Vražda v dámském klubu (TV film)

The Chippendales Murder

Vražda v klube Chippendales

Krimi / Drama

USA, 2000, 89 min

Kvalitně zpracovaný film, na TV poměry místy dost nadprůměrný. Nabízí slušné herectví, ale přesto by to chtělo trochu kvalitnější režii a vylepšit scénář, takhle za 3,5*.(25.7.2010)

No docela se divím, jaké je tady hodnocení! Tenhle film jsem viděla už asi 2x a vždy se mi moc líbil. Možná bych ho popsala víc než Krimi jako Psychologické drama.(10.4.2010)

80 % a možná i víc. Je to velice kvalitní tv snímek podle skutečné události.(13.6.2011)

Tiez ma mrzi male hodnotenie, na tv kvalita(13.4.2010)

Překvapivě velmi solidní film. Chippendales je i dnes pojem a výlet do jejich začátků potěší. Děj rozhodně nenabízí pouze tancovačky polonahých metrosexuálů, ale hlavní dějovou linku tvoří chamtivost a postupná proměna Banerjeea ze sympatického chlápka, k totálně paranoidnímů hovadu. Naaven Andrews zde hraje věrohodně a strhuje svým výkonem pozornost pouze na sebe. Zdejší hodnocení (53%) si nedokážu vysvětlit, protože ten film je kvalitní. Pěkně se v něm stupňuje napětí, střih je mezi TV-filmy nadprůměrný, výkony přesvědčivé, téma zajímavé, rozhodně si to nezaslouží tak nízké hodnocení. Ten název je ovšem zcela perverzní a závadějící. 80% 10.04. 2010(10.4.2010)