Ve státě Mississippi řádí motocyklový gang zvaný Bratrstvo. Jeho vůdce Chains (Lance Henriksen) obchoduje s drogami a nemilosrdně likviduje duchovní a soudce, kteří mu stojí v cestě. Do gangu se včlení tajný policista John Stone (Brian Bosworth), který jej má postavit mimo zákon. Získá si důvěru šéfa gangu, ale později je jeho identita prozrazena a Johnovi jde o život. (videofil)

walkingdead

Jedno z mnoha zábavných akčních béček z přelomu 80. a 90. let, z kterého ještě pořád dost dýchají ty osmdesátky. Bosworth vypadá jako Vašut (po steroidech) a mluví ho Vašut (dost drsně :D ). Sice i ten varan je lepší herec než on, ale to vůbec nevadí. Závěrečná scéna u soudu je trochu (spíš dost) přitažená za vlasy, ale celkově ten film mám rád. ()

Wolfface

Tajný polda Joe Huff na své tajné misi mezi motorkáři. Poctivá porce akce,humoru,muziky.Správní záporáci Chains,Ice a svůdná a milá Nancy,která má pocit,že už někam patři a má svobodu.Konec je trochu překombinovaný,ale nedokáže přehlušit dobrý pocit z akorát dlouhého akčňáku,který má i po letech svůj dobrý zvuk.Je to na dobré čtyři hvězdy,ale když vidím to nízké hodnocení přihazuji na plný počet. ()

4567arthur

"Bůh odpouští, bratrstvo ne!" Skvělý béčkový akční nářez, který zabaví ve volném čase. Pěkný holky a motorky, geniální výbuchy, moc zlý Lance Henriksen a režie Craig R. Baxley, který má na kontě například skvělého, nedoceněného Temného anděla. Brian Bosworth ve svým nejlepším filmu. Takový filmy se už dnes netočí, prostě wow!! 80%!! ()

Werner77

Jako kluk jsem tento film měl rád – motorky, střílení, klaďas vyhrává. Po mnoha letech jsem jej měl možnost vidět znova a musím říci, že je to slabota i na svou dobu. Příběh je slabý jak kamarádův starý „Pincek“ a herecké výkony snad ještě slabší (obzvláště hlavní hrdina Brosworth). Alespoň trochu to zachraňuje Lance Henriksen. Jestli pořádáte nějakou víkendovou filmparádu, je deset večer, máte v sobě už něco nalito, nechce se vám přemýšlet a jen pasivně přijímat, tak si to klidně pusťte. Jinak ne. ()

till85

4 hvězdy protože to byl jeden z filmů na kterých jsem vyrůstal.Má slabší scenář ale zato pár pamětihodných hlášek a taky pár chybek např.když se pere Stone s nabouchaným motorkářem v 19 minutě tak v několika zaběrech má a nemá vestu.Stejná věc je i při honičce Stone s Icem.Než vjedou do tunelu tak Ice nemá šátek v tunelu ho má a v dalších jednou má jednou ne atd. ()

cici24

Když jsem byl malý, tak jsem si koupil časopis o akčncíh hvězdách hollywoodu a mezi nimi byl Bosworth s tímto snímkem. Jelikož jsem ho vůbec neznal, tak sjem se těšil na až film uvidím. Přišlo veliké zklamaní, tohle je akční hrdina?...Ani náhodou, neříkám, že by to byla kravina, ale úplnej průměr a Brian je naprosto přehlednutej.... ()

Shelby14

béčko jako prase plný klišé a hromady kopanců v ději a detailech, ale taky plný luxusních hlášek a dobrý akce. bosworth je fakt prkennej jak dřevo, ale na postavu hlavního drsoně se docela hodí a prostředí ke kterýmu mám blízko mi z tohohle filmu udělalo zábavnou podívanou. ..... vyčisti si to na čtyřce, já dám tři hvězdy. ()

heavy odpad!

