Reklama

Reklama

Boku dake ga inai mači

(seriál)
  • Japonsko 僕だけがいない街 (více)

VOD (1)

Epizody(12)

Když Satoruovi zabijí mámu, jeho schopnost cestování časem ho přenese o 18 let zpátky, kde se pokusí zabránit její smrti i tří spolužáků. (Netflix)

Recenze (2)

Zíza 

všechny recenze uživatele

Rozhodně lepší než film, pořád slabší jak anime, ale to tomu určitě neubírá na kráse. Tak nějak jsem si hodně dlouhou dobu myslela, že tomu dám vyšší hodnocení, ale nakonec ten konec... měla jsem z toho „sladko“ v puse, takže to kleslo na lepší 3*. Furukawa je určitě zajímavý herec a Satorua zvládl bez pochyby. Jenomže v tomhle filmu prostě vedou děcka. Ty si to dávala úplně s přehledem a ona byla prostě skvělá. Když už kvůli ničemu jinému, tak aspoň protože se tu ty děti tak snažily, byste se na to měli mrknout. Adaptace je to rozhodně zdařilá, svižně to plyne a člověk vlastně odchází poměrně spokojený. Kdo nezná předlohu, bude ještě víc zaujat. ()

Mkqp 

všechny recenze uživatele

Budu se opakovat, ale tohle jsem opravdu nečekal. Místy mnohonásobně lepší než Anime a to hlavně něhou a upřímností ve spoustě obyčejných scén, které mě třikrát dojaly až k slzám. Už ani nevím kdy naposledy mě dokázal nějaký film či seriál rozplakat, nicméně tady se to povedlo tolikrát. Dále niterní pocity znázorněné neverbálním projevem Rinky byly přímo skvostné. Ve své roli působila velice vyspěle a vyzrále. Klidně bych věřil, že by s jiným tělem dokázala přesvědčivě zahrát 40. letou ženu. ■ Děj je odlišný snad pouze koncem, který jsem na rozdíl od Zízy snesl celkem v pohodě, takže やった. ■ Sice nemám co bych vyloženě vytknul, nicméně i tak váhám mezi 4-5*, přičemž se tentokrát přikloním k 5*. Jedná se bezesporu o povedenou adaptaci mangy a anime, což se často neděje, takže za to taky malé plus. Ještě se mi líbila práce střihu a efektů, které v ničem nepřekážely, naopak dělaly probíhající scény údernější (např. slowmotion). A počáteční intro či jak to mám nazvat bych označil za audiovizuální orgasmus xD. ()

Reklama

Galerie (2)

Reklama

Reklama