poster

Goohaejwo (TV seriál)

 • Jižní Korea

  구해줘

 • anglický

  Save Me

 • anglický

  Rescue Me

Thriller / Akční / Krimi

Jižní Korea, 2017, 16x? min

 • Krysap
  ****

  4* dávám hlavně za zajímavý prostředí a hezkou ukázku, co dokáže náboženský fanatismus. Ta tajemná atmosféra byla sice pěkně udělaná, ale přišla mi trochu mimo - nic tajemnýho nebo hororovýho tam nebylo. Hlavní herečka je krásná a má úžasnej hlas, nicméně chvílema dost přehrávala. Vynikající byl Woo Do-Hwan jako Dong-Cheol, podle mě to byla hlavní mužská postava, nikoliv Taec-Yeon (ten je pořád stejnej).(12.10.2017)

 • Ivuse
  ****

  Tohle byl pro mě první seriál s podobnou tématikou a musím říct, že po prvním dílu jsem myslela, že to možná ani nedám. :-D Seriál mě ale nakonec velmi chytl a bavil... což je dost divné, říkat něco takového u tohoto typu seriálu.Temná atmosféra dýchá celým seriálem, což dokonale dolaďovala kamera, díky které vypadalo celé město tak pochmurně, i když se na obrazovce odehrávaly vtipné, nebo dobré věci. Člověk prostě cítil, že ve vzduchu něco visí a maska poklidnosti a krásy za sebou skrývá zkaženost a odpornou špínu. OCN prostě opět dokázala, že krimi a mysteriózní seriálu jsou její parketou a dokáže si udržet pozornost diváka až do konce. :-)(28.9.2017)

 • Mkqp
  *

  Bleju velebnosti. Vydržel jsem celých sedm dílů i přes utrpení, které jsem při sledování zažíval a tomu říkám velký osobní úspěch. Takhle otrávenej jsem byl naposledy u Vampire Detective.(20.10.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace