Spalující touha

• Česko Eyes Wide Shut (více)

Kritickej

8/10 Nejsem filmový kritik, takže nedokážu vysvětlit, co je na tom tak fascinujícího, že na to prostě musíte koukat, ale je to zkrátka tak. Kubrick je mistr. ()

Kikinn_

Hrozně divný film který vás má psychicky zastrašit a daří se mu to. Tohle dílo bych popsal jako koukání se na někoho komu se hrouti svět před očima. A i po zhlédnutí nemám tak dobrý pocit že to dopadlo dobře. Jo a můj první film od Kubricka který jsem si vybral čistě náhodou ()

Yamatosan

Úžasné, opravdu obdivuhodné! Kubrick to dokázal! Opravdu se mi to až nechce věřit, že i film plný sexu a erotiky dokázal natočit tak studený, bez emocí, a ano - impotentní. ()

Feacher

Stanley Kubrick si dokáže připravit vždy něčí speciálního. Velmi zajímavě a neobvykle natočený film, počínaje tajemnou, avšak jednoduchou hudbou, až po herecké, někdy až přehrané přeherecké výkony. Atmosféra skvělá, příběh a myšlenky taktéž, krásné slečny, krásný film. Poprvé mám navíc po přečtení horních 3 recenzí pocit, že se se vším shoduji. Zřejmě je to opravdu dobré! 5*! ()

Zabriskie

Mysteriózní thriller s neuvěřitelně působivou tajemnou atmosférou. Mistrovské dílo plné mrazivých scén, které svojí sílou a naléhavostí výpovědi v divákovi vyvolává pocit strachu a úzkosti. ()

pitrisp

Taky mi jako dalším tady nějak unikla pointa tohoto filmu a že by mě teda dvakrát chytil se taky říct nedá. Takže za 3 spíš za dobré herecké obsazení a nahou Nicole :o) ()

ZILVAR

Dlouho jsem se tomuto filmu vyhýbal kvůli ústřední dvojici, ale oba odvedli perfektní práci a myslím, že jejich výběr byla šťastná ruka. ()

Ferguson

Povedené. Nemůžu se ovšem zbavit, sice asi povrchního pocitu, že prostě Cruise-Kidman nemají v Kubrickově filmu co dělat. Oba hrozně přehrávají. Ale jak říkám, asi je to prostě předsudek ke Cruisovi. Nevadí mi u Spielberga a hrozně se mi líbil v Magnólii. Ale na Kubrickovi filmy prostě nemá. ()

Mezerník

Vynikne hlavně na velkém plátně! Film mne dostal už úvodním flirtováním na plese. Skvělá režie, strhující atmosféra od začátku do konce. ()

Pardalozo

Bohužel musím říct že poslední Kubrickův je slabší než jeho předchozí tvorba (druhej nejhorší po Spartakovy). Po audiovizuální stránce je stále precizní, zejména na zámku je to ten pravej Kubrick ale příběh trochu pokulhává, dokonce se najdou i hluchá místa kde story tápe od ničeho k ničemu a je jaksi málo provázanej... Ono se tenhle snímek strašně špatně hodnotí, pořád je dobrej ale pokud znáte Kubrika a jeho starší díla tak prostě musíte bejt zklamaní, je škoda že se s námi rozloučil zrovna tímhle. ()

Molerat

Myslím, že po všech stránkách velmi dobrý film, ale už bych si jej znovu asi nepustil.Neměl jsem z něj žádný zážitek a proto dávám takto. ()

sun.eagle

Nejsem schopný dost dobře popsat me pocity z filmu. Bylo mi od prvních minut jasné, že sleduju něco vyjímečného, něco neopakovatelného. Film mě vtáhl jako žádný jiný, jako bych byl součást toho příběhu. Jako bych se na něj nedíval v Televizi ale jako bych byl uvnitř. nechápete to? ja taky ne. ()

towlee

Nevím čím to, ale tenhle Kubrick jde nějak úplně mimo mě. Hereckým výkonům, režii a vlastně ničemu na snímku nelze takřka nic vytknout, neboť jak jsme již u Stanleyho zvyklí, každý záběr je natočen neuvěřitelně precizně (dalo by se říct dokonale?!) s hodinářskou zručností - však na to taky měl požehnaně času : ) Nedá se říct, že by film byl nezajímavý nebo že bych se za požehnaných 160 minut nějak nudil, prostě mi to nesedlo, což se čas od času může stát i těm nejlepším filmům. ()

JackBauer

Rozhodoval som sa, či tomuto filmu dám 3, alebo 4 hviezdičky, pretože niečo sa mi na ňom páčilo, ale niečo ma aj zároveň nudilo... Po dlhšom rozmýšľaní mi došlo, že ten film bol pre mňa vlastne o ničom a to, čo sa mi na ňom páčilo,bolo ako skvele je natočený... Sú momenty, pri ktorých som si hovoril ako sú geniálne natočené a akú skvelú atmosféru majú (dom orgií, seansa, alebo čo to bolo)... No dejovo ma to nechytilo absolútne, navyše nemám rád moc Toma Cruisa... Takých 70%. ()

Tom Cruise se vrací k Warnerům

Tom Cruise se vrací k Warnerům