Aréna Jaromíra Soukupa (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2017, 45 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (42)

• RedAK

V Česku se zrodil další Jára světového formátu, vedle Járy Guru a Cimrmana je tu nově i Jára Soukup; věhlasný novinář, advokát, boxer, rétor s dikcí Parkinsona a moderující mozková příhoda v jedné osobě. V neposlední řadě také generální ředitel tévé Barrandov, stanice populární mezi českými důchodci a Milošem, kde se svojí milovanou nabíječkou Kateřinou Brožovou osídlil prakticky všechny svoje obskurní pořady i relace. Tuzemské televizní kanály jsou takovým hezkým ekvivalentem Ripleyova muzea kuriozit a přestože v nich bují nespočet rakovin co minutu, vedle Járy se i gastroterorista Láďa Hruška jeví jako celkem sympatický vřed v kšiltovce. On to nejspíš i ten Jára nemyslí úplně špatně, vždyť si jenom koupil televizi, obsadil do ní sebe, starou, Okamuru, pár imigrantů do štábu a na moderátorské úrovni autistického jůťubera s poruchou soustředění a rekordní kadencí pěti přeřeknutí za slovo vpaluje do obrazovek jednu neopakovatelnou změť pixelů za druhou. Za pozornost stojí určitě i výčet názvů pořadů, které si Jára sám moderuje: po seriózní diskuzi v Duelu Jaromíra Soukupa se můžeme intelektuálně obohatit v Aréně Jaromíra Soukupa, pak se zdravě rozhořčit v Kauzách Jaromíra Soukupa, abychom v závěru uznale pokyvovali nad Instinkty Jaromíra Soukupa. Jára si názvy svých pořadů zřejmě losuje v generátoru náhodných slov, za která vždy naprcá svoje jméno a další hodinová výplň v bizarním televizním programu je na světě. Není proto vyloučeno, že se v budoucnu dočkáme Úchylek Jaromíra Soukupa, Nádorů Jaromíra Soukupa či Seznamu náhodných podstatných jmen Jaromíra Soukupa. A pak se nezapomeňme divit, že nám tu vládne SPD, HIV a AIDS, když svojí sledovaností dáváme tomuto přežít.(15.12.2017)

• Tom_Lachtan

A to jsem si zrovna říkal, že jsem na ČSFD už dlouho nedával žádnej odpad a v tom hle! Najdu si profil odporností Jaromíra Soukupa, který se tímto stává oficiální jednotkou trapnosti, ze které je vám stydno a fyzicky trapně už po pár desítkách vteřin jeho pořadu. A tady obzvlášť protože tahle zombie inkarnace už tak ohavného Kotle z Novy z dob před patnácti lety dostává se Soukupem nové rozměry odpornosti a imbecility.(29.11.2017)

• salahadin

Prosím orgány činné v trestním řízení, aby proti Jarinovi Souchoťovi zasáhly a znemožnili mu prznění našich už tak dost těžce zkoušených nervů. Aneb totální tragéd, který má místo umu tučnou sumu. Ale je to přitom de Bill. Za díl s bezdomOvčáčkem holdujícím fíkusu bych doporučil pár facek, aby se pánům Souchoťovi a tomu druhému rozsvítilo v kebuli.(8.12.2017)

• dr.horrible

Normálne by som na niečo podobné nekukal, ale internety žili videjkami zo šou, kde si Michal Horáček vytrel s nejakým pseudomoderátorom prdel, tak som zvládol aspoň tú jednu časť a áno, jedná sa o vskutku rozkošné divadielko. Niekto zo zaručene neplateného publika dokonca vypustil fotku zoznamu otázok, z pera pana Soukupa. A tak to pritom vyzeralo spontánne! Ale ne, fakt lidi, toto už je dno. Rozner na hrad!(16.12.2017)

