Ryan Pierce je slavná lifestylová moderátorka, připodobňovaná ke slavné Oprah. Ryan už spoustu let neviděla své kamarádky, a tak se rozhodne pozvat je na dámskou jízdu v podobě výletu na hudební festival Essence v New Orleans. Těmito kámoškami jsou Sasha, bývalá novinářka z časopisu Time, která nyní vlastní bulvární časopis, ale finančně na tom není moc dobře. Další členkou je Lisa, zdravotní sestra a věčně upjatá matka, která od rozvodu neměla muže. A Dina, což je velice rázná a impulzivní žena, která miluje večírky a kterou právě vyhodili z práce, protože zmlátila kolegu, který jí omylem snědl jídlo. Všechny čtyři kamarádky si říkají Hedvábničky. Krátce po příjezdu do hotelu Sasha obdrží fotografii, na které Ryanin manžel Stewart líbá jinou ženu. Kamarádky to Ryan oznámí, ale ta připouští, že si je situace vědoma, a řekne ostatním, že se Stewartem chodí na terapie, kde řeší jeho nevěru. (TV Nova)

dalziel

Údajne to mala byť komédia. No bohužiaľ som nenašiel nič vtipné  na tomto filme plnom prehrávajúcich černošských herečiek. Oprava. Už to ani nie sú černošky(afroamerické herečky), ale hnedošky. Neviem či je to make-up,nasvietenie, alebo nejaký post filter, ale pôsobí to veľmi neprirodzene. #nuda#trapnosť#Neworleans#brownies.Dotiahol som to do konca len s čírej zvedavosti. ()

george82

Běžná komedie z černošskou tématikou v dámském podání, ale bohužel ne moc vtipná. Pár hlášek a scén na záchranu filmu nestačí. Průměr. ()

PlysovyMacko

Styri kamaratky sa vydaju na damsku jazdu. Budu ozieracky, reci o pe*isoch a fekalny humor. Potom sa zrazu prepne na vazny mod a riesi sa manzelska nevera a sila priatelstva. ()

yntelygent odpad!

Tak to dopadne,ked date negrom ulohu natocit film...styry biele MILFky nahradite styrmi ciernymi uskriekanymi opicami.....a je z toho BLM komedia.....black live matters je odpornejsia propaganda,ako budovatelske filmy z 50.rokov.... ()

Dixieboy

Proč musí být černošky na tahu vždy vykresleny takhle? Ukvičený slepice, které zajímá jen dostat do sebe černýho samce... Queen Latifa je jedno velký klišé... ()

mr.twizta

Jezis, poctive ceske online vlastenectvicko buji uz i tady? Copak nekdo tohle nasadil do ceskych kin, vy 'multikulti' primitivove? Oukej, uznavam, ze Girls Trip cernosstvim doslova prekypuje a jeho cilovka existuje na opacne strane Atlantiku, ale ja jsem se i presto bavil a pri nekterych scenach doslo i na kyzene vyprsknuti. Mene afektu a celkove minutaze a sel bych i na ctyrku, i pres standardni predvidavost se totiz rozhodne nejedna o komedialni pruser. ()

Peddro odpad!

Vydržel jsem to sledovat 15 minut, pak to bylo v pozadí při uklízení stromečku.. Nechápu, kdo je cílový divák? ()

Pierre95

Líbilo se mi to o trochu víc než Holky na tahu. Hlavní důvod, proč jsem se na film podíval byla Queen Latifah, kterou zbožňuju. Kdo mě herecky překvapil a hlavně bavil byla překvapivě Kate Walsh, která si tu roli vysloveně užívala a šlo to na ní vidět. Zasmál jsem se pár scénám (čůrání na dav), pár scén bylo ale i trapných (grep s banánem u snídaně). Jsou mnohem trapnější filmy a některé nízké hodnocení zde nechápu. Jistě, Oscara to nevyhraje, ale na lenošení v posteli či na gauči je film jak dělaný. Někdy možná dám repete. Jen nechápu některé nominace na herecké ceny pro Tiffany Hadish, kterou jsem doteď neznal, umí udělat ve filmu vtip, ale i vás srát (mě víc srala, než bavila), ale na herecké ceny to není. ()

Hansolo35 odpad!

"Ožeru se jako běloška!" To má znamenat jako co? Většinou jsou přeborci v chlastu, drogách a přežírání barevní. Bílí nemají čas. Chodí totiž do práce. Horší, než trapná komedie je trapná černošská komedie. A tahle je fakt "vydařená". ()

Gigulina

Nejprve jsem chtela dat jednu hvezdicku a sledovani ukoncit pote co se objevi trapnej fekalni humor v podobe pocurany Jady a Tiffany. Pak jsem tomu ale kdoviproc dala sanci a musim rict, ze i presto jak je to cely predvidatelny, tak druha polovina filmu je mnohem lepsi nez ta prvni. Nj je to slabej film, je to hodne cernej film, ale nakonec se to dalo prezit. ()