Přírodovědec, který v ponuré aljašské zimě loví vlky, je obviněn z vraždy místního chlapce. Brzy se však dozví mrazivé tajemství. (Netflix)

SAINTS

Tak tento film bol jedno velke sklamanie.Scenar je slaby a nema logiku,motivacia jednotlivych postav bola nejasna a nedavala velmi zmysel.Chaoticke a nudne a atmosfera všetko nezachrani.Toto Netflixu velmi nevyšlo. ()

horor2

Když dává člověk u podobně těžkých filmů 100% pozornost, aniž by si neustále kontroloval mobil, odepisoval SMS, odbíhal každou chvílí od filmu nebo dělal další věci, čímž filmu dává jen 50% pozornost, možná by to pak celé pochopil. Vše je vysvětleno buď flashbackem nebo v přímé rovině filmu. Bohužel musí se poslouchat, co si lidé mezi sebou říkají, aby pak bylo jasné, proč se pak tak ty postavy chovají. Ano, konec je potom jasný jak facka, ale pozor! Záleží jen už na tom, jestli i Jeffrey Wright podlehne nebo ne. To je jediné k zamyšlení. Jinak KDO? PROČ? JAK? Jeremy Saulnier přece naservíroval. Samozřejmě potom záleží na každém, jak to pobere nebo ne. Kdyby byl film natočen normálním způsobem, byl by to normální průměrný snímek. Nic neobhajuji, jen komentuji a hodnotím - nikomu nic nevnucuji :-) ()

Mamlas odpad!

Další nedívatelný, tragicky nudný a pomalý odpad od Netflixu, jako vlastně vše, co v posledních letech ta továrna na nudu produkuje. Nedodíváno. ()

chesterko

NETFLIX je niekedy na škodu, už len pre jeho divácku oklieštenosť. Keďže si film vybere naozaj len ten kto chce. Ale práve tu je to jediná výhoda. 2 hodiny ničoho, chvála bohu za tie fajnové prestrelky. Psychologicky tiež mdlé. ()

Kortexo

Atmosferická nezávislá bomba, která dominuje skvělou kamerou a minimálními dialogy.Knižní předloha je citelně znát, určitě je film dějově, velmi věrný románů, což je v tomto případě správné rozhodnutí... ()

johnsnow

nie je to zlý film a má slušné zvraty, celkom dobrú akciu. najmä prestrelka s policajtmi je topka. Čo však kurví dojem je úplne debilný záver bez pointy. A to som uvažoval na d plným počtom. Takto iba za silné 3*. Wind river vyhráva. ()

DeDanu odpad!

To bylo co???? Snad poselství, že na Aljašku se v žádném případě nemáme stěhovat nebo se taky zblázníme? :-))) ()

Hemlock

Jediné, co je na tomto zimním kousku dramatické, je jeho délka. Navíc se tam prakticky celou dobu nic neděje, jednou tam jdou vidět kozy, pak zase nuda a závěr je absolutně nepochopitelný. Jedna hvězda za prostředí a druhou mrsknu za ten odpor při zatýkání ze střešního okénka - více takových nadšenců do zbrojního průmyslu a bude o zábavu postaráno. Každopádně jinak je Hold the Dark zklamání a mé hodnocení se zastavilo na podprůměrných 30%. ()

FrediaK

I český NETFLIX má špatně překlad popisku. Obviněný není přírodovědec. Pořád jsem na to čekal a říkal si, jak na něj tohle chtějí jako hodit? In the grim Alaskan winter, a naturalist hunts for wolves blamed for killing a local boy, but he soon finds himself swept into a chilling mystery. Přírodovědec, loví v ponuré aljašské zimě vlky, viněné ze zabití místního chlapce. Brzy ale zjistí .... ()

