Na obrazovky přichází spravedlnost, tentokrát v mužské podobě soudce Alexandra. A řešit se budou především peníze. Dluhy, exekuce, zpronevěry a podvody. (TV Barrandov)

Larikazka odpad!

Kde se vzala tahle móda nosit kladívko a bílou paruku? Jako dejte mi LSD nebo elektrický šoky a až začnu slintat klidně mě k tomuhle posaďte, ale jinak nechápu proč něco takového existuje..? ()

Jansuper

Ačkoliv teď asi budu fakt vypadat jako blázen ale jako já když se nudil a chtěl se pobavit nebo si zlepšit náladu tak sem si soudce alexandra pustil a vždy sem se zabavil a zasmál,  podle mě herci nejsou tak špatní jak tu všichni říkají, umějí tam všichni pobavit, scénáře sou dobré, bývám i v napětí jak dopadne rozsudek 😅. I zajímavé to bývá ()

Potjoc

Zbožňuji ty české verze všech těch policejních a soudních reality show, protože mě baví na tom ty hádky, rvačky, řešení politicko-společenských témat. Pro mě hádky, i ve skutečném životě, jsou pro mě něco jako pro druhé komedie. Tady Soudce Alexandr je víc rozjetý. Soudce je emoční, má expresivní slovník, lidé se víc perou na místě, nejenom hádají, oproti tomu je Soudkyně Barbara víc formální. ()

Tomiss13 odpad!

TV BURANdov opět v akci, aneb tisícátá reinkarnace soudní reality show. Zdá se mi, že tato srágora jede všude a pořád. A je to pořád jedna a ta samá hromada hoven, nehledě na to, který debil si tam hraje na soudce, a ze kterého kanálu vylezli ostatní účinkující... Odpor k těmto "pořadům" ještě podporuje Burandovská specialita, tj. reklama 2 minuty před koncem. Už by celá ta křupanská žumpa potřebovala bankrot... ()

Martin29 odpad!

Boží nestačí Soudkyně Barbara oni natočí i Soudce Alexandra co bude dál :-). Jeden díl, který jsem viděl mě pobavil ženská se soudí s manželem jelikož jí někdo sebral peníze a myslí si, že to je on. Jako svědci tam vystupují ženská co nenávidí chlapy a je feministka a jediný důvod proč svědčí proti tomu manželovi je ten, že kdysi byl u ní na návštěvě nezul se a prošel jí špinavýma botama po baráku její manžel má pro změnu svědka cca 70 letého dědu, který údajně umírá na rakovinu a nepamatuje si ani jména. Později se zjistí, že žádnou rakovinu nemá jen je dementní což on okomentuje slovy ´´ Já neumřu,, Vše se nakonec vyřeší tak, že se ten manžel přizná, že to sebral, aby nemusel být s ní a neposlouchat věčně kecy o umírání. Tak dostane pokutu 20 000 což okomentuje slovy, že to bylo potřeba a že se poučil. Nakonec se všichni objímají a mají rádi prostě komedie a fraška. ()

thomas774 odpad!

Soudkyně Barbara není zase tak špatná. To, že vymysleli Soudní síň absolutně nechápu. Ale Soudce Alexandr je opravdu parodie. ()

Duffman 97

Je to sice cipovina, ale když tam skoroprávníci, podplacení herci-neherci či rovnou "Soudce" začnou perlit tak prostě se musím smát. ()

xulux odpad!

Je smutné, že pořady na TV Barrandov, jsou sbírkou hádek, nenávisti a křiku ... Možná to odráží samotnou osobnost, která tuto televizi vede, samozvaný král, který si užívá pěti minut slávy ve svých osobních pořadech a hraje si na moderátora, ač vůbec nechápe, že je tím jen všem pro smích a to je na tom asi nejvíce smutné ... P.S: Vím, že to bude těžké, ale když budete dávat pozor, tak jisté "skutečné" aktéry uvidíte ve všech pořadech TV Barrandov a také jako sedící "diváky" ... Komparzisté si užívají :) ()

bobo7171 odpad!

dokonaly sposob ako plnit kasu statneho rozpoctu. pan sudca, totalny egoista a egocentrik vsetkych egocentrikov je uz maximalne trapny s poriadkovymi pokutami, nehovoriac o tom ze je to dokonala uspavanka, ktoru prerusi ten nestastny element v podobe nekonecnych reklam :)) ()

lajka.sabaka

Včera jsem narazil na jeden boží díl, ve kterym se herci navzájem vyhecujou tak, že se to na konci zvrhne v totální anarchii a Alexandr pak marně vyhrožuje neexistující justiční stráží. Vzpomněl jsem si při něm, jak jsem kdysi s mámou koukal na Ošklivku Betty, na každodenní improvizovaný hádky a zaujatý diskuze o ničem a bylo fakt zábavný sledovat při tom jejich zaujetí a temperament a jak se tim samy bavěj. Nevěřil bych, že jsou toho schopný i Češi. ()

MartinNJ

Tento pořad spadá do zvláštní a těžko definované kategorie. Není to film, dokument nebo reality show. Jeden z mála pořadů, který nedokážu ohodnotit - kladně ani záporně. Ale jedno vím jistě, kdo se dostane do soudní síně, odejde s pořádkovou pokutou. ()