Descenso (S01E01) (epizoda)

Životopisný / Krimi / Drama

USA, 2015, 57 min

 • fr3ak
  *****

  Á hrome. Jistý člověk mi pořád tlačil do hlavy, že Narcos je seriál, který prostě musím vidět. No dlouho jsem odolával, až dnes, když jsem viděl video s dopadením jedoho hledaného narkobarona, tak mi přišlo příhodné to něčím oslavit a tak jsem si pustil Narcos. Začátek první epizody byl trochu rozpačitý (hlavně scéna na mostě má dost těžko uvěřitelný průběh), ale hned jak se začne vzduchem začne vířit ten zázračný bílý prášek, tak se události neskutečně rozjedou. Jsem nadšen, uvidíme co bude dál...(24.4.2016)

 • baclajean
  *****

  Začiatok na výbornú - naznačilo sa toho veľmi veľa, ukázalo sa toho nemálo, no neprestrelilo sa to prehnanou akciou a presýtením faktami hneď sprvoti. Divák sa má na čo tešiť, úroveň dynamiky deja je vzhľadom na prvú časť pomerne nepredvídateľná, takže to, čo a akým spôsobom režisér stvárni ďalej, je stále zahalené rúškom tajomstva. A to je pre každý seriál len a len dobre.(20.7.2018)

 • Necrotongue
  *****

  První epizoda seriálu si mě okamžitě získala. Mám rád filmy a seriály, které mají atmosféru a Narcos ji má a pořádně hustou. Kromě atmosféry obsahuje i slušnou dávku napětí a akce, tvůrci udělali jednoznačně dobře, když proložili děj dokumentárními záběry, hned to člověku připadá uvěřitelnější. Po prvním dílu mohu jedině chválit.(3.2.2018)

 • JohnMiller
  ***

  Po toľkých chválach na tento seriál, od známych aj s čítania, som sa po dlhšom čase pustil do seriálu. Osobne ich pozerám veľmi málo, nepatrí to medzi moje obľúbené žánre ale niekedy sa dám prehovoriť. Moje obrovské očakávania sa však nenaplnili. 94% ? To fakt? Dal by som mu o 20 menej. Remeselne super, obsahovo tiež úderné, drogy, ženské narkomani, vraždy, ďalšie ženské a tak dookola. Ako oddychovka je to fajn, možno ešte o niečo lepšie ale na môj vkus nič extra.(15.3.2016)

 • Wiikii
  *****

  --- spoiler --- Začátky Pabla Emilia Escobara Gavirii z pohledu agenta DEA, který je i vypravěčem. .. Uvidíme, jak se Escobar pomocí Matea Morena zvaný Šváb, dostane k přepravě drog do Miami a také jak Moreno doplatil na touhu být rovnoceným spolupracovníkem Pable, což je trochu paradox když si chtěl ke spolupráci vybrat J. R. Gachu :)(18.10.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace