The Perfect Kiss

• Česko Dokonalý polibek (více)

Každý člověk hledá štěstí, ale když už vám táhne na třicet a pořád žijete u rodičů, kteří s vámi jednají jako s dítětem, ztratili jste práci a láska je v nedohlednu, pak hledáte ještě intenzivněji. Tanya Cova (Lucie Vondráčková) bydlí se svými rodiči v severoamerickém městě u velkých jezer, v trochu všední každodennosti americké společnosti. Nudí se i její rodiče, zapomenutí agenti pro nejmenovanou východní říši, kteří nemají nic jiného na práci, než aby slídili za svou vlastní dcerou. Když rodiče povolají starou známou Šárku a jejího syna Igora, aby Tanyu zasnoubili, je to poslední kapka v poháru Taniny touhy po svobodě. Tanya nachází útočiště u své nejlepší kamarádky Britney Greenberg. Znuděná Britney, která má dvě děti s bývalým Tanyiným přítelem Tomem, obtloustlým a přesto dokonalým manželem a tatínkem, vydělávajícím krásné peníze jako “ajťák”, vidí Tanyin příchod jako možnost nového vzrušení v příliš poklidném rodinném životě.
Na předměstí se pak odehrává drama, způsobené polibkem v parku. Tanya se ocitne v nelegálně pronajímaném bytě s velice nepravděpodobnými spolubydlícími, mezi kterými je i Igor. Rodiče dostanou z centrály avízo, že jejich zapomenutá špionská buňka je rozpuštěna a převelena do Paříže. Mají starost, jak dát Tanye vědět, že se jejich působiště se mění. Do mise je vyslána Šárka, která zprávu úspěšně předá. Miliardář, Brian Demarrias, se rozchází se svojí partnerkou. Vizitka makléřky,Tanyi Cové, stále voní v jeho kapse. Setkají se jeho nemotorné námluvy s vysněnou odpovědí ztřeštěné naivní a nespoutané půvabné Tanyi? A který polibek je opravdu pravý? The Perfect Kiss je svěží komedie plná nečekaných zvratů a zápletek. (Luna Studios)

Lukrecie odpad!

Myslela jsem, že jsou to jen pomluvy, ale fakt se to nedá  - hysterický, afektovaný, nepříjemný... nulová hodnota. Tato masáž mi stačila opravdu jen pár minut, ztráta času a nepřinese člověku nic pozitivního, bohužel. ()

blackrain

Byla jsem strašně zvědavá, jak moc je tenhle film špatný. Shlédla jsem ho celý a přežila jsem bez úhony. Je to jenom obyčejná romantická komedie, která bohužel ničím nevyčnívá, ani příběhem, ani Luckou Vondráčkou a ani zasněženou vánoční atmosférou. Takových filmů je a ještě bude mnoho. Rodiče hrající si na špióny se patrně měli starat o humornou stránku filmu, ale byli trapní. Ten humbuk kolem filmu byl úplně zbytečný. Martina Adamcová mohla taky v tichosti vypustit film do světa a nedělat kolem toho takové divadlo. Takhle jenom odpalila lavinu, která i jí zavalila a smetla. ()

kajas odpad!

Osmělila jsem se a nenechala jsem si ujít českou televizní premiéru filmu, který natočila (a napsala, produkovala, zařizovala catering atd.) česká rodačka Martina Adamcová alias Tina Adams. Filmu, ve kterém hlavní roli ztvárnila Lucie Vondráčková, ve vedlejších rolích se objevili oba její synové a který z velké části sponzoroval její tehdejší manžel Tomáš Plekanec. Filmu, který je mi stydno nazývat filmem - při jeho vzniku ale bylo evidentně použito nějaké záznamové zařízení a natáčení se zúčastnili skuteční herci. Filmu, na jehož přežití naší dvojici diváků nestačila jedna láhev vína (ale vypnout jsme to nechtěli, byla to docela výzva). Filmu, ve kterém hlavní hrdince vyzná lásku člověk, který ji viděl jednou na ulici a jednou z okénka auta, a to se slovy: "Vždycky, když jsem s tebou, je mi tak krásně!" Začínám chápat ten Plekancových rozvod... a díky mému hodnocení se snížil výsledek o procento, jupí! ()

honajz2 odpad!

