Ceny Františka Filipovského (E08) (epizoda)

Komedie

Česko, 2018, 30 min

Tento díl mi sednul. A Dabing Street jako celek mám navzdory mnoha výhradám rád a těším se na každej další díl. Není to nic světobornýho, ale je to mile přitroublý jako ten obětavej chlapec, kterýho si tady střihnul Václav Neužil. Je mi líto, že mu dnes dal František Filipovský takový kapky a chtěl bych mu vzkázat, že i když jsem viděl stovky filmů v původním znění, cizím jazykům mě to nenaučilo. Hezkých hlasů z dabingu si ale vybavím desítky.(26.2.2018)

„Štěpnička bez Harrisona Forda, je pořád Štěpnička. Ale Ford bez Štěpničky, je NIKDO!„ Opět na scéně Faltus, tentokrát dobrej. Petice proti Klausovi. Zřejmě Zelenkovi leží ten ješitnej demagog v žaludku ještě víc než mě :-) A vyvolávání ducha Františka Filipovského (krom toho, že mělo skvělou atmosféru), mě utvrdilo v tom, co jsem psal už u minulého dílu. Zelenka je lišák!(3.3.2018)

"Co by byl Harrison Ford bez Štepničky? Štěpnička bez Forda je pořád Štěpnička, ale Ford bez Štěpničky není nikdo." Stejně v háji by byl Delon bez Trávníčka, Willis bez Pyška, Belmondo bez Krampola či Redford bez Olivy. A ani o tom kluci nevědí. Ovšem dabující duch Františka Filipovského, tak to se povedlo. Nápad to byl prostě skvělý, takže je s podivem, jak málo mne pobavil.(29.3.2018)

"Dabovat může každá lemra". To ještě nedávno říkal režisér Janda, který stále i v tomto díle chybí jak druhý konec úsečky. Jako dobrý, ale s tím názvem "Ceny Fr. Filipovského" jsem si vzpoměl na 2. díl DS Studio B a konkrétně na "zadek Fr. Filipovského pro štěstí, něco jako helma Nikiho Laudy" to byla super hláška (jedna z mnoha). Jo to byl ještě díl daleko vyhláškovanější a vyfórovanější a i jinak vymazlenej, než ty další. Takže jsem čekal trochu něco podobného a nějak se to ani při seanci nevyvolalo a nepřebilo a zůstalo to v nižších číslech hodnocení. Lepší díl než minule a třeba "Ženské zbraně", ale prostě už to není ono. Takže s odřenýma ušima za 4*.(3.4.2018)

• mira007

"Oni si foukaj vzduch do zadku v každým díle" poslední věta Adamczyka pobavila, herecký výkon Neužila pobavil, ale jinak celý díl komplet mne nebavil vůbec... jestliže jsem o minulém díle psal jako jednoznačně nejslabší, tak tohle bylo snad na stejný úrovni. Tací herci, takový potenciál a tak bídný výsledek. Zklamání.(27.2.2018)