Trojici debutantských povídek sjednocuje myšlenka záhad - původně bermudský trojúhelník s tajemnými úkazy se začal přesouvat a lze jej vystopovat kdekoli na světě, včetně českého a slovenského území. I tady totiž dochází k nevysvětlitelným přesunům v prostoru a čase. Tato idea je dokládána zmíněnými povídkami, avšak námětová i inscenační vynalézavost je hodně těžkopádná, film prošel kiny bez většího zájmu. (oficiální text distributora)

brasek

Nepodarený či skôr veľmi nezaujímavý sci-fi snímok. Prvú poviedku som zvládol, nebola nič extra... teda skôr naopak, bola skoro o ničom. Druhú som nezvládol, tá bola už o ničom... a viac som sa už nepozrel na tento film. ()

MonarC

Prvni povidka o tramvaji pusobi misty mysterioznim dojmem. I ta atmosfera tam docela je... Druha spis komedie bez atmosfery a treti... no nic moc. Uz me to ani, diky vlacne a zdlouhavé dvojce, nebavilo sledovat. I kdyz napad docela zajimavy a neotrely, provedeni skoncilo nekde na puli cesty. ()

soukyd33

No, nebylo to takové, jako jsem to očekával. Nápad zajímavý, ale mohlo to být více provedené. Je to pěkná ptákovina. Konec je zvláštní. Poznámka: Na Dášu byl ale hezký pohled. Hvězdiček 1 ()

JARDAHONDA

Scénář komediálního povídkového triptychu Přátelé Bermudského trojuhelníku přichází s hypotézou, že se bermudský trojuhelník "stěhuje" a že k nepochopitelným událostem může dojít kdykoli a kdekoli na světě. Tedy i u nás, kde se pražská noční tramvaj ocitne záhadným způsobem v Poděbradech, auto se při příjezdi Mánesova mostu v Praze přenese do Bratislavy a v dopravním letadle na lince Bratislava-Praha se objeví Galileo Galilei... Film s prvky humorně pojímaném sci-fi byl debutem režisérů Václava Křístka, Jana Prokopa a Petra Šíchy, spoluautorem námětu a scénáře byl populární "všeuměl" František Ringo Čech. ()

Bránolog

Přidávám se k těm, kteří mají nejraději první povídku ("Slečno, nešla byste se mnou tlačit mojí novou sierru?"). Druhá byla průměr a třetí, jak to říci, divná, nebo spíš divně blbá. Ale 4 za tu první v pohodě dám. ()

eRKo

Viděl jsem to jako dítě a hrozně se mi líbila povídka o přemisťování do Bratislavy. S odstupem vice jak 30 let jsem to zhlédl s nostalgií, ale už vnimám nejen zajímavost námětů, ale i nedostatky zpracování. ()