Hele, ten film jsem viděl zhruba od poloviny, kouknu na to i na celé, kdybych náhodou o něco přišel, ale ty vole...Tak strašně špatný film se jen tak nevidí, a to už jsem toho viděl hodně. Tady je špatné úplně všechno - zmatené střihy mezi scénámi, kamera, která je ještě víc televizní než filmy podle Rosamunde Pilcher, humor je trapný a některé "vtipné" scény jsou úplně, ale fakt úplně wtf (třeba ta, kde Vondráčková blije do květináče z toho, že je hubená - jestli jsem si to dobře zapamatoval),skutečné herecký výkony nemůžu posoudit, ale dabing prostě ohodnotit musím, protože tak strašně špatný jsem už dlouho nikde nezažil. A závěr byl divně utnutý. Celkově nemůžu říct nic jiného, že něco tak strašně špatného jsem už dlouho neviděl. A to jsem toho viděl už fakt hodně. Uff... No nic, někdy na to kouknu od začátku, ztýrám se ještě jednou, abych zjistil, jestli tam náhodou není něco dobrého, ale silně o tom pochybuji. Zatím je to jasný odpad!, a nejspíš se to už nezmění. ()

vydumnica

Zacnem tym, ze film som DOPOZERALA a prekvapilo ma, ze su tu komentare ludi, ktori film nevideli. (Myslela som, ze sa komentuju pozrete filmy...) Takze film ziadna slava, ale myslim si, ze mu uskodil nevhodny cas a teda problemy okolo rozvodu Vondrackovej a Plekanca, ale hlavne ten nezmyselny napad dat do filmu akoze ruskych spionov. Konkretne tie pasaze boli uplne zbytocne, nepozeratelne, maximalne nudne a otravne. Toto uplne pokazilo film. Mozno bez toho by sa to vysplhalo na nejakych patdesiat percent, ktovie. A dalej realita! Je nerealne a velmi nepravdepodobne, aby realitna maklerka vo svojich tridsiatich rokoch v Kanade este byvala s rodicmi a nie je normalne, aby ju ti rodicia spehovali. Fakt nechapem naco tam tych rodicov vobec dali. A dalsie postavy naviac a nedovysvetlovanie deja atd. Chyb by sa veru naslo dost. A co sa tyka romantiky a lasky, tak to bolo cele nerealne a malo presvedcive. Jednu hviezdicku davam za snahu Lucky Vondrackovej a za zasnezeny Montreal, kde som stravila dva roky a niektore miesta aj spoznala.10% ()

LenkaAK odpad!

Po pěti minutách jsem konsternovaně hleděla na obrazovku a nevěřila. Nevěřila jsem, že je možné něco takového financovat a natočit. Jako hraní jsou zde prezentovány hysterické výlevy, scény jsou afektované a asi mají vyznít humorně. Obrazy se neskutečně nelogicky proplétají a stříhalo to asi pětileté dítě, které se právě učilo s nůžkami. Pokud nechcete být filmově intoxikováni, nezapínejte to! ()

pytlik...

Na film jsem se celkem těšil, páč jsem očekával něco na způsob němé grotesky - protivná Vondráčková se dá přeci dokonale políbit tak maximálně hadrem přes tvář nebo dortem tamtéž. V tomto ohledu jsem byl zklamaný. Nicméně nebudu jako jiní zde vyčítat filmu nelogičnost - za á) romantika a logika se vylučují a za bé) spoustu artových filmů taky nikdo nechápe a odpad jim nedává. Navíc musím u Adamcové ocenit fantazii, jak se ten černoch změnil v postarší paní a pak do bytu přišlo černochovo dvojče, to by jen tak někoho nenapadlo, to byl majstrštyk! Na druhou stranu, mohla být diplomatičtější, jak chce tenhle velkofilm prodat v Rusku, když se v něm nadává do ruských idiotů? Příště bych doporučil, aby ten nadávaný mladík pocházel z Vatikánu, ztráta tohohle trhu tolik bolet nebude. Jinak, odpad dát nemůžu, páč rozhodně mohlo být hůř - to kdyby Lucka ve filmu i zpívala. Mimochodem, takhle si představuju nejhorší film všech dob: hraje v něm Polívková a Tomicová a soundtrackem je duet Lucie Vondráčkové s Frantou Nedvědem. ()

Master19 odpad!

Je spousta filmů, kde se postavy chovají jako idioti. Pokud to dělají a je to děsivé, jde o thriller. Pokud je to vtipné, je to komedie. Jestliže se tím dostávají do smrtelného nebezpečí, jedná se patrně o horor. Pokud je ale výsledek trapný, není to nic jiného než odpad. Je mi to líto kvůli Lucce, kterou mám rád, ale tohle se fakt nedá brát vážně. ()

Trustme odpad!

Zhlédnuto v rámci Projektu 100 nejhorších hereckých výkonů v dějinách kinematografie. I když je téměř nelidské dokoukat tento film do konce, tak máte výhodu, že jeho absolvováním máte již čtvrtinu Projektu za sebou. Taktéž zde vystupuje i Lucie Vondráčková, která byla vyhodnocena Guinnessovou knihou rekordů jako nejzbytečnější a nejmarnější osoba v kategorii "Snaha prosadit se v showbyznysu". Mít v hereckém portfoliu severoamerický film je v domácí branži určitě obdivné, ale nikdo jí už neřekl, že to celé je takový kanadský žertík jistého hokejisty. Třešničkou na dortu pro pamětníky a fajnšmekry je totiž zjištění, že o režii se pokusila Martina Adamcová, která provokovala svým diblíkovským intelektem již v socialistickém nezábavním průmyslu a po revoluci se nějaký čas ukrývala v kanadských horách. Je s podivem, že tato blondýna se po čase vrátila opět páchat další zlo a vybírá si k tomu ty nejnebezpečnější ochotníky. ()

marrjaana odpad!

