Všechno nejhorší

• USA Happy Death Day (více)

Jak by se vám líbilo uvíznout v časové smyčce, kdy byste dokolečka prožívali ten samý den? A zrovna své narozeniny? A jak by se vám líbilo, kdyby vás na jeho konci pokaždé někdo zabil? Přitom, když se vysokoškolačka Tree probudila, bylo všechno normální. Ačkoliv, otevřít oči v posteli cizího kluka, který na vás vyděšeně zírá, a vůbec nic si nepamatovat, to úplně běžné není. Jenže Tree je tak trochu zlobivá holka, která se s ničím a nikým nepáře, a podobné věci se jí stávají celkem běžně. A zítra to bude asi podobné, protože Tree má dnes narozeniny a večer se chystá trochu kalit. Plány a krční tepnu jí však přetne podivné individuum s maskou. Když se Tree probudí, není ani v nemocnici, ani na onom světě, ale ve stejné cizí posteli stejného cizího kluka. Že by to byl jen špatný sen? To sotva, zvlášť když se to, co se v něm odehrálo, až příliš podobá prožívané realitě, včetně ukázkově morbidní tečky. S dalším probuzením už Tree začíná být jasné, že se ocitla v noční můře, která neskončí, dokud neodhalí identitu vraha s maskou. A tak se stává vyšetřovatelkou vlastní vraždy, která má oproti vrahovi jednu velkou výhodu – ví, co se stane v každé další minutě, a může se na to připravit. Ke své smůle si však svým dosavadním chováním zadělala na pěknou řádku nepřátel a pod maskou zabijáka se může skrývat kterýkoliv z nich. Tree si navíc nikdy nemůže být jistá tím, že i tu příští smrt dokáže přežít. (Cinemart)

Maximilianus

Nakoniec tento film naplnil moje očakávania. Jedná sa o celkom originálny a zábavný horor, aj keď nie je strašidelný. Celú dobu som bol zvedavý, kto je vrah a aký má motív. Ku koncu sa udial aj mnou očakávaný a chcený zvrat a v úplnom závere si fillm dovolil ešte aj malý fórik (ako na hlavnú predstaviteľku, tak aj na diváka). Celkové hodnotenie aj napriek miernemu stereotypu v prvých 20 minútach filmu 6,9/10. ()

Kingjiri

Mimo vody průměrnejch teen hororů se úspěšně daří vyplout hlavně díky námětu a pořádný porci nadhledu. Za inspiraci Na hromnice o den více se biják vůbec nestydí (viz závěr), nebere se zbytečně vážně (naopak si dokonce umí udělat srandu) a příběh dokáže udržet v napětí i několika povedenejma twistama. Casting předvádí na poměry žánru kvalitní výkony stejně jako pan režisér. V oblasti explicitnosti se ale režie drží zbytečně zpátky, což je za mě (společně s neochotou aspoň naznačit, proč se den stále opakoval) jedna z mála výtek. Takhle zábavnej, hravej a místama napínavej horor jsem ani dle solidních hodnocení fakt nečekal, čtyři slabší hvězdy. ()

Likan7

Vlastně docela dobrý. Spousta vtipných momentů, občas i nějaký ten hororový. Jen je škoda, že v poslední půl hodině ztrácí film dech. A přitom to u těchto filmů je téměř pravidlem, Jak se začne hrát na finále, kvality filmu jdou dolů. Všechno nejhorší není jiné. I když za měsíc zapomenete, že jste takový film viděli, těsně po konci budete spokojeni jako já. Kdyby každý horor byl podobných kvalit, nevadilo by mi to. ()

vikino1

Na hraně zítřka, Na hromnice o den více a Všechno nejhorší. Všechny tři filmy se stejnou myšlenkou seřazeny podle kvalit. Na hraně zítřka je určitě nejpropracovanější a to je to co mě u Happy Death Day trochu scházelo. Tady je pár logických kolapsů. Každopádně mě tato zápletka baví a pokud se nebudou točit 4 podobné filmy za rok, tak se na něco podobného podívám klidně zas. Jen je trošku škoda, že z toho nechtěli udělat pořádný horor s pořádnou dávkou gore a s pořádně promakanýma vraždama.... Námět na to určitě byl. ()

gemi

Kříženec mezi Na hromnice o den více a Vřískotem, ovšem bez geniálního scénáře, geniálního hlavního hrdiny, geniálního režiséra a geniální pointy. ()

