Ceny Františka Filipovského (E08) (epizoda)

Komedie

Česko, 2018, 30 min

Další z řady zábavných dílů, ale k slzení u obrazovky to není. Kladnou věcí rozhodně je láska a až nevinná úcta k dabingu, také potěší účast Václava Faltuse a jeho rozbor dabingu. Bohužel opět přišlo místo Filcky trapné dabování prdění k japonské zábavné soutěži, ale dalo se to přežít. Mírně lepší díl než předchozí.(27.2.2018)

Vadí mi snaha poplivat tenhle příjemný seriál. I když Zelenku obecně nemusím (a ještě víc ne v kooperaci s Hřebejkem), tak mi přijde, že se tady i o něco snaží a výsledkem je až překvapivě vtipný seriál s dobrými vtipy, vcelku ucházejícím scénářem a kvalitními hereckými výkony (samozřejmě kolísajícími v závislosti na individualitách). Ano, asi to není světová špička, seriál má i slabší díly (viz. Ženské zbraně) ale na české zatuchlé poměry? Já se bavím. Klidně bych bral i více sérií, tohle bych ze svých daní podpořil i docela rád.(28.2.2018)

„Štěpnička bez Harrisona Forda, je pořád Štěpnička. Ale Ford bez Štěpničky, je NIKDO!„ Opět na scéně Faltus, tentokrát dobrej. Petice proti Klausovi. Zřejmě Zelenkovi leží ten ješitnej demagog v žaludku ještě víc než mě :-) A vyvolávání ducha Františka Filipovského (krom toho, že mělo skvělou atmosféru), mě utvrdilo v tom, co jsem psal už u minulého dílu. Zelenka je lišák!(3.3.2018)

"Co by byl Harrison Ford bez Štepničky? Štěpnička bez Forda je pořád Štěpnička, ale Ford bez Štěpničky není nikdo." Stejně v háji by byl Delon bez Trávníčka, Willis bez Pyška, Belmondo bez Krampola či Redford bez Olivy. A ani o tom kluci nevědí. Ovšem dabující duch Františka Filipovského, tak to se povedlo. Nápad to byl prostě skvělý, takže je s podivem, jak málo mne pobavil.(29.3.2018)

Chápu, že seriál je veliká nadsázka, tento typ humoru se ale se mnou nepotkal. Sice mě pobavily Čermákovy vlasy a Klára Melíšková je výborná, ale celek mě nebaví. Navíc Václav Faltus opravdu Filipovského neumí. Obsah by mohl být také klidně stručnější, abych se "měl na co těšit", protože právě když jsem si četl, že je Eva šokována, právě byla v televizi šokována.(26.2.2018)