezi rychlej :D:D ()

otík

Teda byla to strašná blbost a totální béčko, ale kdyby většina filmů s Van Dammem a Lundgrenem byla tak zábavná, jako asi 3 minut tohoto filmu, kdy si společně ze sebe dělají legraci, bylo by to něco úžasného pod sluncem. Jenže 3 minut zábavy je tedy skryto ve 100 minutách nudy. Scénář je naprosto praštěný, už jen to, že na ponorce se střílí o sto šest je samozřejmě hovadina, ale i zbytek námětu je příšerně dětinský. Škoda o tom psát, lépe je zmínit, že Lundgren je ve filmu cca 10 minut, ale scény s ním jsou to nejlepší, co film nabízí. Van Damme je slušný, sem tam se i usměje, je slušně nadabovaný – místo zesnulého Pomejeho ho mluví v primáckém dabingu Jiří Švarc a celkem se na něj hodí, Lundgrena naštěstí zase dabuje Soukup. Vizuál filmu je strašný, neustále šero (no vždyť je to v ponorce, já vím!), akční scény nijaké, sem tam nějaká postava obživne (nebo jsem si myslel, že už je mrtvá), sem tam má někdo průstřel břicha a žije bez potíž dál, ale tak už to v těchto filmech bývá. Mě těší, že jsem to přežil bez úhony a to, že jsem se jednou fakt slušně pousmál, mi dává motivaci zhlédnout další kupu sraček s Žánem i Dolphíkem. ()

Johnny.ARN

Pred pár desaťročiami by toto na VHSkách špinilo hlavy prehrávačov. Teraz po tom už ani vlastný pes neštekne. Ale dalo sa to dopozerať, JCVD ešte vie dvihnúť nohu a blonďák dostal málo priestoru. mal som ale pocit že všetci ten film beru veľmi vážne. 2 z 5 ()

Yoshimitsu

Dva veterání spolu a proti sobě, jak v univerzálním vojákovi? To, ani náhodou tady to zachraňovaly sexy ženský a nápad uvěznení v ponorce. Dávám 45% ()

Trustme

My kluci sme se těšili na novej film, kde hrají spolu normálně dva akční legendární borci. Rozumíš, na plagátu byly ty jejich ošlehaný ksichty a celý to působilo, že se dočkáme nějaké dobré akční béčkařiny... Sice je můžeme mít rádi, ale co naplat, když berou filmy, který jsou nudný, amatérský a zbytečný. "Dolphe, co děláš příští týden? Nechceš si zahrát v jedné sračce. Potřebujem to víc prodat, tak budeš jako druhá hlavní role, ale neboj nic, co by tě unavilo." Plejáda akčních herců za zenitem stále točí dokola něco, kde si vystřelí, bouchnou, zafuní, ale je to bída. Člověk si to zkoukne jen z lásky k nim a tajného doufání, že co kdyby tenhle film byl zrovna nějak dobře natočenej, byly v něm dobrý hlášky, nehloupý jednání postav, zajímavý prostředí (bože ponorka!!!) a třeba i nějaká originalitka. Takže, kluci ani letos to nevyšlo.. ()

Sany33

Príbeh: Bývalý poliš sa zapletie do hry plnej intríg a je obvinený za vlastizradu. Musí očistiť svoje meno. Herecké obsadenie: Čo by som dal v deväťdesiatych rokoch za mená ako Jean-Claude Van Damme (nar. 1960, Belgie) či Dolph Lundgren (nar. 1957, Švédsko) ale táto doba je už za nami a chalani si evidentne idú to čo ich baví len sa na to už o dosť náročnejšie pozerá. Čo sa týka herečiek obsadených do filmu viacby som ich bral v dákom eroticky ladenom béčku lebo tu moc výrazne vytŕčali a do svojich úloh sa také krásky moc nehodili. Prevedenie: Klasická zápletka starších akčných filmov kedy poliš musí očistiť svoje meno. Inovatívne bolo väzenie v ponorke z ktorej sa nedá utiecť. Pocity: Dolphove hlášky ma veľmi bavili. Čo ma sklamalo bola finálna zápletka a ako sa všetci na konci stretli v jednej miestnosti a každý povedal svoju pravdu ako v Hercule Poirot (TV film) (1962). Pridaná hodnota: Znesiteľné akčné béčko, ktoré si pustíte iba tak na odreagovanie ale nemôžete mať na neho príliš veľké nároky. 56% ()

JohnSmith

Upřímně jsem od toho čekal víc, ale ve finále to nebylo tak zlé. Nápad s ponorkou nebyl špatný, jen ty akční scény mohly být natočeny líp. Příběh je klasický béčko. ()

m.a.t.o.

Premýšľam ako málo mi stačí k šťastiu... mmm, ponorka... a žiadne bulharské exteriéry... mmmm. O pičný chlp lepšie, než štandardné (čítaj jednohviezdičkové) videobéčka belgickej pumy, ale nie je to žiadna sláva, to zase nech si nádeje nikto nerobí. Prvá polovica bola celkom fajn, druhá sa mi už vliekla, prestrihanie o takých 15 minút by tomu možno trochu pomohlo. A Dolph má iba väčšie cameo, aby sa Jean necítil byť na plagáte osamotený. 30 % ()

herr_carter

Je jasné, že u pokročilých šedesátníků už nemůžeme čekat nějaké brutální nesestříhané bitky a zároveň nemůžeme očekávat pózování do půl těla, protože prostě stárneme všichni že ano. Na druhou stranu ( i když je to blbé jak kříženec bišonka s jorkšírem) to žádná hanba není a pánové tady hlásí jak v devadesátkách - spíše tedy JCVD, obří Švéd má pouze bohužel podružnou roli a prvně jmenovaný dokonce předvede pár chvatů, za které by se nestyděli ani jeho protivníci v Krvavém sportu..a ještě mu pomáhá nádherná baba, která sice zdědila hereckého talentu jako já vyhrál milionů ve sportce, ale co už - žádný učený z nebe nespadl !...................moje hodnocení = 6 z 10. ()

kenkaku

Pocity smíšené... Je to klasické béčko bez ambicí, s přeplácaným dějem a dost chaoticky/mizerně natočenými souboji. LOL efekt se dostavuje ve chvílích kdy by to jeden nečekal (JCVD má snad v každé smlouvě podmínku, že tam musí hrát jeho syn, který je v titulcích dokonce už veden jako "Kris Van Damme" ne jako "Kristopher Van Varenberg"). Celkem překvapilo, jak Dolph (i když je o 3 roky starší od JCVD) vypadá líp než jeho kolega a působí i mnohem uvolněněji. Prostě film u mě hrál dost na nostalgickou notu a udělal radost hlavně v tom, že není úplně debilní. Asi je to někomu málo, mě to na průměr stačilo. ()