Dracula je mrtev, zanechal však dceru. Ta touží po vysvobození z jeho prokletí, ale nedaří se jí to. Objevují se nové oběti. Její jedinou nadějí je doktor Jeffrey Garth, přítel Van Helsinga. Ti mezitím pátrají po vrahovi a stopy je zavedou k hraběnce Maryi Zaleske. Jeffrey jí odmítne pomoci. Ona ovšem unáší jeho sekretářku Janet do Transylvánie. Jeffrey a Van Helsing ji musí zachránit. (ČSFD)

vitekpe

Postava D dcery v podani Glorie Holden prevysuje vsechny ostatni o rad a je dobrym tahounem celeho snimku. Humor dodava Dr.Garth a jeho asistentka Janet (Marguerite Churchill). Malou rolicku si zde strihla i Hedda Hopper. Film je prevazne konverzacni a odehrava se temer cely v interierech, cili zadne lesy plne vlku, tajemne hory a stredoveke hrady necekejte... ()

Han22

Těžké je tento film hodnotit. On totiž obsahuje všechno to co jsem vytknul prvnímu dílu, navíc zde chybí kouzlo Lugosiho a prastarých hradů a přesto mě to bavilo o trošku více. Už jsem si zkrátka na styl těchto starých hororů zvykl a jednoduchý příběh psychiatra Granta, který se střetává s Draculovou dcerou mě celkem bavil. Potěšil humor, potěšila nejednoznačnost záporačky, která se snaží svého prokletí zbavit. Nepotěšilo slabší finále ani to že opět veškeré zajímavé scény byly mimo záběr kamery. Přesto lepší tři hvězdičky. Horor roku 1936. ()

helraiser

Přímé pokračování legendárního Draculy s Lugosym. Byl jsem opravdu mile překvapen a bavil se od začátku do konce. Hlavní upír je zde jistá baronka, která si ihned zyská vaše srdce a prostě ji musíte fandit od začátku až do konce i když víte, že to s ní na konec špatně dopadne. Pokračování které téměř dosahuje kvalit originálu a to se jen tak nevidí. Paráda tady není na co si stěžovat jen ta stopáž by mohla být o něco delší. ()

Ondrew

Vyborne atmosfericke dielo, v ktorom nechybaju zablesky nemeckeho expresionizmu. Chvalim efektne nasvietenie, ako i klasicky mejkap. Mozno to ako celok nie je take napinave, staby filmy dnesnej doby, no myslim, ze tych 71 minut autori vyuzili takmer na maximum. 75%. ()