TomasRichtr

Vlastně dobré, byť koncept časové smyčky mi připadá poslední dobou celkem ohraný. Jistá originalita se této iteraci ale upřít nedá. Nicméně jsem moc neuvěřil momentu, kdy protagonistka zjistila, kdo je opravdu vrah. Film ale neurazí a bavil mě. ()

EvilQueen

Na tomhle filmu je nejlepší sympatická hlavní hrdinka. Obsahově bohužel nuda a to nepatřím mezi náročný diváky, který kladně ohodnotí jen artovku, který sami nerozumí. Na komedii málo vtipný, na horor málo strašidelný, na nějakej detektivní thriller málo pátrání. To nejlepší je vlastně už v traileru a upřímně jsem očekávala, že film bude právě víc o tom pátrání, kdo je vrah, což není. Na nudnej večer doma ok, do kina vůbec. Za mě bohužel zklamání. ()

ForGump

Tak tak, slušná zábava. A spíš než horor, tak college komedie s pár lekačkami s dobrou herečkou v hlavní roli. 60% ()

groz122

Je to trapné! Už mi to nepřišlo originální u Edge of tomorow, ale toto je opravdu moc. V první řadě je nutno zmínit, že se jedná spíše o komedii. Štítek hororu na plakátech mi silně bodá do očí a oční kapky nezabírají. Veškerá atmosféra je absolutně odlehčená. Hlavní herečka je opravdu nesympatická a její morální přeměna během 90ti minut nikoho nenadchne. Opravdu Landonovi nezávidím. Je vidět, že se snažil a s kamerou občas dělá divy. To ale nikoho v "béčkovém" filmu neohromí- triviální příběh bez emocí. Ještě, že je tak příjemná stopáž. Prostě příjemná jednohubka na večer, ale už nikdy více. Film měl být určen pouze pro promítání v TV. Pokud hledáte skvělého prapůvodce časových smyček, tak nalaďte zdrojový kód! 50% ()

ANTYCHRYST

Lehce vytunene Hromnice :) hlavní role je sympatanda.. asi by mě jeblo takhle opkovat každej den.. škoda jen že ty vraždy nevymyslel někdo s fantazii.. takovej stil ala nezvratný osud..by to posunul o level výše..ale i tak slušně koukatelny film..rozhodně ne horror tedy :) 60% ()

Clark_Kent

Probouzím se pořád dokola, takový koloběh vraždiček. Pořádně si nemůžu vzpomenout co jsem vlastně dělala a kde jsem nohy roztahovala atd. Pak mě někdo oddělal, svým způsobem tento příběh má pár prvků neokoukatelných. Vlastně tohle ani horor není, spíš nějaký neblahý omlazovací thriller. Byl jsem opět zklamán, snad se někdy do budoucna dočkáme nějakého opravdu víc prokreslenýho hororthrilleru v jednom. ()

misar3

Hodně dobrý nápad, ale ten low budget se na filmu brutálně podepsal. Rozpočet je asi největší horor, který vás u sledování čeká. Nicméně jo, jednou se to zkouknout dá a stopáž je příměřená :-) ()

Megynka

Super! :) Je to sice tak trochu slaďárna, ale fakt mě to bavilo. Do popisku by se spíš hodilo "romantický horor", nebo tak něco :D ale za mě pecka. ()

ardno5

V podstatě bylo už vše v traileru, který jsem bohužel viděl. No zkrátka není to nic nového, nic revolučního, nic u čeho se budete bát, ani lekat. Ale mě to celkem bavilo. Na jedno večerní podívání ideálka ;-) Dávám 65% ()

Knor

Na hromnice o den více v hororovým kabátu. Bohužel ale je to strašná nuda. Dalo by se tohodle námětu využít určitě mnohem líp a krvavěji. Bez napětí, bez šmrncu, bez nějakýho pořádnýho chytáku. ()

Vince Vaughn v těle mladé dívky

Vince Vaughn v těle mladé dívky