DonBraso

Začátek na tři a pak to šlo takovou kadencí všechno dopr...le až z toho bolí i nohy. Miluju tu tvůrčí vychcanost,že tomu dáme nálapku mysteriozní,tak uděláme to tak,že vlci jsou oni a třeba se jděte klouzat.Co scéna to absolutně blaf.Už vím,proč jsem neměl příležitost okusit nějaký menu od režiséra,ale tohle byla rakev a hodně zamrzlá.Verner ve střihu je na nějaký ty typický misi jako voják a úplně z ničeho si jen tak zastřelí svýho asi neparťáka a jde o cígo dál. Až v tom hledáte po celý film souvislost,tak ani kdybych dělal kliky na zádech,nepřijdu na to.Pak se tam chodí jak hloupej Honza od peci k peci a nááá další jiskrná bomba.Proč tam chcípaj policajti v celém filmu?Protože to vypadá na oko dobře.Pořád tam hledáte temnou kriminálku s dobrodužtsvím a stále upadáte do demence,protože k další scéně přijde další ejakulát ve formě nasadím masku a vystřelím dalšího frajera mimo záběr. Skarsgar by tu hrál skvěle masový vraha,impotenta,ale co je tohle platný v tom celém obalu.Ta přemíra příběhu,kde začátek nahodí konec s jednou větou ke konci,kterou musíte pochopit.Je to úplně jedno jestli ten film pochopíte nebo ne.Je to prostě příšernej film,který těží z atmosféry.Na krvavým obalu se sejdeme v jeskyni a jen intelektuál se zeptá.Proč tam šel až teď a jak mohl vědět,že tam přijdou i oni?Jedna lukrativní trefa z dálky přímo do krku.Druhá už minula,ale ona měla,protože si musíte vychutnat tento příběh.Od odpadu dělí jen místama fakt skvělé záběry a hudba.21% ()

solisoli

Skvelá výprava, pôsobivá kamera, výborná hudba, k tomu Jeffrey Wright a ďalšie kľúčové postavy, slušný scenár a réžia, všetko to predurčuje zážitok príbehu, ktorý má čím zaujať. Pôsobivá kriminálna dráma z drsného severu hôr, kde toho tepla si veľa neužijú, je ale úctyhodné zosnovať z tohto prostredia tak pôsobivý príbeh, aj keď trošku pritiahnutý na úkor polície. Celkove rozhodne oku príťažlivý príbeh. ()

