Všechno nejhorší

• USA Happy Death Day (více)

Jak by se vám líbilo uvíznout v časové smyčce, kdy byste dokolečka prožívali ten samý den? A zrovna své narozeniny? A jak by se vám líbilo, kdyby vás na jeho konci pokaždé někdo zabil? Přitom, když se vysokoškolačka Tree probudila, bylo všechno normální. Ačkoliv, otevřít oči v posteli cizího kluka, který na vás vyděšeně zírá, a vůbec nic si nepamatovat, to úplně běžné není. Jenže Tree je tak trochu zlobivá holka, která se s ničím a nikým nepáře, a podobné věci se jí stávají celkem běžně. A zítra to bude asi podobné, protože Tree má dnes narozeniny a večer se chystá trochu kalit. Plány a krční tepnu jí však přetne podivné individuum s maskou. Když se Tree probudí, není ani v nemocnici, ani na onom světě, ale ve stejné cizí posteli stejného cizího kluka. Že by to byl jen špatný sen? To sotva, zvlášť když se to, co se v něm odehrálo, až příliš podobá prožívané realitě, včetně ukázkově morbidní tečky. S dalším probuzením už Tree začíná být jasné, že se ocitla v noční můře, která neskončí, dokud neodhalí identitu vraha s maskou. A tak se stává vyšetřovatelkou vlastní vraždy, která má oproti vrahovi jednu velkou výhodu – ví, co se stane v každé další minutě, a může se na to připravit. Ke své smůle si však svým dosavadním chováním zadělala na pěknou řádku nepřátel a pod maskou zabijáka se může skrývat kterýkoliv z nich. Tree si navíc nikdy nemůže být jistá tím, že i tu příští smrt dokáže přežít. (Cinemart)

necrolovista odpad!

blbost najvacsia na svete...ani nevysvetlili debili ze odkial ma take zazracne schopnosti ze nemoz zomriet...okopirovany film na hrane zajtrajska.. ()

Dexter666

Spoiler alert. Recept: zoberieme jednu priemernú americkú vysokoškolskú mrchu, ukážeme, aká je to sebecká krava, na konci dňa ju zabijeme a necháme zobudiť sa na začiatku toho istého dňa. Vo filmovej teórii musí takáto postava zažiť katarziu, aby mohla byť z infinite time loopu vyslobodená. Prvá 3/4 hodina iba ukazuje ako sa to nedá, ale tak nejak sympaticky, potom film na chvíľu skĺzne do grotesky - trápnej montáže pokusov o nájdení riešenia, ktorá je síce potrebná, ale zle natočená (etalón je samozrejme Groundhog day), aby sa v druhej polovici opäť ubral správnym smerom. Žiaľ, nezaobíde sa to bez tých najlacneších hororových klišé, ktoré fungovali niekedy koncom 90tych rokov (točivé hallway nájazdy kamery, nenápaditý hudobný podmaz, nelogické objavovanie sa vraha odvšadiaľ). Twist prichádza práve s katarziou, ktorá ňou nie je - to je sympoš. Myslím ale, že s lepšou réžiou a troška premyslenejším scenárom by sa z toho dal vybrúsiť malý klenot typu Get out. ()

veverysiak

Dosť prespeedovaná tínejdž kravina, ktorá sa chcela aj na Scream aj na Groundhog Day podobať, samozrejme, bez akýchkoľvek šancí čo len na vzdialený očný kontakt, tutok sa voľaktorí nadchýnali nad výkonom hlavnej utekačky Džesiky, no ani náhodou, prehrávaný a miestami afektovaný štýl síce stačí na takéto úrovne, ale na vyššie latky blondínečka ešte zďaleka nedorástla, pukancožrúti zaslintajú, ale na dlhšie zapamätanie to nehrozí, takže 35%. ()

BlackAdder87

"Všechno nejhorší" nebylo úplně nejhorší, ale taky to nebyl žádný zázrak. Myšlenka dobrá, bohužel trestuhodně nevyužitá. Je to průměrná hororová jednohubka, ale stačilo si s tím trošku pohrát a a mohlo to být o poznání lepší. ()

blekekeke

Přesně to, že od toho nečekáte nic. A ono to dalo víc, než se čekalo. Jako horory nerad, ale nečekal jsem až takovou porci zábavy :) ()

jjjerry

podíval jsem se kvůli Jessica Rothe. Celkem příjemné překvapení. Hlavní námět, zápletka je dobrá. Celek bohužel kazí moc náhod a nereálná hloupost a nelogičnost postav. Když se nad to povznesete, tak si snímek slušně užijete. ()

Astonko

Bez Jessicy Rothe v hlavnej úlohe by... Bez Jessicy Rothe v hlavnej úlohe by... Bez Jessicy Rothe v hlavnej úlohe by to tak určite nebavilo, našťastie tu však je a (aj) vďaka nej film neprestáva baviť a divák nedočkavo sleduje kam sa dej vyvinie. Scenár jej v tom tiež dosť pomáha a tentokrát vyšlo aj spojenie horor-komédia. Po technickej stránke si to tiež drží laťku dobrého filmu, vrátane kamery a hudby. V podstate nejaké výhrady nemám, po prvom zhliadnutí som filmu dokonca napálil plný počet, po ďalšom zhliadnutí však za "jednohubkové" spracovanie a béčkovo natočené scény v nemocnici jednu uberám. 8/10 ()

endrix

Koncept časové smyčky už začíná být podobným mainstreamem, jako že všechno je jen představa hlavního hrdiny nebo že hrdina musí na konci umřít, aby se uzavřel kruh. Přesto byla jeho aplikace na studentskou vyvražďovačku pro mě příjemným překvapením. Bavil jsem se, pointa byla příjemně překvapivá a happyend pokažený jen příchodem dvojky. A těch pár logických chybek, které jakékoliv cestování časem nutně přináší, a pár přešvihnutých scén odpustíme, strneme jednu hvězdu a bude. ()

