Kouzelný park

• USA Wonder Park (více)

Vymýšlet atrakce, jaké svět neviděl, je pro June a její maminku ta úplně nejlepší zábava. Ve své představivosti vyčarovaly kouzelný park, v němž všechny ty dechberoucí a fyzikální zákony popírající atrakce řídí mluvící zvířata s velmi vyhraněnou osobností. Například bezpečáka tu dělá dikobraz, který se všeho bojí a ve stresu nekontrolovaně střílí bodliny, o údržbu se starají dva bobří vtipálci a tak by se dalo pokračovat. June však není pouze snílek, ale taky hodně praktická holka, která zkouší aspoň některé z těch fantastických modelů reálně postavit z toho, co jí zrovna přijde pod ruku. Asi tušíte, že takové pokusy nemůžou dopadnout dobře a většinou končí demolicí celého sousedství. Po jedné takové mimořádné destrukci June slíbí, že už začne sekat dobrotu, všední i nevšední starosti ji navíc připraví i o chuť vymýšlet výjimečné atrakce aspoň teoreticky. June přestane snít. Jednoho dne ji však osud a šťastná místa zavedou na zpustlé místo, kde kdysi skutečně existoval park, jaký si vysnila. Dokáže June znovu probudit vlastní fantazii a zastavit jinak nevyhnutelný zánik tohoto ráje atrakcí? Zdejší mluvící zvířecí personál na ni dost spoléhá. Jinou naději totiž nemají. (CinemArt)

elpin

Normálně mám filmy se zvířátkama, co dělají blbosti, rád. Ale tohle byla fakt capina bez hlavy a paty... ()

megajalec

Príbeh o tom, že fantázii sa medze nekladú a mali by sme jej nechávať voľný priebeh a nikdy sa jej nevzdať. Vizuálne fajn, ale príbehovo je to slabota. ()

blondboss

Pestrofarebný animák plný milých zvieratiek, niekoľkých zábavných situácií a vizuálne zručne zrežírovaných animácií. Všetky tieto atribúty už ale v podstate má každý súčasný animák a tento nepriniesol nič nové originálne navyše. Stále je to len zábava pre ozaj malé deti a celkom nuda pre dospelákov. Takže za mňa iba taký jemný nadpriemer, ale v zásade nič prevratné. 55 % ()

Grázl83

Animace pěkná, postavy sympatické, ale dějově slabé. Příběh mě místy nudil, určeno spíše pro menší děti. ()

Kalda69

Deti (5 1/2 let) nebavilo a ja dokoukal jen z povinosti abych mohl ohodnotit a vlastne diky konci se to vysplhalo na krasny 3* :o) ()

stanyko

Otravny animak s nudnym dejom a s recyklovanymi charaktermi. Vsetko sme uz videli inde. A navyse vela akcnych sven bolo prilis rychle az zrychlene. Nie som si isty, ako na to mozu reagovat male deti a ci vobec chapu co v polsekundovej scene videli.. ()

LencaN

Tohle hodně zklamalo. Těšila jsem se na smršť barviček a dobrých vtípků. Ale bohužel jsem si z toho odnesla akorát tak splín na duši. Opravdu nevím, jestli tomu nepřispělo i to škaredé dušičkové počasí, ale Kouzelný park na mě působil hrozně negativně. Myšlenka toho, že holčičce onemocní maminka a ona se s tím musí po svém vyrovnat byla očividná od začátku. Vlastně to bylo až strašně okatě nalajnované. Chvílemi to působilo jako horor nebo nějaký katastrofický film, samé skákání, utíkání, borcení všeho kolem, strach a napětí. Toto nejsou atributy, které by si člověk měl spojit s animáčkem pro děti. Ne, tohle se nepovedlo. Ani ty postavičky nebyly nijak výrazné, aspoň kdyby ta June jako hlavní hrdinka byla nějak víc wow, aby se lépe pamatovala nebo ta zvířátka v parku, jedno fádnější než druhé a dohromady to taky neklapalo. Ani ty dialogy nepřinesly žádné pobavení. Považuji Kouzelný park za ztrátu času. ()

ChamesJames

Vizuálně hezké, pár postav sympatických a to je asi vše. Příběh slabý, začne to nudit cca po 40 minutách a hlavní postava nic moc. 4/10 ()

Ondak

Krásný animák pro menší děti plný barviček. Děj se odehrává v kouzelném parku stvořený malou holčičkou, který musí zachránit, protože na něj zapomněla z důvodu nemoci maminky. Prostý příběh bez nějaké dějové hloubky. Animace výborná a nejsou tam vyloženě hluchá místa. Povedené. ()

Tim007

Pěkný rodinný animák, který je po vstupu do zničeného parku možná až moc bláznivý. Celkový dobrý dojem ale převažuje, stejně jako hra na city, která ale funguje a z kina jsme odcházeli spokojeni. ()