Reklama

Reklama

Recenze (8)

vegetol.mp 

všechny recenze uživatele

Neurazí ani nenadchne. Původní kinoscénář Davida McKenny zmasakrovaný na průměrnou tv produkci. V podstatě jde o takovou Scarface pro ženský. Koukat se na to nicméně dá v pohodě a člověka spíš překvapí, že Catherine Zeta-Jones je na svůj věk docela sešlá. Pokud chtějí natočit novou verzi s Jennifer Lopez, nic tím nepokazí. ()

fiLLthe3DD 

všechny recenze uživatele

Místy neskutečně úmorný (zdlouhavé taneční scény), scénaristicky strohý a takřka bez výpravy - takový je snímek o Grisledě Blanco... Příběh jako takový by nebyl špatný, určité části filmu jsou velmi dobře zpracované a Catherine Zeta-Jones a Raúl Mendez ve svých rolích přímo excelují, ale... Čekal jsem trochu něco jiného, méně nudného... Když už nic jiného, herci byli velmi dobří, kamera ušla (sem tam prostřihy na archivní záběry ulic 70. let, páč produkce na retro auta prostě neměla) a životní příběh Griseldy Blanco rozhodně není nezajímavý, jen by to chtělo trochu lepší zpracování... Pohodový film, který extra nenadchne ani neurazí a film, u kterého nemusíte přemýšlet... 65% ()

Reklama

verbal odpad!

všechny recenze uživatele

Doby, kdy Katka bývala Alfou, jsou nenávratně v prdeli. Nyní, ve věku na hranici píchatelnosti, sešlá cévkováním dědka Daglese a dojením jeho stařeckých přestřiků, dostává svému prostřednímu jménu a pomalu směřuje k Omeze. Kvůli geriatrické péči na plný úvazek už i stěží zavadí o kloudnou roli a pózováním v opravdu příšerných televizních svinstvech už se z hereckého hrobu asi jen tak nevydrápe. Tahle Kokainová kmotra asi byla financována nějakou sluníčkářskou nadací pro podporu mongoloidních Hispánců. Režisér to měl patrně jen jako melouch mezi prodejem drog a všichni „herci“ včetně obskurně přehrávající Kateřiny svými výkony aspirují na prestižní mexickou divadelní cenu „El pendejo paralizado“, každoročně udělovanou nejpilnějším spotřebitelům okresu Juaréz. A ten scénář! Och! Jako by si někdo kladl za cíl nahnat na plac co nejvíce postižených cigošů a nechal je volně improvizovat na téma Narcos. No dada, more! Tak papá, Katko, ač jsi v minulosti přinesla mé pravici spousty radosti, máš to evidentně za sebou, tímhle by snad pohrdl i Štefan Segal. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Keď som si tento film dával do Chci vidět, nevedel som, že ide o nepodarenú paródiu na Narcos. Už len vyprávačský komentár sa na neho neskutočne chce podobať. Zetu-Jones konečne prepustili zo psychiatrie, tak sa rozhodla začať hovoriť akože so španielskym prízvukom, čo je nielen smiešne, ale pritom ešte neuveriteľne prehráva (hoci pri tých šminkách vyzerá ešte dosť k svetu). Nudný dej neosviežuje ani záplava scén so salsou, na ktoré sa nechytá ani Ricky Martin. ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Trailer sa oháňa tým, že pred Escobarom tu bola Griselda. Lenže pred Cocaine Godmother tu bol Narcos, ktorý vydojil tému Kolumbijských kartelov do dna. Ale dobre, že to neprináša nič nové by nevadilo, ale spracovanie je na úrovni mizerného Hallmarkovského filmu. Nemyslím technickú stránku ale celý ten príbeh je pojatý strašne naivne a herecké výkony kolumbijsko-mexických ochotníkov sú otrasné. Niekoho by mohla nalákať dávna kráska Catherine Zeta-Jones. Ale aj na ňu tu je smutný pohľad. Aby sa podobala miestnym domorodcom, tak ju namaskovali tak, že vyzerá o 48 rokov staršie. Snáď. Ak takto brutálne zostarla, tak to je smutné. Tento film neodporúča ani jeden preživší Medelínsky narkobarón. 2/10. ()

Galerie (25)

Zajímavosti (2)

  • Snímek byl natočen na základě životního příběhu drogové obchodnice Griseldy Blanco, které se přezdívalo „Černá vdova“ či „Královna kokainu“ – její zločinecké impérium mezi lety 1980 až 2000 doslova vzkvétalo a byla známa pro svou násilnou povahu (zodpovědná je za více než 2 tisíce lidských životů). Byla zastřelena v roce 2012 v kolumbijském Medelínu. Griselda (Catherine Zeta-Jones) byla zmíněna v dokumentárních filmech Cocaine Cowboys (2006) a Cocaine Cowboys II: Hustlin' with the Godmother (2008), byla o ní natočena narconovela La Viuda Negra (od r. 2014) a mihla se coby jedna z vedlejších postav v seriálu El Baron (od r. 2019). (fiLLthe3DD)

Související novinky

Sofía Vergara ztvární slavnou narkobaronku

Sofía Vergara ztvární slavnou narkobaronku

04.11.2021

Herečka Sofía Vergara (Taková moderní rodinka, Šéf) se upsala hlavní roli v chystané šestidílné minisérii Griselda od Netflixu. Seriál bude pojednávat o proslulé kolumbijské narkobaronce Griseldě…

Reklama

Reklama