Reklama

Reklama

Candyman 3: Den smrti

  • USA Candyman: Day of the Dead (více)
Trailer

Obsahy(1)

V Los Angeles se právě otevřela nová výstava, kterou má na starost atraktivní Caroline McKeever a Miguel Velasco. Jsou tu vystaveny obrazy zesnulého Daniela Robitaillea, přezdívaného Candyman. Smetánka obdivuje jeho obrazy a z tajemné legendy si nic nedělají. Přesvědčí Caroline, ať pětkrát po sobě zopakuje do zrcadla jeho jméno. Nic se v tu chvíli nestane a všichni jsou přesvědčeni, že jde jen o povídačku. Jenže to se šeredně spletli, protože Candyman vyslyšel volání a již spřádá plány na další řádění. Brzy začnou první vraždy a hlavní podezřelou se stává samotná Caroline, protože policie si myslí, že se tím snaží oživit neexistující legendu. (SOLOM.)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (59)

Shit 

všechny recenze uživatele

Po kvalitách druhýho dílu ani vidu ani slechu, natož po kvalitách prvního. Candyman 3 už je jen a pouze velice jednoduchá až skoro stupidní jakž takž vyvražďovačka ve stylu Freddyho noční můry 4 a výš a jediný co mě při sledování drželo při životě byl už typicky výbornej Tony Todd, kterej tomuhle braku dodával aspoň trochu tajemnou atmosféru průpovídkama svým charismatickým hlasem a s hákem vraždil opět hodně brutálním a potěšujícím způsobem ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Tak a Candyman dojel do cíle a rozhodl se vydat se za svojí příbuznou. Když jsem o 3 díle četl docela mi to přišlo příjemné zpestření se zajímavou zápletkou ale nakonec jsem byl spíše zklamanej. Neříkám že je to vyloženě špatný. To rozhodně ne. Furt je to lepší než dost špatná dvojka, ale už to prostě nemá tu mysterióznost a atmosféru původního filmu. Navíc kromě Todda tu není nikdo kdo by aspon trošku se snažil hrát. Moc se mi líbila vizualizace snění ty měla režisérka narozdíl od rozvleklé režie na háku. Celou serii považuju za průměrnou. První díl byl dokonalej ale ostatní dost padaly na hubu. ()

Reklama

Flipnic 

všechny recenze uživatele

Nějak si nemohu pomoci, ale přes obecnou osobní nelibost v horrorovém subžánru "slasher" a obecně zřejmě klesající kvalitu "Candymanových dobrodružství", jsem nakonec všem třem dílům udělil stejná hodnocení. I když musím uznat, že třetí díl se již vyloženě veze na dílu druhém, přece jen evidentně netrpí nedostatečným rozpočtem, hluchými místy a naopak se od začátku honosí herečkou a playmate v hlavní roli Donnou D´Errico (zejména jejím obtáhlým tílkem bez podprsenky ...), nejvýraznějšími goreefekty ze všech tří dílů (na 90. léta vcelku odvážné ...), Tony Todd jako Candyman je opět výborný, atmosféra ucházející ... Prostě i když první Candyman bude a je jen jeden, ta jeho dvě pokračování mu ostudu podle mne nedělají. Ucházející slasher. ()

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Samozřejmě nejslabší díl série, ale úplná hrůza to není. Donna D´Erricová v roli blbé bloncky vypíná prsa a špulí rty, víc se asi od ní stejně nežádalo. Todd měl tentokrát větší prostor (asi proto, že byl spoluproducent), což bylo fajn. A na hák a krev také dojde. Kupodivu obsahuje tenhle díl nejvíce bizarních scén souznících s Barkerovými fantaziemi. Škoda jen, že vykydlení Candymanových uctívačů nebylo v přímém přenosu. Zato piknik na hřbitově vypadal jak černohumorný vtip. I když Donna byla velmi pohledná, nechtěl bych, aby mne sundávala z háků tak, jako to zde předvedla....auvajs! A pokud jde o zlo, to zde představuje někdo úplně jiný, než postava z městské legendy... ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Stačí jen pětkrát před zrcadlem vyslovit jméno Candyman a nepřijde žádný cukroušek. Dostaví se prokletý muž černé pleti jehož vražedné řádění začalo nanovo. Třetí díl je zase o něco krvavější než předchozí, ale už je cítit, že není moc co v ději nebo s postavou vymýšlet. Tony Todd zůstal v roli Candymana, ale jinak film dostál změn na všech pozicích. Sličná Donna D´Errico se statečně postavila vražednému monstru a hororový divák si přišel na pořádnou gore porci. Třetí pokračování už bylo určeno rovnou na dvd a je znát, že se šetřilo, kde se dalo. Třetí pokračování však ještě neřeklo své poslední slovo a Candyman se ještě v budoucnu určitě objeví v ještě lepším dílu nebo třeba remaku. 60% ()

Galerie (9)

Zajímavosti (3)

  • Predstaviteľ titulného zlosyna Tony Todd priznal, že ho druhé pokračovanie série veľmi nebavilo a je mu jedno, či sa naň vôbec niekto pozerá. (Sociopath)

Reklama

Reklama