Všechno nejhorší

• USA Happy Death Day (více)

Jak by se vám líbilo uvíznout v časové smyčce, kdy byste dokolečka prožívali ten samý den? A zrovna své narozeniny? A jak by se vám líbilo, kdyby vás na jeho konci pokaždé někdo zabil? Přitom, když se vysokoškolačka Tree probudila, bylo všechno normální. Ačkoliv, otevřít oči v posteli cizího kluka, který na vás vyděšeně zírá, a vůbec nic si nepamatovat, to úplně běžné není. Jenže Tree je tak trochu zlobivá holka, která se s ničím a nikým nepáře, a podobné věci se jí stávají celkem běžně. A zítra to bude asi podobné, protože Tree má dnes narozeniny a večer se chystá trochu kalit. Plány a krční tepnu jí však přetne podivné individuum s maskou. Když se Tree probudí, není ani v nemocnici, ani na onom světě, ale ve stejné cizí posteli stejného cizího kluka. Že by to byl jen špatný sen? To sotva, zvlášť když se to, co se v něm odehrálo, až příliš podobá prožívané realitě, včetně ukázkově morbidní tečky. S dalším probuzením už Tree začíná být jasné, že se ocitla v noční můře, která neskončí, dokud neodhalí identitu vraha s maskou. A tak se stává vyšetřovatelkou vlastní vraždy, která má oproti vrahovi jednu velkou výhodu – ví, co se stane v každé další minutě, a může se na to připravit. Ke své smůle si však svým dosavadním chováním zadělala na pěknou řádku nepřátel a pod maskou zabijáka se může skrývat kterýkoliv z nich. Tree si navíc nikdy nemůže být jistá tím, že i tu příští smrt dokáže přežít. (Cinemart)

L.galera

Chtěla jsem se podívat na horor a místo toho jsem viděla celkem romantickou komedii. Dobře, s pár vraždami, které tam ani nebyly pořádně vidět. Rozhodně se nejedná o nic, u čeho se člověk lekne, nebo uvidí pořádnou vraždu a spoustu krve. Malé překvapení se konalo v závěru filmu, kdy musím říct, jsem takovou pointu nečekala. Ale i ten závěr film vrhá spíše do pozice teens-filmů. Už tam chyběli jen roztleskávačky. ()

collector

Od tohto filmu som nečakal nič viac než lepšie B-čko alebo horšie, no bol som príjemne prekvapený tým, že aj z filmu ktorý som si pustil čisto z nudy sa môže vykľuť niečo čo ma koniec koncov bavilo. Hviezdičku strhávam len zato, že si myslím že z deju ako je tento sa dalo vyťažiť omnoho viac. ()

Andrej22

Mohli bychom to znovu vzít od začátku - takže od tohoto filmu jsem od začátku čekal naprostý propadák, proto jsem byl příjemně překvapen zdejším hodnocením a film jsem zkoukl. A bez dalšího okecavání jdu k tématu - nebylo to špatné herci byli sympatičtí a děj relativně vtipný docela rychle ubíhal kvůli nebezpečí spoileru nebudu nic prozrazovat ale zklamal mě docela dost. Úplný závěr neuhasil z požáru ty největší plameny a celkový dojem rozhodně nezachránil ,ale i přes to se za mě jedná o největší překvapení roku. Za mě 82,5%. ()

luco323

Taký Edge of Tomorrow pre teenagerov. Síce nič originálne ale celkom dobre som sa pobavil. Necítiť v tom žiadnu béčkovku, čo je pri tak malom rozpočte (4,8m) veľké +. Tiež nesmiem zabudnúť spomenúť, že herecké obsadenie mi sadlo. Fajn oddychovka na večer. ()

blendak1313

Panečku, to je ale hloupoučký. V roce 2017 byl hloupější možná tak jen poslední Vetřelec, ale jako oddychovka to celkem funguje. Minimálně proměna hlavní hrdinky, která je jinak většinu filmu strašná blbka, jakž takž klape, i když je to celý jedno velký cliché. ()

jenspifa

Čekal jsem blbinu, ale dostal jsem výživnou podívanou, kterou jsem opravdu nečekal. Holka si rychle zvykne na svou situaci, a bojuje, a docela hustě. Slasher, který dnešní době sluší. 75% ()

Slepejsek

Chtělo se mi říci skoro klasická teenagerská vyvražďovačka (akorát že mimo záběr poněkud zhulená a tím pádem místy víc pařba než napínák). Počet mrtvých zůstává konstantní díky použití časové smyčky, takže otázka nezní kolik ale kolikrát musí hlavní pipina umřít, aby dospěla ke kostrbatě didaktickému polepšení... Až pak mi došlo, že mnohem spíš to bude taková jednolevelová počítačová hra, která v partě a při dostatku trávy a energeťáků je schopná vydržet právě tak hodinu a půl, aby nezačala nudit... ()

