Descenso (S01E01) (epizoda)

Životopisný / Krimi / Drama

USA, 2015, 57 min

 • Necrotongue
  *****

  První epizoda seriálu si mě okamžitě získala. Mám rád filmy a seriály, které mají atmosféru a Narcos ji má a pořádně hustou. Kromě atmosféry obsahuje i slušnou dávku napětí a akce, tvůrci udělali jednoznačně dobře, když proložili děj dokumentárními záběry, hned to člověku připadá uvěřitelnější. Po prvním dílu mohu jedině chválit.(3.2.2018)

 • Heisenberg_
  *****

  "Plata, o plomo." N--- etflix trefil do černého. Zfilmovat celou historii největší narkobarona v historii - Pabla "motherfucking" Escobara, byl sakra dobrý nápad který se vyplatil. Skvělý rozjezd u kterého budete hltat každou sekundu záběru a informací - funguje to jako dokument, tak jako krimi seriál s vlastním dějem. Dobře provedený mix španělštiny s angličtinou. Nejvíce se mi ale líbí vyprávění z pohledu Stevena Murphyho, to jak vypráví o Americe s povznášejícím a přitom sžíravým pocitem nemá vůbec chybu. Vše skvěle podtrhuje soundtrack a hudba tehdejší doby. Zatím to má velmi velký potenciál.(23.1.2017)

 • fr3ak
  *****

  Á hrome. Jistý člověk mi pořád tlačil do hlavy, že Narcos je seriál, který prostě musím vidět. No dlouho jsem odolával, až dnes, když jsem viděl video s dopadením jedoho hledaného narkobarona, tak mi přišlo příhodné to něčím oslavit a tak jsem si pustil Narcos. Začátek první epizody byl trochu rozpačitý (hlavně scéna na mostě má dost těžko uvěřitelný průběh), ale hned jak se začne vzduchem začne vířit ten zázračný bílý prášek, tak se události neskutečně rozjedou. Jsem nadšen, uvidíme co bude dál...(24.4.2016)

 • Frajer42
  *****

  Po zhlédnutí prvního dílu mám neblahé tušení, že se s Pablo Emilio Escobar Gaviriou budeme teď pár dní vídat. Moc se seriálu nedá vytknout. Má to zajímavé osobnosti, napětí, dostatek akce a navíc se je to podle skutečných událostí a člověk se u toho i vzdělá. Dozví se jak kokain vyrábět, převážet i prodávat. Tedy, jak se to dělalo dříve. Dnes už jsou potřeba i nějaké další nadstandardní fígle. Ale jako takové nutné minimum k rozjetí drogové kariéry by to mohlo být postačující. Moc chválím. Je to takový svěží vítr mezi soudobé seriály.(7.2.2016)

 • JohnMiller
  ***

  Po toľkých chválach na tento seriál, od známych aj s čítania, som sa po dlhšom čase pustil do seriálu. Osobne ich pozerám veľmi málo, nepatrí to medzi moje obľúbené žánre ale niekedy sa dám prehovoriť. Moje obrovské očakávania sa však nenaplnili. 94% ? To fakt? Dal by som mu o 20 menej. Remeselne super, obsahovo tiež úderné, drogy, ženské narkomani, vraždy, ďalšie ženské a tak dookola. Ako oddychovka je to fajn, možno ešte o niečo lepšie ale na môj vkus nič extra.(15.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace