Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(10)

Obsahy(1)

Všechno běží jako na drátkách? Ani náhodou. Marty a Wendy se hádají, jestli mají expandovat, a nečekaný návštěvník zatím obrátí jejich osobní život vzhůru nohama. (Netflix)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (43)

vnimatkrasu 

všechny recenze uživatele

Ozarku vždycky něco chybělo. Pokukoval po Breaking Bad, ale trochu přitom šilhal. V o to větším úžasu po třetí řadě jsem. Napětí, perfektní práce s postavama, senzační Tom Pelphrey a Batemanova režie s fantastickým timingem. Pětihvězda bez kompromisů. Netuším, v čem tuhle látku autoři vyprali, ale ten prášek chci taky. ()

tron 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

„Ak chcete ísť do vojny... viete, kde bývam.“ Po dopozeraní druhej série Ozarku som si sľúbil, že do tretej sa pustím len ak v nej bude Arnold Schwarzenegger. No, lenže tron mieni a manželka mení. Tretia sezóna je lepšia, ako druhá, ale i ona si so sebou nesie prekliatie celého seriálu – šialené dĺžky; ak má niektorý diel pod 55 minút, dá sa o ňom hovoriť ako o podozrivo krátkom. Vďaka vysokej minutáži je všetkých 10 epizód po atmosférickej a hereckej stránke neskutočne vyladených. Bez debaty sa bavíme o nadštandardnej práci. Toto má proste k priemeru ukrutne ďaleko. Problém je v tom, že (paradoxne znova kvôli vysokej minutáži) sú diely naťahované. Čo sa scenárov týka, platí to isté, čo pri prvých dvoch sériách – za mnohé prúsery si postavy môžu samé a iné problémy sú narýchlo vycucané z prsta, nevraviac o rôznych Deus Ex Machina. Celé je to škoda, lebo vo chvíľach, kedy sa Ozark rozbehne a postavy začnú radikálne konať, je to fantastická jazda. Bohužiaľ, to sa stáva veľmi nečasto. Dole klobúk za finálny cliffhanger. Čakal som všeličo, ale toto nie. Hoci to dáva logiku. A to si na Ozarku vážim – nezabúda na to, čo sa stalo v tretej časti prvej série. Naopak, neustále je to brané do úvahy a kedykoľvek z toho nečakane môžu vyplynúť desivé konzekvencie a sú vyvodzované drsné a pekne temné následky. Niektoré postavy sú v 3. sérii na prvý pohľad zbytočné (a daktoré scény šumia do prázdna – prvý bozk), ale keď už to prestanete čakať, tak sa zrazu ukáže ich miesto/pointa v deji a poviete si „wow!“. Najväčšiu pozornosť v 3. sérii zrejme strhne Wendyn tragický brat, ktorý môže iritovať, ale najmä ku koncu ide o fakt dobre napísanú (a zahranú) postavu psychicky ťažko chorého muža. ()

Reklama

Lachtaan 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Neprávem opomíjená enormní pecka Netflixu, která jde proti proudu a s každou další sérií zraje jako víno. Kdekoho může totiž ve svých prvopočátcích vyloženě nudit a mást, třetí řada je ale tak perfektním seriálovým thrillerem, že bych se Ozark nebál dát hned na to pomyslné 11. místo mezi nejoblíbenějšími seriály. Těhle 10 dílů se totiž sledovalo naprosto samo. [viděno na Netflixu] ()

vyfuk 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Třetí série tak nějak nenabízela nic jiného než repetitivní opakování nějakých drogových klišé a podobných kravin, ze kterých časem vyrostete. Pokud máte mozek a není tohle první seriál podobného typu, co jste viděli v tomto odvětví minimálně. Pohazujete se neustále příběhem, který vám chce vymyslet nové osudy a zádrhely postav, ale je problém v tom, že ani ty nejsou nevyčerpatelné, a i když najdete na konci zajímavé rozuzlení v pozadí, nic to nemění na tom, že se z postav klasicky museli udělat bezmozci, aby byl obsah. Aneb proč si hrabat na vlastním písečku, když můžete vézt skoro válku gangů? A nebo proč udělat z postavy bratra naprostého debila jen, aby se bylo na co koukat a bylo by to víc napínavé. Myslím si, že jsem už dost starý na takovéhle kraviny. Nic to nemění na tom, že ono rozuzlení a obecná linie v pozadí, rozhodně není sama o sobě špatná. Spíše se seriál uchýlil jít jednou z nejvíce iritujících cest, jen aby stále měl, co vyprávět. Nic to nemění na tom, že čtvrtá série bude mít, co nabídnout. Je otázka, zda to bude trochu inteligentní, ()

Davies182 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ozark zmutoval do ultimátně napínavýho seriálu (díl od dílu lepší). Bere si dobrý věci z pecek jako Breaking Bad, Homeland nebo Ray Donovan, a přitom se nebojí ukázat svůj vlastní ksicht ve scénách, kdy se o slovo hlásí hutný drama s prvky černého humoru. Pět hvězd je skoro málo, oproti minulý sezóně je to velkej krok kupředu. ()

Galerie (118)

Reklama

Reklama