• kingik

Nepohledný šedesátník před televizí volá na svoji stejně nepohlednou padesátiletou manželku z obýváku do kuchyně: "Růžo, není to ten manžel vod té Brožové?!" Růžena obratně překousává poslední mufloní kost od oběda, nahne svoji otylou hlavu a houkne hlasem polární medvědice něco v tom smyslu, že na obrazovku dost dobře nevidí. Uplyne ani ne čtvrthodina, když manžel nadšeně hlásí, že ten týpek v saku se znovu culí v upoutávce před finálním rozuzlením Nebezpečně análních stahů. Růženě trvá posbírat tři "mišelíny" ze židle, znovu tedy moment s žabákem v saku propásla. Nemusí zoufat, neb během jediného dne se muž, budící ve studiu dojem že se mu chce permanentně chcát, což je doprovázeno obsesivním pochodováním dopředu a vzad, zjeví ještě minimálně stokrát. Nemám návod, jak tento pořad přežít. Pořad ocení jedinci imbecilního smýšlení, kterým témata o exekutorech, doktorech a jiných zbytečnostech budou připadat mnohdy kulantně zábavná, přičemž mohou přidat interaktivně polínko pod kotel, když "kotelnickou" Míšu Jílkovou střídá jakýsi žoviální pseudomoderátor, který se rád chlubí svým nákupem bomba televize, až je z toho Soukup. 0/10(15.12.2017)

• Crocuta

Zářný příklad toho, jak diagnóza J.S. - absolutní ztráta soudnosti a absence vkusu v kombinaci s megalomanií - dokáže vyplodit různé pořady naprosto shodných vlastností: nudné, blbé, nechutné - zkrátka nekoukatelné.(9.12.2017)

• Tommassi3

Že by nakonec Soukup byla diagnóza ??(14.12.2017)

• easaque

odpad publicistické pořady na Barandově jsou evidentně pěkně dopředu připraveny a jdou na ruku všem pozvaným hostům. Majitel televize Barrandov Soukup tu veřejně leze do prdele a pozývá si jen spřízněné duše. A jsem rád, že nejsem sám, kdo to tak vidí. Podrobné hodnocení není v tomto případě opravdu potřeba.(14.12.2017)

• VaHo

Co jsem to viděl, co jsem to proboha viděl. :-O(2.1.2018)

Soukup jako moderátor byl hodně prkenný a nepřirozený, ale zlepšuje se a už není takové utrpení ho sledovat. Samotný pořad je trochu návratem do 90. let, kdy debaty byly více živé a politici se nabáli říct kontroverznější názor, aby je nějaký kavárenský pohunek (Moravec) nezačal napadat a vnucovat jim něco, co vůbec neřekli. Jako protiváha příšerným Otázkám V. Moravce není Duel J. S. vůbec špatný a vyvažuje nevyváženou veřejnoprávní ČT (viz studie o nadržování některým politikům a jisté politické straně). V současnosti je to nejlepší politická debata v našich televizích. To nevypovídá o kvalitě Duelu J. S., ale o tom jak strašné ty ostatní debatní pořady jsou.(30.1.2018)

• filmfanouch

Něco tak stupidního jako byl celý výskyt Andreje Babiše v této ´´věci´´ (bojím se to nazývat pořadem) jsem už dlouho neviděl. Nejlíp to Soukupovi natřel chlápek v hledišti kterého Soukup po minutě přestal poslouchat a začal mlčet své klasické Soukopoviny aby ho musel výborně šetřit Drahoš. Jestli nějakou televizní stanici poslat do hrobu za TV Regina tak asi právě TV Barrandov s tímto '' výborným'' panem Soukupem. Dávám Soukopovcům rok, maximálně dva.(10.1.2018)

