Epizody(10)

V roce 2008 se spor o pozemky v přímořském městečku nedaleko Říma proměnil na smrtící bitvu mezi organizovaným zločinem, zkorumpovanými politiky a Vatikánem. (Netflix)

petikacka

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Film mě moc neoslovil což se o seriálu nedá říct...Je to prostě pecka...Mám za sebou Neapol, ale Roma je Roma...Lokace jsou prostě ...No, vidět Řím a zemřít, není jen prázdná fráze a navíc pokud tam jeden byl a všude to poznával tomu dodává další rozměr...Má to švih, má to grády a je to na rozdíl od Napoli takové skoro až poetické...Za mě 100% ()

zdenzo

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

CHOBOTNICE NAŠÍ GENERACE Suburra (jejíž první díly režíruje a generace tak propojuje právě Placido-Cattani) se poučila z finální únavy Gamorry a nabízí ještě propracovanější akci s méně vztahovými linkami, které brzdili u neapolských bratranců v poslední sérii děj. O skvělé hudbě, castingu i lokacích se ani už nemusíme bavit, ty k této vlně patří. Těším se na druhou sérii 5* ()

bearmeedek

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Italové mají opravdu z čeho čerpat. Další mafiánský příběh, tentokrát hodně z pohledu "mládí má zelenou". Postavy třech mladíků jsou dobře protichůdné a každá je solidně vykreslená. Jak ti tři hošíci, flákači, tak všechny ostatní postavy - všichni jsou hajzli. Těžko tu narazit na dobrou postavu. A samozřejmě tady narážíme i na extrémní debilitu, ale ku podivu to na zážitku vůbec nevadí, jako mě to nedávno vadilo u jednoho španělského "díla". První řada vůbec nebyla špatná a je to logické i z toho hlediska, že tvůrci seriálu už mají hodně zkušeností s italským "folklórem". ()

Soweek

3,5*. Jsem trochu v rozpacích. Seriál to odpálí thrillevou peckou, v prostřední části naprosto poleví a z politicko gangsterského thrilleru přejde skoro až k telenovele a ke konci se zase vrátí a všem co pochybovali vrazí kudlu do zad. Kvalita druhé série tak může vypadat jakkoliv a sám si nejsem jist, jestli se do toho pustím. ()