No Man's Land - Part Two (S01E10) (epizoda)

Drama / Sci-Fi / Thriller

USA, 2018, 1 h

Brilantní zakončení. Já bych druhou řádu nepřidával. V nejlepším přestat.(4.4.2018)

Spokojenost. Napínavý díl od začátku do konce, pár zásadních zvratů a vývoje postav a vztahů a dveře otevřené pro další řadu, kde se bude hrát na vyšším levelu.(5.4.2018)

Brilantní zakončení .... právě pro nabuzení očekávání na dvouhou řadu!(31.5.2018)

Jestli někdo čekal, že se v závěrečné epizodě první série dočká nějakého dramatického rozuzlení, nemohl pozorně sledovat předchozích devět dílů. Ano, samozřejmě jsme se i nějakých větších zvratů v podobě úmrtí pár figur dočkali. Ale pravdou je, že nejvíce se toho odehrálo v hlavách postav, které budeme vídat dál. Zvolily stranu, nebo místo, kam patří. Nijak zvlášť mě nepřekvapilo, že je v rámci děje pořád vše otevřené. Konec konců zazní věta..." tohle je jen začátek". Pokud jste konzumenti prostoduchých seriálů, kde se vývoj postavy odehraje v rámci první epizody, nebo pilotu a pak už jen následujících deset řad sledujeme hrdinu, jak s většími, či menšími obtížemi překonává nástrahy v podobě padouchů, nešťastné lásky, nebo přírodních katastrof (dokud nedojde k ukončení seriálu), tak budete zklamaní. Dva světy se víc podobají šachové partii, přičemž máte tu nevýhodu, že netušíte nejen kdo vlastně hýbe figurkami, ale dokonce ani to, kdo postavil šachovnici a oč se hraje. Tohle já můžu, takže se těším na druhou řadu...pokud tedy bude.(3.4.2018)