Dlouho jsem přemýšlel, jakým filmům je vyhrazena kategorie odpad, a myslím, že jsem na to konečně přišel. Síň slávy stupidity filmového průmyslu v celé své nádheře. Neuvěřitelná, příšerná, donebevolající sračka , zcela v intencích véháeskové poetiky přelomu osmdesátých a devadesátých let. V hlavní roli nekonvenční polda Joe (přebarvená prasečí hlava Brian Bosworth), který "dostal za mříže nejvíc motorkářů ze všech", a který dostane za úkol proniknout do dalšího gangu, v jehož čele protentokrát stojí (či spíše jezdí) maniakální Chains (vlasatý Lance Henriksen). Celý film (spíš céčko než béčko) je tak křečovitě hovadský (jak se místy snaží působit vtipně, jindy zase drsně, dokonce i romanticky), že se vnucuje otázka, jestli tvůrci nejeli na drogách. Přesto ho nelze úplně zavrhnout. Dabing je naprosto unikátní a neodolatelný - v kolika akčních filmech jste slyšeli Marka Vašuta a Borise Rösnera? Lámu nad ním hůl, ale přesto jsem si ho i po těch letech, kdy jsem ho viděl poprvé, pamatoval. Takže je to odpad poněkud neobyčejného druhu. Je to jedno velké WTF, ale nebyl jsem ani znechucen, ani jsem to nevypnul někde uprostřed. Je to odpad udělený s láskou. ()

PeteBuck

Musím dať štyri hviezdičky. Aspoň jedna je tu asi z nostalgie, ale ako akčný film, je to dosť slušné. Brian Bosworth nie je nijaký extra herec, je to proste hora svalov, ale Lance Henriksen je tu neuveriteľný. Hral tu fakt parádne. Zápletka slušná, kopec hlášok, spád to má, aj dnes sa na tom dá zabaviť. Spomínam si na to ako film od firmy Intersonic. Na videokazetách boli pred filmom dve či tri reklamy a už na neviem ktorej páske som videl reklamu na toto a Temného anjela. Rovno som to niekde zohnal a v tej dobe sme na to zízali ako na fantastický film. Už to trochu vybledlo, ale stále dobrý akčný film. A ten český dabing tu bol fakt slušný. ()

Jimmoris

Pro mě se tento film stal ukázkou H-D, na které jsem měl možnost sedět jako 12-ti letý cipísek. Sraz byl onehdá na Strahově. Film měl původně absolutně jiný scénář a vznikl by z něho doják. Z jeho krátké tvorby, to byl NEJLEPŠÍ FILM. ()

pan.balu

tak tohle byla čirá nostalgie ,film který sice není po obsahové stránce vůbec nijak originální a v podstatě to bylo béčko už v době vzniku ....ale je to kultovka:-)) ()

karnifex

Tady je hodnocení dost ošemetné. Film je samozřejmě velmi pitomý (prvních 10 minut jsem stále váhal, jestli vlastně nesleduji parodii), ale protože jeho pitomost nabývá neuvěřitelných měřítek, začíná být postupně zábavný. Taky lze ocenit, že ačkoliv na některých klišé snímek důsledně trvá ("tvrďáctví" většiny postav odpovídá představám desetiletého chlapce), jiným očekáváním se vyhne - obzvláště konec je v tomto směru nesmírně osvěžující, protože (SPOILER) kromě záporáků v závěrečném masakru zahyne množství civilistů, ale také celá soudní porota a hlavně konzervativní senátor, aniž by hlavní hrdinové jevili výraznou snahu jej nějak bránit (a aniž by většina diváků znalá naší politické scény jevila snahu jeho zabití nějak litovat). ()

Bouffon

Bosworth sice slabší ale akce, záporáci včele s Henriksenem (bohovský xichty) a jejich hlášky bohatě převáží nedostatky. Jedna z nich : "Kdo se přiblíží k baráku tomu vykuchám játra a plivnu na ně. Kur.y zasr..ý, řek sem ani hnout!!! Ani hnout! Kdo se přiblíži k baráku uvidí hořící Miiissssiiisssipppýýýýý!" (kecal...pak ho hned seklepli). ()

johnysd

Jako teenager jsem to viděl u kámoše. Paráda. Až mnohem později jsem zjistil kdo to vlastně je Lance Henriksen a že to je na tom filmu to nejlepší. Teď z nostalgie jsem si to sehnal. No jasně je to stupidní, hlavní hrdina vlastně ani neumí hrát, je to tupě klišoidní apod. No, ruku na srdce. Nechceme od akčních snímků právě tohle? Já rozhodně ano. Vy mlaďochové (je to hrozné už tohle říkat) co se rozplýváte nad Postradatelnými. Tohle jsou ty jejich počátky. Na téhle vlně filmů staví. Dokonce jsem po 20 letech zjistil, že Stone Cold má i pokračování. ()