Uz sem par filmu, co se mi nelibily a byly hrozne videla. A davala jsem jim odpad. Ovsem to bylo pred timto filmem. Tento film je synonymem pro lobotomii. ()

Autenticita

Byla jsem zvědavá, jak vypadá devítiprocentní film, a fakt, je hodně slaboučký. Ale zase, čtení zdejších komentářů byla místama sranda... ()

klukluka odpad!

Holky, četl jsem, jak moc jste se vynasnažily a dokonce tomu, netuším proč, i věřím, ale tohle je fakt strašně, strašně blbý. Stvořily jste úplnou, totální, naprostou hovadinu a po pravdě, nevrhá to na vás dobrý světlo, ale jednu z vás si kdysi vzal šikovnej hokejista, druhá jste trefila ve zdraví do Kanady a co jsem četl, tak se odtam dokážete i vrátit, takže to s váma nemůže být až tak špatný, poznáte, kdy je potřeba vyrazit na záchod, obě jste plus mínus blondýny, takže se o vás nebojím, naopak si myslím, že na to, co máte v hlavě, jste to dotáhly docela daleko a z těch devíti procent si nic nedělejte, jenom to moc nepouštějte návštěvám, jestli vám můžu radit, dělaly by si z vás šoufky. ()

cmenda odpad!

Tak jsem pořád čekal že na tom najdu alespoň něco normálního a pozitivního ale nenašel. Je to prostě něco tak blbýho že to normální člověk to nevymyslí a ten nenormální nad tím nepřemýšlí a pak z toho vznikne tohle a podobné výkvěty filmu. ()

Kamas odpad!

Na tomto počinu se nepovedlo nic. A příšerný dabing tomu dodal korunu. Co to mělo znamenat, tomu diblíkovskýmu poskakování se někdo zasmál, nebo to někoho zaujalo? wtf ()

suzanne1997 odpad!

Co to sakra bylo??? Podle komentářů a hodnocení tady jsem neočekávala nic moc, přesto to mé rozhodnutí podívat se na tenhle podivný film nezvrátilo. A co z toho času mám? Upřímně? Nevěřícně hledím před sebe s pusou stále otevřenou a vyvalenými očními bulvami. Nechápu, co touhle slátaninou chtěla režisérka říci, ale tentokrát určitě půjdu s davem. Tenhle, nejde tomu říct jinak než, nevkus filmové scény je prostě otřesný. Že by to mělo alespoň náznak něčeho nebo třeba, byť jedinou, dobrou myšlenku - nic. Ať už jsem hledala cokoli, co můj názor zvrátí, nenašla jsem. Nedivím se, že se tenhle filmařský počin nedostal do kin, že ho prostě nechtěli vysílat. Proč? Tak to je úplně jednoduché. Představte si, že se díváte na holou bílou stěnu, 83 minut v kuse. I ta stěna vám dá víc než tohle. Za mě, já vážně nevím, tentokrát jsem nepostřehla ani ten nápad, ani to, co autorku nutilo k tomu něco takového natočit. A pointu ostatních postav, tak o té nemůže být ani řeč. I když pravda, nějaký náznak něčeho, tam možná, když přivřu - spíš zavřu, obě oči, byl. Jen jedna věc mi vrtá hlavou, a to, proč se Vondráčková do něčeho takového pouštěla? Vždyť to nemá hlavu ani patu a o úspěchu v tomhle případě fakt nemůže být řeč, ba ani zmínka. V každém případě tohle je noční můra ne film hodný osmdesáti minut vašeho času. To raději, já nevím, i příprava na smrt by byla příhodněji stráveným časem. Rozhodně nedoporučuji, protože doporučit tohle by znamenalo společenskou sebevraždu. Ostatně to raději sebevraždu, než se podruhé dívat na tohle. Ovšem na druhou stranu, někomu se to přeci jen může líbit. Proto připíšu následující - Jdu s davem, přesto je tohle můj názor, je jen na Vás, zdali se s ním ztotožníte nebo půjdete naproti. ()

mira007

Kanadský romantický "rozvodový" komediální film, na který přispěl hokejista Plekanec, aby si jeho manželka zpěvačka Vondráčková zahrála ve filmu a aby si ho mohla natočit Martina Adamcová pod pseudonymem Tina Adams. Snažil jsem se na to podívat objektivně bez jakýchkoliv předsudků na film o realitní makléřce, která má trampoty najít toho pravého a k tomu ji asistují rodiče agenti tajné služby, ale já to nedal. Normálně se mi stalo po X letech, že jsem nedokázal dokoukat film a to sjíždím kdejakou komerční bezduchost. Ten film je jednoduše hrozný, nekoukatelný až mne to překvapilo. Uvěřit Lucce její třeštiprdlo vůbec nešlo, ale hlavně to bylo hrozně nudné a v mnoha momentech děsně hloupé. ()