Ceny Františka Filipovského (E08) (epizoda)

Komedie

Česko, 2018, 30 min

 • tehol
  ****

  Problemem tohoto serialu bude to, co provazi vsechny komedialni serialy u nas, tedy pouze jedna natocena serie. prijdeme tak o to, co dela ty nejlepsi (office, parks and rec, modern family ale i z britskych black books, it crowd, hntlyl (i kdyz tady to tak uplne neplati, nicmene jasne rozdeleni a uceleni tam stale jde citit) a mnoho dalsich) nejlepsimi, vyvoj postav. a to me docela mrzi, protoze ten potencial tady je. samozrejme byl by to uplne jiny druh humoru, ale o to vubec nejde. je to stejne jako s tim dabingem v tomhle dile, kam kraci ceska tvorba, kdyz je vzdy omezena jen na epizodni role a opravdovou prilezitost vlastne nedostane....(26.2.2018)

 • Alagaesie
  ****

  Jó, celá anketa byla… k smíchu. Jó, to mi fakt přijde hnusný. Karel nechce odpovídat a přijde se stejnou otázkou?? Soutěž v páce nebo v…? Ježiš, ženská na přechodu. Tyvole, Karle… Mrtvej dabér? Nemáš rád lidi? Pomůže prášek. Miluju Ladu. Médium (rare) hledala vodu? Chudák Pavel. Zase pití? „Já sem du ch…“ Jak udělali ten hrnek?? Sakra, to je ujetý…(2.3.2018)

 • mira007
  *

  "Oni si foukaj vzduch do zadku v každým díle" poslední věta Adamczyka pobavila, herecký výkon Neužila pobavil, ale jinak celý díl komplet mne nebavil vůbec... jestliže jsem o minulém díle psal jako jednoznačně nejslabší, tak tohle bylo snad na stejný úrovni. Tací herci, takový potenciál a tak bídný výsledek. Zklamání.(27.2.2018)

 • Michalsafr
  ****

  Vadí mi snaha poplivat tenhle příjemný seriál. I když Zelenku obecně nemusím (a ještě víc ne v kooperaci s Hřebejkem), tak mi přijde, že se tady i o něco snaží a výsledkem je až překvapivě vtipný seriál s dobrými vtipy, vcelku ucházejícím scénářem a kvalitními hereckými výkony (samozřejmě kolísajícími v závislosti na individualitách). Ano, asi to není světová špička, seriál má i slabší díly (viz. Ženské zbraně) ale na české zatuchlé poměry? Já se bavím. Klidně bych bral i více sérií, tohle bych ze svých daní podpořil i docela rád.(28.2.2018)

 • Alvin
  *****

  „Štěpnička bez Harrisona Forda, je pořád Štěpnička. Ale Ford bez Štěpničky, je NIKDO!„ Opět na scéně Faltus, tentokrát dobrej. Petice proti Klausovi. Zřejmě Zelenkovi leží ten ješitnej demagog v žaludku ještě víc než mě :-) A vyvolávání ducha Františka Filipovského (krom toho, že mělo skvělou atmosféru), mě utvrdilo v tom, co jsem psal už u minulého dílu. Zelenka je lišák!(3.3.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace