Candyman 3: Den smrti

Candyman 3: Deň smrti

Horor

USA, 1999, 93 min

• Ravi

Třetí film se nepovedl. Je to klasický mix hollywoodských spoře oděných teen-age vyvražďovaček a původního námětu, kde ale prvé velmi převyšuje druhé. Velká škoda. Nejzajímavější postavou je policista zahraný Wadem Williamsem, kterýžto vysoce ční nad výkonem všech ostatních herců včetně hlavního záporáka, ze kterého zbyla pouze trikově náročnější figurka bez jediné důstojně znějící linky ve scénáři. Výrazným momentem filmu pro mě byla včela vylézající z krvácejícího vajíčka. Jinak asi nic. 20% = 1/5(1.3.2015)

• Nautila

Vypadáto, že tvůrci viděli akorát spoustu pornofilmů, sérii Vřískotu a druhého Candymana, a tak se jim to vše tak líbilo, že se rozhodli natočit si vlastní horůrek. Silikonová nesympatická bárbínka v hlavní roli neumí ani pořádně zařvat a ve většině "omdlívacích" scén se tváří jako by jí někdo dělal orál. Škoda času. Tony Todde, máš ještě tohle zapotřebí?(13.1.2010)

• GigaPudding

Candyman 2 byla fakt blbost, ale nečekala jsem, že Candyman 3 může být úplná superblbost. Už od druhýho dílu si vymysleli nablblýho novýho candymana, takže není potřeba to rozebírat blíže, protože to tvůrci třetího dílu už fakt napravit nemohli, i když je pravda, že se docela snažili překonat druhý díl a v závěru si vedli docela slušně, protože ten konec tu byl skutečně retardovanější než ve dvojce, ale tady to byla dost bída i předtím. Kdyby na začátku nebylo napsaný, že je to Candyman 3, tak bych si myslela, že se koukám na film z produkce playboye, protože prsatý rozverný holky v tílkách tomu naznačovaly :). Bohužel ale je to jako kdyby z toho ty zábavný scény vystříhli, takže je to jen nuda a jedinou playboyovou scénu na poslední chvíli zcenzuruje sám candyman. Playboy playmate v hlavní roli asi dostala menší honorář protože ta se nesvlíkla ani jednou, překvapivě, a nejspíš to bylo proto, že určitě nemalá částka z rozpočtu padla na oblečení protrhnuté jejíma trčícíma bradavkama, který byly pečlivě zaznamenaný v každé scéně, kde se objevila. Málem by si to zasloužilo hvězdičku za každou bradavku s podporou vtipně hloupých výrazů, ale zas bych to nechtěla moc přehánět :). Super ale bylo když tam ke konci zběsile bušila na dveře od staré báby kořenářky, co byla asi jak kartářka Jolanda, a po otevření dveří z ní vypadlo, jestli si může skočit na záchod. Takovouhle repliku by nevymysleli ani Wayansové ve scary movie, i když ti by byli schopní tam dát i jak Candymana propíchne těma svýma bradavkama :).(18.4.2013)

Candyman tentokrát ohrozuje zopár rozrušených playboyáckych prsatíc a prihriato pôsobiacich umelcov, čo je pre neho a jeho hák ľahko stráviteľné sústo...Tretie pokračovanie slasheru o desivom prízraku utýraného Daniela Robitaillea už nemá diváka čím prekvapiť, stále však ide o pozerateľnú záležitosť, zachovávajúcu si istú kvalitu. Trochu ma udivili retrospektívne scény, v ktorých Tony Todd podľa scenára predstavuje v tej dobe mladučkého černošského maliara, prežívajúceho svoj milostný románik s belošskou dievčinou, ktoré však vzhľadom k tomu, že Tony mal v tej dobe už 45 rokov nepôsobia príliš presvedčivo...(25.5.2011)

• corpsy

Candyman sa chcel presvedčiť, či aj niekdajšie plavčíčky z pobrežnej stráže Malibu Beach, dokážu čo to zahrať. Prd! Donna D'Errico vie špúliť pery ( a zadok ), ale charakterné herectvo ( ktoré je aspoň trochu devízou tejto hororovej série ) je pre ňu, asi ako tampón pre muža. Takže sa budeme sústrediť viac na gore a atmosféru? Prd! Zrejme každý z tvorcov bol fanúšikom BAYWATCHu.(25.8.2017)

• - Predstaviteľ titulného zlosyna Tony Todd priznal, že ho druhé pokračovanie série veľmi nebavilo a je mu jedno, či sa naň vôbec niekto pozerá. (Sociopath)