Děda, postrach rodiny

• USA The War with Grandpa (více)

Peter toho se svým dědou prožil hodně, vždycky k sobě měli blízko a oba byli pochopitelně nadšení z toho, že se má dědeček nastěhovat k nim domů. Ale chyba lávky. Dědečkovi má totiž připadnou Peterův pokoj, jeho území, jeho výsostné království. Stará přátelství jsou rázem zapomenuta, pouta zpřetrhána. Z dědečka se stal nepřítel číslo jedna a musí pryč z domu. Peter vyhlásí nesmlouvavou válku a nachystá na dědu sérii mistrně naplánovaných naschválů a karambolů. Leckdo by se po nich raději uklidil do domova důchodců, ale tenhle děda je z tvrdého těsta. Rozhodně se nevzdá, přijme válečný stav jako výzvu a pustí se do boje. Akci střídá protiakce, na jeden zákeřný naschvál je tu hned odpověď, po jednom šíleném nápadu na jedné straně přichází ještě bláznivější jako pomsta, na hrubý pytel se okamžité našije hrubá záplata. Války s dědou se stupňují a vítěz může být jen jeden. Rozhodne se na velké trampolíně, kam si Peter přivede posily ze školy a děda posily narozené před mnoha lety... (Bontonfilm)

zodiak217

Príjemná komédia ako všetky s Robertom de Nirom. Naozaj neskutočný herec, ktorý dokáže zahrať aj gangsterku a potom akoby nič prepnúť sa do rodinnej komédie. Ta jeho herecka neutralita ma fascinuje ako dokáže byť zábavný a aj drsný keď treba a všetko to robí s takým nadhľadom. Už len vďaka nemu ma tento film uruven a je to skvelá oddychová do hocijakej nálady. ()

SpicyNugget

Po smrti babičky se k Petrovi a jeho rodičům a sestrám nastěhuje jejich děda. Bohužel ale děda dostane Peterův pokoj a ten je vystěhován na půdu. To Peter těžce nese a s dědou vyhlásí válku o pokoj… Příjemný rodinný film se skvělým hereckým obsazením. Když se někde objeví De Niro, Cheech Martin a Chris Walken, je jasné, že bude zábava. Umu Thurman mám ráda a taky se mi na ni dobře koukalo. Bylo tam hodně momentek, u kterých mi tekly slzy smíchem. Jako oddechový rodinný film super. Já jsem byla velmi spokojená. ()

andrewXx

Detská verzia Dirty Grandpu, ktorej najväčším problémom bolo, že bola až prílis detská. Robert De Niro tu nie je ten drsný, sarkastický a výborne hláškujúci dedo. Je milý a pomerne tradičný deduško, ktorý miluje svojho vnuka, ale aj napriek tomu s ním vedie nezmyselnů vojnu bez rivality o jeho detskú izbu, do ktorej sa nasťahoval proti svojej vôli. Príbehu chýba poriadne jadro a myšlienka, bez ktorej sa akosi rozpadol už v ůvode. De Niro tradične super, ale zvyšok nemastný/neslaný. Pár fajn nápadov, inak pekná nuda. ()

LencaN

Nejdřív se to nezdálo, ale byla to nakonec v pohodě. Robert de Niro je vždycky zárukou, že film nebude úplný propadák. Vidíme tady poustu známých tváří a Uma Thurman tu je nečekaně obsazena do docela vážné postavy - no i když taky se uměla rozparádit. Celé je to roztomilé, takové žabomyší válčení o pokoj, protože vystrnadit vnuka na půdu .... to se nedělá. ()

lukas11the

Film u kterého se člověk zasměje, ale není ničím převratný. De Niro je stále frajer a jeho postava je milá. Postava Peta byla pro mě velice nesympaticka. Ale čas při sledování utekl rychle. ()

ariari

tak tu vidno, ako to dopadne, keď musí takýto formát brať po desaťročiach slávy a kvality hocičo ..lebo ho zas raz po rokoch rozvodová manželka doháňa do šialenstva a na mizinu. katastrofálny bečkový scenár, a Smutné, že si to ani neužíval hral autopilot. ale v podstate ani nebolo čo,a nemohli to zachrániť ani starí bardi. Mno, tak ale zas má na konte viac ako top 15 kvalitných snímkov, tak stačí ho pozerať po rok 2016. ()

bonovox

Vcelku vydarená komédia. De Nirovi táto poloha dedka sedí aj keď miestami je vtipnost či trapnost niektorých scénok na hrane. Potešiteľná je aj ďalšia herecká zostava. 60% ()

brasek

Sklamanie! Príbeh je fádny a vojna s dedom je trápna. Vyvrcholenie deja je naivne očakávané. Veľmi malá štipka zábavy však sa nájde. ()

asdfasdf

Dle traileru a posledních pár pěkných komedií s Robertem de Niro, jsem očekával, že tento film bude mít celkem velký potenciál. Po zhlédnutí ale o tomto poněkud pochybuju. Robert mně zde připadne takový nevýrazný, i když by někdo mohl říct, že takto to vypadá v každém filmu, tak já zde rozdíl vidím. Boj mezi nimi je poměrně slušně vymyšlený, lumpárny jsou zde dosti úsměvné. Ale zase oproti jiným filmům s podobnou tematikou se zase moc neliší a pokud jste takovýchto filmů viděli již několik, tak se zde zasmějete opravdu pomálu. Dále to vypadá, že zde měli nějak přepostavováno, jelikož spousta zde nedostala dosti velký prostor a pak tyto působí dosti nuzně a nezajímavě. Pokud bych měl tedy film srovnat s ostatními podobnými, tak je poměrně velkým zklamáním (nemuselo to ale tak dopadnout kdyby si pár věcí upravili, trošku zapřemýšleli a dali si načas). ()

bigmatko

vzhľadom k absencii dobrých filmov som asi menej kritický k americkým komédiám ale zas De Nirov seniorský komediálny talent nesklamal a ponúkol nám celkom fajn komédiu bez zbytočných plytkých klišé. dá sa na tom zabaviť nie je to prehnane silené a plynie to prirodzeným tempom. De Niro aj Uma si sem tam strihnú výraz buď ako z krstného otca alebo Kill Bill a evidentne si to užívajú. lepší priemer medzi americkými komédiami. ()

soukyd33

Zajímavá rodinná komedie, s dobrým obsazením. Robert De Niro zde hraje tyhle role dobře. Rodinná zábava zaručena. 🙂 Stáří je na prd, ale ne každý to tak vidí. Někdo si ho může i zpestřit. 😀 Tyto boje jsou super, ale ty scény po nich jsou také best. Poznámka: Hlášky ve filmu jsou TOP! 😀 Poznámka: Pozor spoiler! Scéna se zuby na trampolíně je TOP! A doslova jsem se dusil smíchy. 👍😂😂😂🤣 Hvězdiček 4 ()