Reklama

Reklama

V malém městě v Massachusetts chtějí čtyři středoškolačky rituálem popřít existenci tajemného Slender Mana. Když však jedna z nich záhadně zmizí, vše nasvědčuje tomu, že je ve skutečnosti jeho poslední obětí... (Falcon)

Diskuze

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

mně zajímalo co by řekl, na to, že hodnotí něco co se nevidělo, nebo se to hodnotí na základě traileru/cam ripu. To je.....to je taky dobrá otázka.  

na příspěvěk reagoval Psychor, Idée_fixe

Idée_fixe

Idée_fixe (hodnocení, recenze)

Rayen1

Hehe, jo.... :-D Díky za podporu. ;-)

A za ten příklad s Playgirls, fakt pobavilo. :-D

 

Naopak kupodivu plno lidí to tu má už dokonce i v nej filmech, hmmm, jak neobvyklé!! :-DDDDDD

na příspěvěk reagoval Rayen1

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Rayen1

Rayen1 (hodnocení, recenze)

Idée_fixe

Jj, taky bych to viděl na hodnocení od minimálních 55% do 60% max... ale (teď) už jen 19%? Nějak se mi to nezdá. Takhle mizerné hodnocení nemají snad ani Playgirls a to je hodně mizerný film. Hodně lidí podle mě hodnotilo film, co ani neviděli a hráli jen původní hru nebo četli creepypastu... jak řikáš, dávám tomu pár dní, vždyť to ani nemělo premiéru u nás ještě!

na příspěvěk reagoval Idée_fixe

Idée_fixe

Idée_fixe (hodnocení, recenze)

Rayen1 , WizardXX12

Přesně, též mě to docela překvapilo. Nuž, uvidíme za pár dní / týdnů.

Jako taky od toho nečekám nic extra (odhadem tak max na 3 hvězdy), ale že by až takovej propadák...??! :-/

na příspěvěk reagoval Rayen1

TheSlezy

TheSlezy (hodnocení, recenze)

Takovy hodnoceni to mi ho vyndej :D z tech 15 lidi to videl bez tak jeden :D :D :D 

trapas!. 

Idée_fixe

Idée_fixe (hodnocení, recenze)

Pilda17

Jasně, v pohodě, díky (všem) za objasnění; netvrdím, že vám nevěřím (koneckonců o Psychorovi si taky myslím svoje :)), jen jsem chtěla nastínit, že je teoreticky možnost vidět ten který film i před oficiální premiérou v ČR/SR.

 

Mimochodem - "Ač nerad"  :-DDD

Třeba si to u něj teďka s tím souhlasem trochu vyžehlíš. ;-)

na příspěvěk reagoval Pilda17

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Idée_fixe

Ac nerad tam s kolegou Yoshitsune musim souhlasit. Umim si predstavit jina jmena, ktera by mohli film videt drive. Mezi ne nepatri Psychor, to je jen mistni provokater.

na příspěvěk reagoval Idée_fixe

TheWhiteWolf

TheWhiteWolf (hodnocení, recenze)

Pierroty

Já jsem v životě převážně 50% optimista a 50% realista :D ale zpět k filmu, na mě ten trailer zapůsobil, že by to brak ani lacinné béčko nemuselo být, takže neztrácím naději :)

TheWhiteWolf

TheWhiteWolf (hodnocení, recenze)

Pierroty

A já čekám právě něco, co bude aspoň povedené (nikoli nové, protože to jde poznat už z traileru). Možná jsem ještě nacucanej výborným psycho kouskem Hereditary a tak doufám a čekám, že uvidím něco stejně kvalitního, ale možná jsem prostě jenom přílišný optimista :-D jako obvykle.

na příspěvěk reagoval Pierroty

Pierroty

Pierroty (hodnocení, recenze)

Tak přesně to, co jsem si o filmu po dokoukání traileru myslel, mi YMS ve své videorecenzi potvrdil. Jak může někdo čekat, že zrovna tohle bude vyvoleným filmem u lidí v průmyslu, co za svoji kariéru nevytvořili nic dobrého? Protože studio vrazilo prachy do úpravy traileru? Jen další ždímačka hororového žánru, nic nového, nic povedeného..

na příspěvěk reagoval TheWhiteWolf

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Idée_fixe

Idée_fixe (hodnocení, recenze)

Aj ty jeden hejsku! :-D To od tebe ale není vůbec pěkné. Co mám tedy udělat, abys uvěřil, plantážníče, napsat 100x na tabuli "Nebudu zapomínat na SR"?? :-D Ty jsi nikdy na nic nezapomněl, že?!! ;-) Já za to nemůžu, že nás rozdělili! :-D

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Idée_fixe

Idée_fixe (hodnocení, recenze)

Nééé, právě naopak!!!! Miluju SR, a to teď myslím zcela vážně! Slovenštinu (na děcka mluvím částečně Slovensky, a už si samy pouští po ránu pohádky na STV), Slovenskou filharmónii (občas dokonce jezdím na koncerty ;)), a vždyť vy tam máte, uvšechvšudy, Jána Cikkera! ;-)

Když se rozčtvrtím, bude to stačit, nebo mám rovnou okamžitě spáchat sebevraždu?? :-D

Idée_fixe

Idée_fixe (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Nuže dobrá, asi na tom něco přeci jen bude...

I když třeba "ti dva" k tomu třeba mohli přijít jak slepý k houslím, taky se čas od času - díky neuvěřitelné souhře náhod či štěstí - ocitnu na pro mne zcela neuvěřitelném místě. A jistě nejsem sama.

A ne, nezkalila jsem se ani nezčadila. :-D

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Idée_fixe

Idée_fixe (hodnocení, recenze)

Jako že jsem pozapomněla na SR??!! Tak to la pardón!!! Trapné, ano... To mne převelice mrzí. Já nerada, já nerada! To se stalo poprvé, já jinak nikdy, nikdy, přísahám na holý pupík! :-D

Související novinky

Youtubeový horor míří na velká plátna

Youtubeový horor míří na velká plátna

08.02.2023

Studio A24, spoluautor Stranger Things Shawn Levy a produkční společnost Atomic Monster Jamese Wana nyní spojí síly, aby přivedli na velká plátna populární youtubeovou hororovou sérii zvanou The… (více)

Reklama

Reklama