• ZHODNOTITEL

ŹUMPAŘeditel televize, který asi nemá co na práci, protože moderuje jeden pořad za druhým. Vedle televize Šlágr, kde to řve od rána do večera se ozvala ještě jedna televize, která vysílá především Soudkyni Barbaru a Soudce Alfonse, nebo tak nějak. Teď tu máme Soudce Soukupa, který neví, co je moderování a tak bychom ho mohli nazvat moderátorem samoukem. No a vzhledem k tomu, že svou profesi nezastává moc přesvědčivě, snášejí se na jeho pořady nevábné kritiky a trestní oznámení. Nedivím se. Zvláštní je, že on ještě stále ano. Jeho pořady by se dali nazvat třeba jako Prásk!, Blesk atd. Ale kromě nezvládnuté dramaturgii, kde také mimochodem prvních nudných 15 minut Arény patří jenom poznatkům Jaromíra Soukupa to jsou taky nepochopitelné kameramanské kreace, které tam televize předvádí. Během celého pořadu musíme několikrát vidět nějaké kameramany v ošoupaných kalhotách. Do toho si to druhý nakráčí přímo k Soukupovi, střih z této kamery, takže jsem se párkrát málem solidně pozvracel, jak se to pořád kymácelo jako na lodi. Soukup nervní chodí sem a tam, kameraman mu postupně ovazuje šňůrou hnáty. Lidé přešlapují s cedulemi "Ať žije Zeman", které mimochodem patří Mynářovi a jeho kumpánům a když host neodpovídá podle představ, je Soukupem prostě umlčen nebo stopnut televizní reklamou. NAVÍC MÁM RÁD OBJEKTIVITU A ZDE NENÍ(24.1.2018)

• arcticsky

tvl...to je humus!(13.12.2017)

• Lucas87

Neviděl jsem to. Odpad už z principu za ředitele TV Barrandov.(12.11.2017)

• .baris.

Jaromír Soukup posílá mé pojetí hodnocení "odpad" ještě do další, dosud neznámé a netušené dimenze.(4.1.2018)

• lubospoti

Může mi někdo vysvětlit kdo J. Soukupovi nakukal tu myšlenku, že je moderátor???(31.10.2017)

• filmmovier

Barrandov je svobodná televize, tohle není politická debata, tohle je Aréna Jaromíra Soukupa a Jaromír je vládce světa, který sice má rád recesi a legraci, ale asi jí nechápe, Horáček je machr, Zeman je jediný správný prezident, většina ostatních je špatná, placený komparz pěje samou chválu nejen na Miloška, ale i na Jaromíra (který naštěstí nikdy kandidovat nebude, protože je na Barrandově spokojený, ale platit diváky, aby ho vychvalovali do nebes, fakt nemusí) a Ovčáček se svým fíkusem to je fakt teda něco, přátelé, nevím, ze kterého z těch dvou šašků se mi chce blejt víc. A kdyby jste si náhodou chtěli vzít do ruky mikrofon, Jára vám ho nedá, protože vás nezná a tohle je přímý přenos, takže na krádež barrandovského mikrofonu s Járovou DNA můžete rovnou zapomenout, přátelé. Navíc se Jára, malý nástěnkář, neuvěřitelně přeříkává a mluví jak kokot. Ovšem pokud si vymyslí i nějaké další pořady na zbývající dny v týdnu, tak se třeba zlepší a bude lepší než Leoš a Bouček dohromady. Ovšem pokud chcete vidět, jak TV Barrandov leze v této dopředu připravené bizarnosti do prdele kandidátům a naopak do prdele posílá ty, kteří se jí nelíbí nebo nepřijali pozvání a odmítli přijít, a jak je celá tahle svobodná televize naprosto nestranná, tak fakt doporučuju. STOJÍ TO ZA TO. A to myslím naprosto vážně. Jen riskujete duševní zdraví a dlouhé blití. Ale Jára si z nás, členů nekomunistické strany, kteří haní jeho práci a pořady a výběr hostů, naštěstí nic nedělá, takže můžeme být klidní. Jára je právník! A taky nesnesitelně obrovskej egoista, vylízanec a kr***etén. Svým způsobem se to možná vyplatí sledovat pravidelně, umělecky a objektivně je samozřejmě jediné možné hodnocení odpad, ale velmi neobjektivně je to vlastně tak dobré, že by se to dalo vychválit i do nebes. Copak tuhle snůšku odporností, debilit a sra*ček nemůže nikdo zakázat?(6.1.2018)

