DJMaroko

Co na tom, že vykrádá sám sebe.Obehrané, ale přesto stále nové a inovativní. Mě se to moc líbilo a opět to šlapalo jak za starejch časů ...Luc Besson is back ! ()

BroDan270

Napriek tomu, že tento žáner nie je mojou šálkou kávy, neskutočne som sa bavil. Zaujímavý sled udalostí s niekoľkonásobnými zvratmi a posunmi v čase a pohľadoch. Akčné scény parádne, veľmi sympatické trio hercov/nehercov. Zážitok pochopiteľne doplnila neskutočne pôvabná Sasha Luss, na ktorú sa ja osobne nedokážem vynadívať. A herecky celkom prekvapila. Aj by som sa potešil ďalším filmom. Samozrejme, autenticite trošku prekážajú anglicky hovoriaci Rusi, ale to už tak býva. Rád si film pozriem znovu a rozhodne odporúčam! 85% ()

Rian_witcher

Další z variací na "Brutální Nikitu". Slušný happy end byl tak překombinovaný, že vyzněl totálně do prázdna. Dvě akční dlouhé scény na celkovou stopáž 118 min nestačily navodit dojem akčního filmu. Navíc i když oceňuji výbornou choreografii těchto scén se skvěle připravenou Sashou Luss, nelze opomenout neuvěřitelnost toho, že 40 kg modelka zvládne během 10 minut zmlátit desítky 110 kg vojáků a členů ochranky. Méně je někdy více ... ()

stanyko odpad!

Absolutny megaodpad! Dej sa udajne odohrava v Sovietskom zvaze v obdobi medzi 1985-90, no tvorcovia sa ani neunuvali zobrazit Rusko tej doby. Do modernej Moskvy tu pridali zigulak, tam sovietsku vlajku a v pozadi sa premavaju jedna radost auta zo sucasnosti, sukromne predajne s farebnymi vykladmi, moderne dopravne znacky, komparz v sucasnom outfite atd.. Uz som vedel, ze je zle ale bolo este horsie. Hemzilo sa to mobilmi, digitalnymi fotakmi, ale najviac ma dorazila scena, kde dvaja sovietsky fetaci ROKU 1987 maju v smradlavom byte NOTEBOOK, na ktorom si Anna vyplni prihlasku v programe, co sa podoba na MS Word 2000. Hlavne, ze v KGB nemali ani pisaci stroj :D To uz bolo aj na mna privela a cely film je len o tom ako Anna bud vrazdi alebo sulozi (zrejme presulozila asi polovicu KGB a Pariza). Na tento "meisterstuck" som sa nedokazal divat viac nez hodinu, a aj to bolo strasne trapenie. Tvorcovia nemaju vsetkych 5 pokope, alebo su uplne zufali vyprodukovat akykolvek odpad. ()

daleba

Jsem jedinej, koho zarážela ta moderní technika, moderní hadry, moderní auta v pozadí, atd. Většina filmu se měla odehrávat v roce 1990, ne? Mně v tom roce teda bylo jen osm, ale řekl bych, že Nokie neměli ještě ani Japonci... Nebo to bylo i sci-fi? ()

FandaF

Anorektický vychrtlík co si hraje na to, že má páru stokilového chlapa... Mimojiné např. uvedou "Moskva 1990" ale na ulicích zahlédnete současné auta, reklamy, atd. Dojem pak zachraňují staré uniformy a občas staré Lady, či Volha. Ach Ti filmaři :) ()

Perunwit

O létajících talířích toho byly popsány stohy. O těch na porcování lidí nevíme nic. Můžeme ale použít záznamy z masakrování agentů v tomto filmu a lecčemu se přiučit. Zjistíme také, že z jedné feťačky může být lusknutím prstů několik naruby obrácených špionek a taky pochopíme, kteří jsou hodní a kdo zlí. Můžeme se šklebit na odpornou, bezvadně hrající Helen Mirren. Jako odškodnění berme dvě hodiny solidní akce se Sashou Luss v minimalistickém pracovním ohozu. Prostě win-win. ()

