Krize (S01E06) (epizoda)

Komedie

Česko, 2017, 21 min

Po výborném pátém dílů je i tento velmi dobrý. Langmajer konečně skvěle koučuje.(28.1.2018)

Jo, jo, takhle to holt s ligovým hokejem a fotbalem v Havířově chodí, když už se postoupí, tak se to někomu přepustí, to je místní realita. Jinak moc pěkně obšlehnutý Pepík Hnátek, ten pojeb za vítězství 7:0 byl jako od něj. "Kdyby Bůh věděl, že někdo bude prznit hokej takovýmhle výkonem, nikdy by nedopustil, aby voda mohla zamrznout!" // "Ale vždyť jsem vychytal nulu, to nejde, pustit míň gólů!" "Já tady mluvím o postupu, vole! Tak mě neser s nějakou matematikou!"(2.2.2018)

Začíná se pomalu rozjíždět správným směrem. V klubu se to přiostřuje a začínají vycházet napovrch různé rozepře – které skončí solidní kalbou. No a konečně dostál tento miniseriál i svému názvu. Lajnička v klubíku byla, no a nakonec se to pro mladého a vlastně i starého zvrtlo. Pro Vagnerovou mám slabost, pokud zrovna nešaškuje v reklamě na Trivago. Konečně by mohla hodit i nějaký ten striptýzek.(1.4.2018)

"I kdybych si o někom z manšaftu myslel, že je čůráků král, tak ho budu milovat. I kdyby mi někdo z manšaftu píchal tátu, tak pak vezmu oba na žolíky a zasměju se tomu." Motivační proslovy Tichonova na speedu byly dokonale zábavné. A trenérovy postřehy mě taky donutily ke smíchu. Prostě po výhře vyšší než 5:0 není třeba sexu, vztah je důležitá část hokeje a gólman, který právě vychytal nulu prostě příště dostane o gól míň. Jde to, když zapracuje na nadpřirozenu. Tohle je prostě nářez, který musí každého milovníka hokeje potěšit.(7.5.2018)

Langoš jede na max.(20.4.2019)