Zvířátko

Tento strašidelný psychologický horor sleduje Setha (Dominic Monaghan), samotáře pracujícího ve zvířecím útulku. Z rutiny jeho monotónního života ho jednoho dne vytrhne náhodné setkání s Holly (Ksenia Soloová), bývalou známostí ze střední školy, jíž se záhy stane posedlý a začne ji sledovat. Když Holly rázně odmítne jeho návrhy, Seth ji unese a drží ji jako rukojmí v kleci v útulku, kde pracuje. Holly však střeží vlastní skrytá tajemství, díky nimž ukáže svému únosci, zač je toho loket. (Cinemax)

elimS

65% - komentář 20ti slovy: Kdo jinému klec staví, sám v ní skončí, aneb když "poťapanec" potká ještě většího "poťapance" :D Takové fajné komorní a terapeutické drama. ()

ANTYCHRYST

Jako teda nevim.. :) úplně přemýšlím..jestli jsem to jako pochopil.. :) :) ,taková nenápadná hra kočka s myší... kde ale není úplně jasný... kdo je kočka a kdo myš.. :) ,každopádně ta bloncka je sympatanda... a scénka s tlustým červnochem a pak psici..:) ,je hodně vymazlena... 50% docela bych si dal pokračování..kde by mohli masakrovat společně lidi.. :) ()

Shanen29

Zvláštně nabubřelý snímek,ne tak hororový ,jako spíše průměrný thriller,kdy opravdu těžko odhadnout kam se zpočátku bude snímek dále vyvíjet a jestli vás to bude bavit.Psychologické prvky jsou znát a tím vás nutí i trochu i přemýšlet.Jinak dobrý. ()

intro

Jeden z hobitů v trochu jiné roli. Pet rozhodně není špatný, zápletka celkem fajn, herecké obsazení taky. Dávám 60% ()

stephano

Nic si nečíst, nic si nezjištovat, pak člověk dostane twist jak z KFC. Samozřejmě v žánru hororo/thriler je to lehčí nadprůměr. Svižná stopáž a skvělá bloncka v hlavní roli jako bonus. ()

Pitryx

Na můj vkus tedy opravdu hodně ukecané. Snímek je v podstatě takové hluché místo, od začátku až do konce, ale přesto se mu nedá upřít jistý „smysl“ a napínavost. Ano, pro mne propadák, ale nepřejížděl jsem. ()

RafaKrakal

Dle mého soudu hrubě nedoceněný film. Ano sice to není žádný zázrak, avšak děj má hlavu a patu, je zde množství překvapivých zvratů a Dominic Monaghan ukazuje, že je velmi kvalitní herec. Za mě příjemný odpočinkový film, který sice nenadchne, ale rozhodně nezklame. 75% ()

mivr

tento film mi dobre padol, priebeh filmu naozaj nepredvídateľný až niektorým situáciám som nemohol uveriť že sa to takto bude vyvíjať a skončí sa to úplne inak ako som si myslel. Najprv bol posadnutý kráskou, ona ho nechcela a potom našiel niečo, čo ho donútilo uniesť ju...a potom som pochopil prečo ... a potom sa to naozaj nezvyčajne vyvinie 75% ()

J.Mayen

Objevil jsem vyborny nemecky program, kde 2x tydne za sebou do pulnoci bezi dva horory za sebou. Jakozto milovnik hororu je to velmi zajimavy objev kterym si prikrasluju v dobe koronavirove sezony pozdni vecery. Filmu pusobi stylem mouchy snezte si me,ale ke konci se z nej vyklube docela zajimave psycho. ()

Tomko87

Ukážkový film o tom, čo sa stane, keď si ženská dáva celý svoj život na sociálne siete a natrafí na prvotriedneho zamilovaného čudáckeho stalkera. Ukážkový film o tom, čo sa stane, keď zamilovaný čudácky stalker unesie ženu, ktorá nieje to čosi o nej (spolu s divákom) zistil. Atmosferický thiller kde vlastne nieje jasné, kto je obeť. Priznám sa, apsolútne som nečakal takýto vývin udalostí. Mám rád takéto mindfucky. ()

Saxos

V jednoduchosti a nápadu je síla. "Nejsem žádný psychouš!" Chudákovi Sethovi se výchovný tábor vymknul z ruky. Divné: jak se tomu Sethovi podařilo krabici, s objektem výchovy, přesunout z bytu Holly až do útulku, že by ji celou dobu vezl na vozíku, nebo autobusem, nevypadalo to, že by měl nějaké auto; po zmizení 200kg hlídače Nathana, by se snad někdo obtěžoval celý útulek prohledat, jestli třeba někde při pochůzce nezakopnul a neleží jako zraněný brouk. Co to ještě chtělo: víc nás vtáhnout do rozmanitého života Holly. Klady: rychlé, zajímavé, zvratové. ()

WugWugs

Úchylný hobbit s plným pytlíkom príde o jediný zdroj emocionálneho uspokojenia v podobe nemeckej vlčiačky s kožuchom a tak si ako náhradu obsesívne nadhoní Lotyšskú blondínku s tenkými nôžkami a dokonalou tvárou. Tá však odmietne adekvátne recipročne spolupracovať, a nakoniec ho požiada o odprstenie. Nebyť istého estetického vyžitia a nadšeného chlípneho na-vnadenia, bolo by toho láskavého zoo psychozofovania nad mieru. Prekvapenie sa nekonalo, celkovo však dobrý pocit, preto mierne nadhodnotím. 3.5/5 ()

Mukade

nemalo to spád ani napätie, väčšinou nuda. Ten jeden zvrat bol ale dosť zaujímavý. To je ale málo na viac ako 3** ()

Snakefinger

Dva pošahnci, jeden v kleci a druhý pobíhá zmateně kolem klece. Příběh, ze kterého by šlo při troše vůle vykřesat mnohem více. Co stojí za zmínku je zajímavý i když předvídavý konec. Jinak nuda nudoucí. ()

Martin29

Seth pracuje ve zvířecím útulku. Jednou potká Holly s kterou chodil dříve do školy a zamiluje se do ní ona, ale jeho city neopětuje jelikož má jiného. Mu to, ale nevadí a tak ji unese a zavře do klece kde do ní valí kecy, že chce, aby se změnila. Ona totiž Holly má zvláštní koníček. První půlka se mě líbila více bylo to zajímavé a mělo to něco do sebe v druhé po určitém zvratu to už tak dobré nebylo jelikož jak on tak ona jsou prostě magoři co se hledali až se našli. Za první půlku bych dal 4 hvězdy za druhou tak 2 celkově to nechám na 3. ()