• Dzvandzi

Další ukázka toho, jaký je Soukup neskutečný dement... Ale co mě tady hlava nebere je to, kde berou ty lidi, co jsou v publiku a jaké mají iq, protože tohle je moc...Soukupe a ty se už nauč konečně mluvit plynule!!(24.11.2017)

• kvardis

No co tohle je za č****(11.1.2018)

• KNTRFKT

Soukup je celkově bizarní človíček s patologickou potřebou pojmenovat každej svůj pořad po sobě, aby si každej zapamatoval, že se jmenuje Jarda a né třeba Matouš. V mládí ho totiž šikanovali a řikali mu Jaryne, Jarýnku. Malej Jarýnek měl sen. Sen, ve kterym vede nejhorší televizní stanici, která nemůže konkurovat ani tureckejm telenovelám vysílanejm v ženských věznicích v Turkmenistánu. Měl se, ve kterym je generální ředitel této stanice, kde se obklopí lidmi smýšlejícími stejně jako on budou tvořit. Budou inovovat. Přinesou na svět něco nového. Kvůli tomu taky vznikly pořady jako Instinkty Jaromíra Soukupa, Aréna Jaromíra Soukupa, Obřízka Jaromíra Soukupa a Diletant Jaromír Soukup přikuluje. Do značné míry mu konkuruje Honzík Musilovic, který jakožto fundovaný odborník ve sféře vztahů dokáže rozlousknout jakýkoli rodinný nešvar, či problém, musí často vystavit na odiv svou homosexualitu a proto občas profesionálně reaguje ve stylu: "Aby ti homosexuál nedal přes držku." Tím si dokáže, že je ve studiu plném herců a lopat největší macho, zastrčí si péro zpátky do poklopce, pochčije jeden dva hydranty a jde si domu lehnout. Podobně to má takhle Jaromír Soukup. Ve své aréně zpovídá lidi, kterým šermuje před očima rukama, mnohdy bez smyslu či návaznosti odbíhá, nebo přebíhá mezi tématy. Během odpovídání hosta leze do diváků, překračuje paní Růženu, která se chce zeptat na to, co prezidentský kandidát udělá s tím, že jim loni někdo postřelil ve chlívku prase a pak se zase vrací, aby dál šermoval rukama a chrlil nesmysly. Dost často vás třeba zaskočí dotazem jako: "Slyšel jsem, že vám na škole nešel tělocvik, ukažte nám tady kotrmelec, ať víme, že to není pravda." Další věcí je, že lidi, kteří maj to výsostné právo se do Arény Jaromíra Soukupa dostat musí projít složitým výběrem, který mnohdy není zrovna úplně jednoduchý. Prvním úkolem bývá, že vám Jaromír Soukup hodí míček, pokud míček nechytnete, jste přijati jako diváci. Pokud se stane, že míček nechytne více lidí a hrozí, že by se Aréna Jaromíra Soukupa náhodou přeplnila a hodnota inteligenčního kvocientu by mohla náhodou atakovat hranici "průměrný retard", položí vám Jaromír Soukup ve své Aréně Jaromíra Soukupa jednoduchou otázku:"Máte před sebou polévku, vidličku a polévkovou lžíci, jaký postup zvolíte k tomu, abyste zdárně snědli polévku?" Pokud odpovíte, že si polévku vylijete do klína, odkud ji sníte vidličkou a lžící půjdete odvolit Zemana, máte místo v první řadě.(11.1.2018)

<< předchozí 1 2 3