Thug_Leo

Film o tom, jak povrchni coura jménem Strom musí několikrát umřít, aby se začala chovat jako slušný člověk. Soundtrack je příšerný, stereotypy a klišé v každé scéně, herci nesympatičtí. Horor / Mysteriózní / Thriller / Komedie ? Nefunguje v ničem ()

BrusVejn

Vo svojom žánri docela podarený kúsok s nesympatickou hlavnou postavou. Príbeh s opakujúcim sa dňom vždy poteší a tu bol spracovaný docela obstojne. Film by sa však nemal nazývať hororom, skôr takou (niekedy asi nechcenou) komédiou. ()

PanPyzamo

Fajn horor s celkem dobrým nápadem. Na žánr možná divné, protože film pak ve finále není ani trošku děsivý, ale tak co. Já se stejně u hororů nebojím, takže mi to nějak nevadilo a upřímně jsem se bavil, i když to teda byla spíš taková lehčí komedie, no. Za mě nadprůměrný film, který spíš nedoporučuji, možná jen tak, kdybyste zrovna neměli náladu na nějakou největší kvalitu a chtěli si tak oddychnout. 6,5/10 ()

Lilith03

Brilantní horror s prvky komedie, moc jsem si ho užila a brzo si jej musím pustit znovu. Moc se mi to líbilo, bylo to děsivé, ale i zábavné a na tohle jen tak nezapomenu. Scénář se povedl, dabing taky a líbí se mi jak se hlavní postava časem vyvíjí. ()

PTuranyi

Vcelku príjemná teenagerská vyvražďovačka aj keď vlastne po krku idú len hlavnej hrdinke. Produkcia je síce dobrá a ani herecky to nie je zlé, ale chvíľu som si musel zvykať na "priblblé" americké študentské maniere. Hlavná hrdinka je našťastie non-komformný typ, vďaka čomu mi bola sympatická. No na druhej strane má kvôli tomu dosť nepriateľov a dostáva sa do začarovaného kruhu ako "Na hromnice o den více", na čo film v závere priamo odkazuje. Detektívnu úlohu odhaliť svojho budúceho/minulého vraha zvláda raz horšie, raz lepšie. Hororové remeslo tvorcovia zvládajú, takže hoci je tu množstvo klišé a nelogických zvratov, ľakačky fungujú a aj atmosféra je v dramatických scénach hustá. V závere však dej začína byť patetický. Zo zlého dievčaťa sa stáva dobré a šťastnému koncu nemôže nič zabrániť. 65% ()

chozze008

Nevim, ja zral jak dvojku (videno prvni) tak ted jsem dal konecne jednicku. Narozdil od obecneho postupu hororu (todle asi pisu casto) cca 60 minut nudy a pak se neco zacne dit, jede tohle od zacatku do konce, mozna tam neni tolik hlasek jak ve dvojce, ale i tak to je vtipne. Zaver ala ubulena limonada taky neni tak hrozny, takze opet tadle blbustka **** ()

ostre_pero odpad!

Veľmi nepodarený remake Groundhog day a The Repeaters. Pri obidvoch spomínaných filmoch ide o majstrovské diela, no toto mi príde ako zlý sen. Rovnaký scenár, odkukané pasáže, žiadna snaha byť originálny. Taká trapošina pre násťročných, aj to bez úrovne, dôvtipu a aspoň minimálnej dávky nápadu. Škoda 96 minút... ()

titi74

Viacej Thriller ako horor , aj ked prvky hororu to ma skvele. Zo začiatku rozbeh ako v nezvratnom osude , ale dobre vygradovany , postupne odhalovanie čo vlastne film podáva skoro ako vo vreskote, no a posledna polhodinka , čo mala byt vyvraždovačka , tak napinave scenky z na hromnice o den vice . Ale veľmi dobrý nadpriemer a napínave ukončenie . ()

bigmatko

zábavná mystery kriminálka, ktorá Vás určite ničím nevydesí, skôr Vás pobaví. Je to taká somarina oddychová, ktorá s hororom isto nemá nič spoločné. Mladé dievča postupne získava mravný a morálny postoj k svojmu životu paradoxne vďaka tomu, že pravidelne ju zabíja premotivovaná osoba. Rozuzlenie je pomerne nečakané ale nakoniec nie je prekvapivé vzhľadom k tomu kde sa odohráva príbeh. Film má aj aké také morálne posolstvo. neprináša nič nové čo by sme nikdy pred tým nevideli, ale nudiť sa nebudete. ()

hanca.uh

3 ***, líbila se mi první půlka filmu, ale jak to šlo ke konci, tak byl děj čím dál víc...podivně patetický:-)) ()

Ravencreast

Ve scénáři se stále se opakujícím dnem se nedá snad nic zkazit. Přidejte k tomu kost jako je Jessica Rothe (jsem to jen já, nebo Vám taky připomíná Blake Lively?) a máte postaráno o skvělou zábavu. ()

Smashed

Tak asi takhle: Horor, Mysteriózní, Triller... to určitě není popisek k tomuhle filmu, tudíž, kdo očekává 96 minut strachu a hrůzy jako já, tak bude dost zklamanej. Jinak to není zaee tak špatnej film. Sympatičtí herci, docela dobrej děj, je to celý takový hezky poskládaný. Ale prostě to není horor, le spíš teenagerská romantická komedie. ()

Vince Vaughn v těle mladé dívky

Vince Vaughn v těle mladé dívky