vodkasesemte

Velmi zvláštní snímek. Vlk jí ukradne dítě, jako by to bylo na denním pořádku – jako že tam je! Ten dopis… - MR. Core - I know, you have sympathy for this animal. Please dont - Melora Slone - I came to help fi I can… to explain this - Už si mě to získalo - 2018, co se nám to snaží říct - Nicméně začíná mi bejt tady v pokoji trochu zima - Má stejnou zateplenou bundu jako dneska na internetu, hlavně barvu - No nevypadá zrovna na lovce. Přijde mi takovej ustrašenej - Ona mi od prvního pohledu připomíná Caru Delevingne - Do you have idea what outside those windows (proč outside)? How black it gets. How it gets in you - You are gonna need better boots (slyšel jsem boobs?) - He left me here with a sick child (přesto ho miluje, vy kurvy český) - Someone on the radio said its not a real war - Female wolf - The natural order doesnt warrant revenge - They are not what you think, Mrs. Slone - What happen here is very rare - Zaostření (nvm, jak tomu říkáte) - Čokoláda, cigarety. Moneys not important (četl opice). Ho rozmazluje - Who are those who cannot see? - Is he down there? Is he up there? - You are a fuckin meat eater, Slone (lol) - Já bych mu před ten kanon nechodil (s padesátkou by dělal větší díry) - Victory, selflove, worlds upside down, blasphemy becaming normality - Might wanna send some engineers to clear the road - Co to je za rok? Už ta puška vypadala zastarale. Jediný, co je moderní, je obraz - Koza místo psa - Podřízni ho, at to není slyšet a není evidence… - Cigaretu - Začíná se mi to moc líbit - Find it. Kill itthat girls know evil - What that girl knows is grief () - Jasně, vlk krade děti a pak se nechá doběhnout debilem s puškou a sněžákama - Tvl, bych si ho splet s mědvědem - Kde ses naučil takhle houkat? - No, že to bude o lovení vlku jsem nečekal. Nicméně je to natočenýhodně dobrým zpusobem. A taky hudební doprovod stojí za to - Co uděláš, postřílíš celou smečku? Tak ne… - Doufám, že máš v botě nuž… vyvrhovák na tydle malý čubičky, aby ses od nich moc nezapatlal - Tak, že bude nakonec zápasit s páskou na koberce, jsem nečekal. Vážně napínavý! Příště si tam dej šprcku - Jo, máš to dole? Ted ještě závěr, já zapomněl! Ale času máš dost. Není kam spěchat - Optika… - Ted ještě morální problém, jesli vystřelit po bebranném zvířátku, musí si to nejdřív srovnat v hlavě, než zmáčkne spoušt - Kterej to je? Nevíš, vid? - Třicetirannej zásobník a bude si vybírat - Ty unášiš děti! Mu aspon vyhubuj, ne! - Jdu pro pytlík bramburek - Mrs. Slone? That was awesome! I killed them all one by one! Vůbec nemám zmrzlý prsty - Leave us to the devils - Neměli byste zavolat autority? - You are just not acclimated yet - No, hotový Blair Witch - Possessed by a wolf-demon called tournaq - She slips her skin, her blood is cursed, and it keeps going (sem s tím) - Short and sweet - They were in the act of devouring one of their own. A pup. Its not uncommon at all. When resources are scare (zvířata se k sobě chovaj líp) or there are unnatural stresses, some of the young may be killed (nedává smysl) to preserve the group - The behavioral term is savaging - No, to bude rád, až se vrátí domu - Z něho mají nějakej vítr - Proč mě se nidko nebojí! - I will be always with you. zajímalo by mě, jak by se tvářil, kdybych mu ho podříznul přímo před očima - Už se sesypal? - Psychopat - Jé, není nic horšího, než když chlap začne plakat. Muslimové si zaslouží vyhrát - Wolfman, není to urážka? Já bych si to bral osobně - Can you figure your mind? - Neslyšel někdo střelbu? - Dyt to řikám, se podělal… - Někdo to vodsrat musí! - Moterfuckers… - No way, konečně pořádná zbran - Take your wrath to the gods, to the wolves, to yourself. End it - You should have died out there in the sand, but you did not accept it (tak se mi zdá, že přišel pro radu) - Its not the first time the wolves came. The white ppl called it influenza. We called it peelak - Theres something wrong with the sky - Nedokoukáme to zítra? Asi jo. je to moc dobrý, abych si to dal mezi dvěmi hry a vánočními koledami - To dokoukám jindy (před 24h jsem to pauznul a odešel hrát TW, prej je to až moc dobrý, abych to dal na jeden zátah – a taky se mi chtělo spát, ne) - Theres something wrong with the sky - Hes no longer of the Earth (body asi jo, ty demente) - On nemuže za tvoje problemy, ty čuráku - Unnatural - Wolfs oil could cure you (aby se stal přírodním - Who aint been shot by woman - She wanted a witness to tell the story and be punished - Gimme a second - Jesli todle mělo nějakej skrytej význam, kterej jsem nerozklíčoval, tak sem s ním - Vánoční koleda v titulkách? Mně už snad hrabe - Tentokrát si budu muset nechat poradit od odborníku na databázi. Fakt jsem ztracenej () (méně) (více)

Insomniac

Celkom fajn atmosféra, výborné zábery na umierajúcich :). Toť všetko. Inak taká cocotina, že až... Bez ZMYSLU, bez logiky, stupídne, škoda času a peňazí... ()

BlondJames

Tak jsem celé dvě hodiny čekala na to, kdy toho přírodovědce obviní z vraždy toho místního chlapce.A světe div se, nedočkala jsem se, no to je mi teda záhada, stejně jako tenhle film...Taková aljašská depka, hezká krajina, hezcí vlci, hezcí psi, hezká zima, hezké masky, moc hezký střílečky a jatka, ale divnej konec, takže jsem dost zklamaná, dvě hodiny v pr***.. ()

uhlerado

Pokus o Alaska psycho réžii nevyšiel. Atmosféra a príroda nestačí. Príbeh mal byť lákadlom pre milovníkov Wolf pack horror story, no nevyšlo to. Herci sú ťažkopádne trapni a celé je to trápenie, pri ktorom zaspí aj môj pes. Nie ďakujem, dve * ()

Netflix mění filmovou strategii

Netflix mění filmovou strategii