Mesmeric

Pokud jste neabsolvovali trojitou lobotomii, tak vraha jste znali do 20 minut filmu. Napětí nulové, z debilního chování hlavní hrdinky jsem si vyrval snad úplně poslední vlasy, co mi zbyly. Na druhou stranu komediální vložka mě poměrně uspokojila, takže za mě průměr. ()

jizvoun

Zajímavý počin, ne zrovna moc originální, ale rozhodně na daný typ žánru se nejedná o naprostou kravinu. Naopak baví a nutí se dívat až do konce. ()

Zrzka82

Pokud se na film chcete kouknout s myšlenkou, že chcete vidět něco jako "oddychovku", tak je tenhle horor pro puboše ideální volbou. Nepřekvapí, neurazí, nezklame. Na svůj žánr je to dokonce až překvapivě dobře vypracované a nehraje si to na něco, co to není. Za mne při dlouhém zimním večeru docela příjemná kukanda před spaním a zasmála jsem se. ()

Monditrade

Tak to bylo dobré... hlavně čičinka byla k pokoukání... narážka na hromnice asi záměrně, jelikož to z toho dost vychází.. jen je to opepřené vraždičkama...jako jednohubka vynikající... ()

CheeseFigure

S trailerom na druhú časť, v ktorom je vraj odhalení vrah, som si povedal, že by bolo dobré si tento film, ktorý som v kine nestihol, pozrieť. A ako som si povedal, tak som aj urobil. Dej je jednoduchý: nesympatická krava umiera rukou týpka v maske dieťaťa. A zas. A zas. A znova. A nakoniec sa zmení a už nie je krava. A odhalí aj vraha. Nič viac, nič menej. Ale dobre sa na to pozeralo, dej odsýpa, dĺžka stopáže je ideálna, Jessica Rothe je celkom kočka, čo viac k zabitiu hodiny a pol potrebujete? ()

bicekz

Film se mi líbil, i když se jedná o podivný mix různých žánrů - komedie, horor a detektivka. Mně tento mix sedl a dle mého názoru se povedl. Líbí se mi, jak hlavní hrdinka bere vše ze srandy, protože stejně ví, že se znova probudí. Také z detektivního hlediska se mi film líbí - postupně se dozvídáme více a více a tipujeme, kdo je vrah. Vrah je však úplně někdo jiný, než jsme čekali... ()

Eric.Kosar

Koukám, že mnoho lidí ma na tento film jiný názor, ale bohužel to musím říct. Tenhle film je celý špatně, zápletka jako kdybych se díval na nějakýho zlýho břatříčka Návratu do budoucnosti, ani se v tomhle filmu není čeho bát, když zde hlavní postava ani nemůže skutečně umřít, napětí zde nefunguje, postavy nejsou vůbec sympatický. Prostě tenhle film není něco co by mě lákalo, vlastně to nesnáším. Když jsem se dozvěděl, že bude 2. díl, málem jsem na místě omdlel. Ani to není dobrý jako oddechovka, prostě to je něco co nemělo nikdy vzniknout, ale budu trochu hodnej, kamera byla vskutku dobrá. ()

Ajfist

Taková obdoba filmu Na Hromnice o den více.Jen s tím rozdílem,že ta trubka co se v časové smyčce ocitne se musí nechat mockrát zabít jenom proto,aby pomalu zjistila kdo je jejím vrahem.Bohapustá vykrádačka starého filmu. ()

Pokri

Raz sa to vidieť dalo, celkom svižne to odsýpalo, ale inak je to len taká hovadinka pre deti. Horor pre mladších tínedžerov, ktorý sa otvorene hlási ku romantickému Groundhog day. Hlavným problémom je odfláknutosť práce s časovou slučkou, na ktorej je film vlastne postavený. Slabé 3* ()

Bogrant

Zábavná hovadinka, ktorá sa tvári ako horor a ktorej ku zaujatiu prostého diváka stačí dráždivá blond slečna, ktorá je dobrá a snaží sa, stále dookola sa opakujúce tie isté veci, akurát zakaždým niečím novým doplnené a rýchle tempo v spoločnosti pomerne krátkej stopáže, čo totálne odbíja akékoľvek náznaky nudy. Ibaže to vyvrcholenie a dôvod toho všetkého je normálne na facku, nech už sa tvári akokoľvek prekvapivo. Ani nie všetko najlepšie, ani nie všetko najhoršie. ()

Holly_Molly

Luxusní slasher komedie narvaná černym až chvilkama lehce morbidnim humorem co se od začátku až do konce nebere vůbec vážně a to jí pouze a jenom povznáší do nebes! Zápletka, charakterovej vývoj a hledání vraha v časový smyčce je parádní a deathmontage hlavní hrdinky cca v polovině filmu je absolutní top! <3 ()

Vince Vaughn v těle mladé dívky

Vince Vaughn v těle mladé dívky