Reklama

Reklama

Série(2) / Epizody(32)

Obsahy(1)

Čtveřice mladých mužů přichází zachránit bývalou spolužačku, jejíž rodina se nechala zlákat do spárů náboženského kultu a jeho charismatického vůdce. (Netflix)

Recenze (4)

Ivuse 

všechny recenze uživatele

Tohle byl pro mě první seriál s podobnou tématikou a musím říct, že po prvním dílu jsem myslela, že to možná ani nedám. :-D Seriál mě ale nakonec velmi chytl a bavil... což je dost divné, říkat něco takového u tohoto typu seriálu.Temná atmosféra dýchá celým seriálem, což dokonale dolaďovala kamera, díky které vypadalo celé město tak pochmurně, i když se na obrazovce odehrávaly vtipné, nebo dobré věci. Člověk prostě cítil, že ve vzduchu něco visí a maska poklidnosti a krásy za sebou skrývá zkaženost a odpornou špínu. OCN prostě opět dokázala, že krimi a mysteriózní seriálu jsou její parketou a dokáže si udržet pozornost diváka až do konce. :-) ()

Krysap 

všechny recenze uživatele

4* dávám hlavně za zajímavý prostředí a hezkou ukázku, co dokáže náboženský fanatismus. Ta tajemná atmosféra byla sice pěkně udělaná, ale přišla mi trochu mimo - nic tajemnýho nebo hororovýho tam nebylo. Hlavní herečka je krásná a má úžasnej hlas, nicméně chvílema dost přehrávala. Vynikající byl Woo Do-Hwan jako Dong-Cheol, podle mě to byla hlavní mužská postava, nikoliv Taec-Yeon (ten je pořád stejnej). ()

Reklama

Mkqp 

všechny recenze uživatele

Bleju velebnosti. Vydržel jsem celých sedm dílů i přes utrpení, které jsem při sledování zažíval a tomu říkám velký osobní úspěch. Takhle otrávenej jsem byl naposledy u Vampire Detective. ()

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Jedinečný seriál s tématikou, která v korejských seriálech není úplně běžná. Kamarádka mi Save me doporučovala snad tři roky a já jsem moc ráda, že jsem na to konečně koukla. Věřím, že to pro část diváků mohlo být až moc silný kafe, a že ne každý má žaludek na to, aby těm seancím a šílenostem přihlížel. Já obdivuji herce za to, jak moc museli jít za hranici. Seo Ye-ji byla ve své roli vynikající, stejně tak Woo Do-hwan mě dostal. O výkonech vedlejších herců, jež ztvárnili členy kultu ani nemluvím. Muselo to být hodně těžký natočit, ale povedlo se. Polovinu času mi lezl mráz po zádech. 4,5* ()

Galerie (731)

Zajímavosti (1)

  • Dle herečky Seo Yea-Ji je postava Im Sang-Mi ta, která se jí charakterově a povahou nejvíce podobá. (Roby)

Reklama

Reklama