Ve spárech ďábla

Paula Loos

Kostýmy:

Deborah Newhall
  • mchnk

Hrůza a děs, nicméně ne ten hororový, ale tvůrčí. Dnes již vyčpělé (jak mi tento film dokázal) téma exorcismu, kombinované s příběhem traumatizované ex-policistky, na mě působilo spíše jako slabé psychologické drama o boji s vlastním já, ve kterém nakonec hlavní hrdince pomůže ďáblem posedlá holčina. Vše ostatní je maximální, již stokrát omílaný hororový kýč. [Kino Citadela - Litvínov](6.12.2018)

• darkrobyk

Neuvěřitelně špatný film vhodný tak pro starší děti, které by se ale stejně mohly po většinu času nudit. Slibné spojení neúspěšného exorcismu, respektive posedlosti démonem, a márnice předvedla ukázkově Neznámá slečna, jejíž tajemství nebylo nakonec zcela odhaleno (The Autopsy of Jane Doe), ale divák si snímek mohl patřičně užít. Herecké výkony ochotníků z Horní Dolní, digitální oheň, nedostatek krve a nulové napětí. Dvě, možná tři scénky atmosféru rozhodně nenavodily tak, jak by si děsuchtivý divák přál. A strašit vysoušečem rukou a třískáním do plechových barelů je nejen neúčinné, ba přímo trapné. Jen mi unikalo, proč se démon snažil vyspravit tělo Hannah, když jeho úmysly byl stejně jiné. A otevřená vrátka na konci? No, pokračování snad nebude.....a nápověda skrze mouchu měla asi znamenat: Hej, ty hloupý diváku, takhle se věci mají! Mizerné 2*, ale pokud se tu ještě chvíli zdržím, dám odpad.(11.12.2018)

• MikyAff

Založený na špatných lekačkách a nepříliš poutavém ději. Linka vraždění, na které vás nic moc nepřekvapí, mrtvolka nezáživná a hlavní postava odolná proti ohni. Na to, že jsem byla na snímku v kině, ve mně žádný dojem nenechal a přitom potenciál márnic je tak obrovský. Navíc gratuluji překladatelům názvu filmu. Se spáry ďábla to má pramálo společného.(8.12.2018)

• Arsenal83

Seriálové herečky prišli na brigádu zašantiť si s diablom, ktorý bol niekedy dokonca strašidelnejší než Karel Gott. Prezradím, že minimálne jednej z nich sa to nevyplatilo. Roztomilá mrcha, trocha mladšia verzia Nicole Scherzinger, zobrala nočnú pri mrtvolách, naivne si mysliac, že sa ani jedna neprebudí. Lenže už pri prvom fotení selfiečiek nejeden nebožtík lape po dychu a divák ostáva v napätí. Pomôže našej malej mrške aspoň 30 kilový ryšavý sbskár?(14.12.2018)

• K1NGSLAYER

Dost mě unesl celkem zajímavý trailer. To bych nebyl já, aby se mi tohle nestalo. Hned úvodní scéna samotného filmu diváka vtáhne nějakým způsobem do děje, který později není až tak zajímavý. Každopádně prostory márnice zde přidávají na mrazivosti a správné strašidelné atmosféře. Lekačky stejně jako ve všech hororech roku 2018 strašně předvídavé. Až samotná Hannah Grace na mě vyvíjela jakýsi hororový "nátlak". Pokaždé když se mělo něco dít jsem měl husí kůži. Z toho důvodu to nepočítám jako špatný horor, bohužel ani dobrý. Ty "křupavé zvuky", když na někoho Hannah zaútočila rozesmály několikrát celé kino. Co na to říct? Takové průměrné béčko. Po cestě domů z kina jsem si říkal, že bych tomu dal 3,5*. Bohužel po srovnání myšlenek dávám 2.(16.12.2018)

• - Natáčení začalo 7. listopadu a skončilo 17. prosince 2016. Natáčelo se ve státě Massachusetts. (Varan)