Katgatoo

Údaje o čase jsou tam dobré hlavně kvůli tomu, aby si člověk mohl vygooglit, jak přesně vypadala elektronika v Moskvě roku 1988. ()

bonovox

Besson sa vrátil v slušnej forme ale celkovo sa jedná o priemerný špionážny film s veľkým množstvom twistov a malom akcie. ()

VLADEK

Tohle není překombinovaný ani blbý, ale je to obyčejný bessonovský hnůj posledních 11 let. Bohužel jsem se nechal nalákat slušným hodnocením některých mých oblíbených uživatelů. ()

Sunwheel

Film, pri ktorom musíte ubrať z intenzity mozgovej aktivity aby ste sa sami necítili hlúpo. Hlavná postava je totiž jemnučká, chudučká ruská modelka, ktorá so súčasnou modernou technikou a sexom bojuje na konci 80. rokov za KGB, USA a vlastne hocikoho, kto jej sľúbi slobodu niekde na tropickom Havaji. Zrejme to bolo určené pre miléniálov, inak si Bessona neviem ospravedlniť. ()

Catella

Proč se takovejch filmů netočí víc? Tak PROČ???? Naprosto dokonalá, akcí nabitá podívaná, kde hlavní hrdinkou je nenápadná blond kráska, která s prstem v nose vymlátí sebelíp nabušený komando. ()

Kozlowski8

Luc Besson se pustil do jemu vlastních a osvědčených vod s novou brutální špionkou, tentokrát Annou. Znovu je na co koukat. Scénáristicky a režijně precizně odvedená práce (přeskakování v čase děj obohacovalo a mne velice bavilo), parádně natočené akční scény (i když jich nebylo mnoho a obě dvě byly hodně přepálené, co se věrohodnosti týká) a velice solidní herecké obsazení. Určitým handicapem filmu je skutečnost, že je kopií jiných kvalitních snímků (Brutální Nikita, Rudá volavka). 70%. ()

kolly13

Brutální Nikita v novém hábu a tak slabá, že se člověk lekne. Luss je až neskutečně pěkná a Mirren neskutečně stará :). Ukázat Moskvu a Paříž, život modelek a fungování KGB amatérským způsobem a za velké peníze? Všimněme si sparingů, kteří čekají, až na ně přijde řada. Nebo bezduchý scénář či rádoby zapeklitou zápletku. Ještě že Besson neodflákl čas mezi akcemi, může si to vystříhat a udělat celkem dobrý film pro televizního diváka. ()

veverysiak

Ďalší Wick v sukni, čo na tom, že je tam akcie habadej, aj celkom slušné obsadenie, keď to zomiera na slabučký scenár, doporučil by som to púšťať budúcim členom špeciálnych jednotiek ako inštruktážnu oddychovku medzi fyzickými cvičeniami, aspoň by sa schuti zasmiali, takže 30%. ()

panki9922

Celý čas mi vŕtalo hlavou ako je možné, že som herečku v hl. úlohe ešte nikde nevidel hrať a divil som sa, ako prirodzene stvárňuje vo filme rolu modelky a naopak úplne strnulo pôsobí vo všetkých ostatných polohách. Teraz je mi to už jasné. Nie je herečka a žiaľ, bolo to poznať. Ako taký oddychový, Béčkový, akčný, trochu prekombinovaný a naivný kúsok Anna ujde. Vcelku dôveryhodne pôsobí Sasha v akčných scénach so zbraňou, horšie je to v súbojoch 1 na 1 resp. 1 na 20 proti bodyguardom, ktorí dosť očividne iba nabiehajú po jednom a po jednom údere odlietajú. ()

fferdas

Krasna herecka, dobry scenar, herci atd, ale nektere ty akcni scena znacne prehnane. Dalo by se rict: "Matrix hadr". :) ()

Pathetic

Další film ve stylu Nikita , musím říct že se mě to líbilo, parádní oddechovka s příjemným koncem.Jen ten pohyb v čase , pár měsíců sem tam roky,trochu mě to štvalo.Jinak fajn filmeček.Babajaga v ženské podobě. ()