Akční park

• USA Action Point (více)

Všemi oblíbený ztřeštěnec Johnny Knoxville se vrací se svými třeskutě vtipnými kaskadérskými kousky v komedii Action Point. Knoxville se představuje v hlavní roli muže jménem D.C., potrhlého majitele laciného zábavního parku, ve kterém jsou všechny atrakce stavěné s minimálním ohledem na bezpečnost, ale s důrazem na maximální zábavnost. Ve chvíli, kdy za D.C. přijíždí jeho pubertální dcera Boogie, se kterou se dlouho neviděl, je v sousedství otevřen korporátní megapark, který ohrožuje budoucnost Action Pointu. Aby zachránil milovaný park i vztah s dcerou, D.C. je ochotný se svojí partou vyšinutých zaměstnanců riskovat úplně všechno a předvést ty nejšílenější kousky. U filmu, v němž nechybí úžasné vtípky, krkolomné kaskadérské kousky ani medvěd, který usrkává pivo, se budete smát z plných plic. (HBO Europe)

ANTYCHRYST

Všeho schopnej Knoxville je k nezastavení celej svůj život :) a neustále pokračuje v devastaci svého zhuntovaneho těla .. hvězdičky za to.. že to magor natáčel všechno sám ( mnoho zranění při natáčení) jinak bohužel..slabota..film vesměs o ničem.. krom krkolomných kousků ..sranda žádná.. od zkušených pardu z Jackass bych čekal mnohem více.. 35% ()

elimS

50% - komentář 20ti slovy: Dost hardcore zábavní park + klasický šílený a "nesmrtelný" Knoxville...se divím, že ještě žije :D Ke konci menší nuda a bez šťávy. ()

Ivoman

Zklamání díky menšímu počtu akčních scén, které jsem očekával. Ty akční scény, které ve filmu jsou, jsou skvělé, ale málo, ty co se dějí na pozadí jsou dobré, ale i tak málo. Prostě na Johnyho to bylo málo. ()

Gardis

Slabý průměr a podprůměrný příběh, který je podobný jiným rodinným filmům. Nic originálního. Příběh o dědovi, který vypráví vnučce o tom jak jako mladý provozoval zábavný park a navazoval vztah se svou dcerou. Film neurazí a ani nepřekvapí. ()

koty2201

Vyzerá to tak, že Johnny Knoxville už posledných pár rokov zanevrel na normálne filmy. Pretože aj v tejto odbočke od Jackass je to prakticky stále Jackass. Len je to obalené jednoduchým príbehom, ktorý nie je nijak originálny. Ale bohužiaľ, nie je vôbec vtipný a ani raz som sa nejak extra nezasmial. Predpokladám, že aj tu došlo k mnohým zraneniam pri natáčaní. Obdivujem, že sa na to tí herci dajú aj v takomto vysokom veku. Takže keď to tak zhrniem, tak ak chcete nijak nehrané a bláznivé kúsky tejto Jackass bandy, tak si od nich pozrite tie filmy. A nie toto, čo sa snaží byť klasickým filmom, ale veľmi to nevyšlo. ()

zerk0

Jackass v inom šate. Možno škoda tej jednoduchosti, ale účel to splnilo. Pohodová záležitosť, kde človek môže vypnúť od každodenných starostí. 65% ()

waltosin

To není ono kousky na které jsme zvykly z předešlých Jackass nejsou nic moc, je to pouze podprůměrná komedie. 30% ()

Mikecat

Klasický Knoxville a jeho žartíky vpustené do filmu, atrakcie a rôzne skoky nemajú chybu, celkovo fajn a zábavné, len dej "pokulhává" na zápletkách v strednej časti filmu, dialógy a celá vec s predajom veľmi slabo zvládnutá, záver trochu osviežil a zachoval tretiu *.ws ()

notozjano

Vzhledem k prozatimním počinům Johnnyho Knoxwille bych tenhle snímek zařadil do průměru. Dočkáme se samozřejmě opět různých ztřeštěností, ale oproti takovému Jackass je tohle slabší odvar. Ale vzhledem k tomu, že je inspirován skutečným příběhem jednoho parku, jsou tvůrci nuceni držet se námětu a z tohoto úhlu pohledu si myslím, že z toho vytřískali maximum, co se ztřeštěnosti týče. Další důležtý prvek je příběh samotný a tady mi chybí trochu větší propletenost postav. Vztah otec vs dcera ještě dobrý, ale zbytek osazenstva (neméně bláznivý :) ) už postrádá trochu té vzájemné chémie a to je dost na škodu, protože všichni herci sem sednou jak prdel na hrnec a tak je stačilo jen trochu popostrčit a bylo by to. Možná si to měl Johnny režírovat sám. Takhle jsou to jen slušné 3. ()

Ace.A.T.L.

Pokud předlohou pro film, byl skutečný Akční park, tak si myslím, že nemohlo dopadout nic jinak, protože na tu dobu(kdy se hlavní děj odehrává), nešlo udělat nic spešl moderního a pokud se podíváte na to, že si ten park stavěla banda sama, tak ani nic víc neočekáváte. Johnny už vypadá opravdu sešle a to v některých scénách až rušilo mojí pozornost, protože jsem se zaměřil na to a tak nějak z poloviny vnímal zápletku. Ale na druhou stranu, zhostil se toho po svým a všechny Jackassácký scény jsou parádní. Je tam i dost jiných vtipných chvil, který film drží nad vodou, aby neše úplně ke dnu. Za mě průměrný 3* a DOPORUČUJU ()

as-minor

Základný stavebný prvok celého filmu vôbec nie je zlý. Sympatický pokus o vybudovanie poctivej retro „zábavky” zasadenej do autentického prostredia so scénami, ktoré dnešnú precitlivenú spoločnosť zrejme pobúria, však nevyšiel. Tvorcom sa nedá uprieť snaha. Vykreslenie „starej Ameriky” je z hľadiska vizuálneho celku slušné. Dielo srší pohodovou atmosférou v rámci celej minutáže a provokácia smerovaná na dobového „mainstreamovo-sentimentálneho” recipienta funguje tiež. Kameňom úrazu je však humor, ktorý je až príliš ostentatívny a nehorázne snímku škodí. Nie nadarmo sa hovorí, že menej je niekedy viac! A je to skutočne škoda, keďže projekt mal svoj potenciál a mohol sa stať akýmsi novodobým nostalgickým kultovým filmom. Bohužiaľ nakoniec zlyháva vo svojej podstate, tým myslím žánrovo. V tomto prípade sa nedá hovoriť o komédii, prípadne „dramédii“. Komédia vyžaduje humor, ktorý tu chýba počas celého snímku. A ak by tvorcovia chceli hovoriť o „dramédii“, tak by bol problém v štýle rozprávania, prílišnom tlaku na diváka násilným humorom a celkovo v absentovaní nápaditejšej dramatickej linky. Takto sa jedná len o polovičný produkt, ktorý by vyžadoval dôslednejšiu prípravu, hlavne z hľadiska svojho zaradenia sa a definovania svojej podstaty a účelnosti. Za dobrý nápad a sympatický pokus dávam dve hviezdičky. ()

medveed

Jednoduchý příběh, který propojuje humorné scény ve stylu Jackass. Filmu v mých očích hodně přidal retro feeling, který připomněl doby kdy se ještě ze všeho nedělala taková věda. 60% ()