The Crossing (S01E01) (epizoda)

Drama / Sci-Fi / Thriller

USA, 2017, 57 min

Tvůrci:

Justin Marks

Režie:

Morten Tyldum

Scénář:

Justin Marks

Kamera:

Martin Ruhe

Scénografie:

Knut Loewe
(další profese)
 • 3DD!3
  *****

  Velmi slibné uvedení do světa dvou realit. Prostředí Berlína vybrané chytře, atmosféra moderní studené války zajímavá. Simmons v obou polohách výborný. Osobně ale víc fandím protějšku. Prvotní naťuknutí pravidel a vzniku Přechodu vysvětlené zrychleně při zápase se zapalovačem je přímo boží. Nemůžu se dočkat pokračování. The last thing you want, is me... have nothing left to say.(30.12.2017)

 • Nach
  ****

  Skvělý začátek pro velice zajímavě načrtnutou zápletku, která ze dvou paralelních světů může vyždímat nejednu originální dějovou linku. Postavy mi přijdou zajímavé (samozřejmě J.K.Simmons jednoznačně vede). Současné prostředí neirituje a různé vývojové kličky můžou přinést nejeden zvrat. Jediné co zamrzí je, že velká organizace, která průchod mezi dvěma světy má na starost, ve výsledku vypadá jako amatérská parta pěti lidí, kteří používají současně dostupnou techniku, jinak ale nemají pražádnou moc a jen čekají kde se něco opět podělá. 80%(1.2.2018)

 • Lacike
  ***

  Je to taky retro spionsky serial so sci-fi vychodzou situaciou ohladom toho, ze sa svet pred 30 rokmi rozdvojil a odvtedy ma kazdy clovek svoju dalsiu kopiu, ktory je obvykle uplne ina. Obcas sa tu najde solidna drsna akcna scena, ale tempo mi pripadalo pomale a rôzne konspiracne nitky sa odkryvaju prilis pomaly. Namet to ma zaujimavy a radsej by som si ho pozrel v celovecernej filmovej podobe ako v dalsom nekonecnom pomaly odvijajucom serialy. Trochu ma sklamal J.K Simmons, ktory aj ked hra dvojulohu, tak mi pripadal celkom nevyrazny. Po dvoch dieloch so serialom koncim. Nie je to zle, len to nie je nic pre mna. 5/10.(6.3.2018)

 • Torpid
  **

  Možná ukvapený soud po 1,5 díle, ale Simmons si podle mého zasloužil kvalitnější seriál. Další 1001 portál někam. V současné konkurenci to sledovat už nebudu, asi se jen podívám po konci řady na hodnocení, jestli se nestal zázrak. Slabá režie a scénář. U tohoto druhu seriálu, kdy se hlavně jedná o postupné objevování tajemna, musí první díly diváka napnout k prasknutí, protože téměř vždy s vysvětlením záhady jde i kvalita dolu. Pro mně vlažné od první minuty tady.(1.2.2018)

 • Caan
  ****

  Inu, takové dobré, ale s výraznými rezervami. Jako milovníkovi sci-fi mi tam značně schází backstory o vzniku dvou světů (to vysvětlení u zapalovače, jak tu někdo chválil, mi přišlo dost trapné, jako by nevěděli, co si s tím počít). Stejně tak schází detaily o různých podlažích, co tam kdo dělá, co vůbec dělal Howard na Spojovacím, kdo to financuje, kdo to řídí; zkrátka ta omáčka okolo, která dá nejvíc práce a jejíž promyšlenost je pro mě naprosto zásadní na jakýkoli scífku. Také se nabízí srovnání s paralelním světem ve Fringe - a to má Counterpart dost co dohánět.(23.2.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace