Vysloužilý člen speciálních jednotek se ocitá v časové smyčce, v níž musí znovu a znovu prožívat den své smrti. (Filmbox)

strikeman

Naprostá oddechovka, co má spád, místy vtipná, ideální na covidový večer s vypnutým mozkem v poloze LHK, pivem v ruce a podřimující drahou na rameni ... 70% ()

Thanoris

Musím říct, že na tak vykradenej scénář se to fakt povedlo. Film si po celou dobu udržel náboj, bavil, má zvědavost vydržela vlastně až do konce a koukalo se na to celkově dobře. Komediálně naladěnej akčnák v kůži správně starý hry, no, rozhodně líp zvládnutý než poslední Spielbergova blbost Ready Player One. Ale přecejen mám dvě výtky. První – sice drobná, ale klasická v tomhle žánru – je podcenení času. Největší vynaloženej čas na jednu věc je učení se s mečem. A je to přesně 40 dní, chlápek, co zřejmě nikdy meč nedržel, porazí mistryni světa v šermu za čtyřicet dní. Všechno ostatní se naučí za 200 dní a to to pořád mění... Kdo hrál někdy hru, která dokáže i ve svý primitivnosti pěkně prudit, když člověk po padesátý umře na stejným místě, je mu jasný, jak dlouho by to asi trvalo v reálu. Ale dost už toho, k druhý výtce: Ten konec. Vážně jsem tak dlouho vydržel bejt zvědavej a teď nic? Jak říká Kapitán America: Trpělivost někdy vede k vítězství a někdy... No, nakonec to zkrátka bylo trochu zklamání. Ale možná jak pro koho. ()

zelda82

Je to sice nehorazna blbina, ze ktere obcas osklive couha, ze rozpocet nebyl nejvyssi. Ale zaroven je to i hodne zabavna jizda, ktera se ani trochu nebere vazne. ()

BOURQUE

Režisér/scenárista Joe Carnahan si vzal prvky filmov Edge of Tomorrow a Groundhog Day a presadil ich do snímku s B-čkovým scenárom, ktorý mimo toho, že chce hlavne zabaviť, má aj menšie poučné úmysly (napr. „dohnať stratený čas“ so synom alebo zdôraznenie toho, čo by mala byť prioritou, keď niekto má šancu na normálnejší rodinný život). Samozrejme, vo filme prevládajú opakované momenty, avšak sú pozorne dávkované s cieľom vždy odkryť nejaký nový prvok príbehu. Tým sa postupne a solídne posúva aj príbeh. Záver filmu je taký, že každý si môže domyslieť to svoje – tvorcovia možno raz jedno pokračovanie. Frank Grillo na rolu Roya Pulvera sa hodí viac ako dobre, ale aspoň nejaký herecký apetít filmu dáva Naomi Watts a čiastočne Mel Gibson. P.S.: Nestarnúca klasika od rockovej skupiny Boston nesmierne poteší. Osobné hodnotenie: 76% (***) ()

helloween93

Boss Level je béčková variace na time-loop filmy, která ale překvapivě funguje a baví od začátku do konce. Zápletka je docela blbina, ale s tím do toho jdete. Mel Gibson je tu villain a celkově se ve filmu vyskytuje cca 10 min. Grillo je docela sympaťák a je to takový filmový Oliver Giroud. Zajímavá akce, občas i humor. 3* ()

Wallis3

Nevím proč do toho cpali ten videoherní koncept i s titulky,  když to s videohrama nemělo nic společnýho,  ale jako film o přežívání vlastní smrti  (juj, taky už ste to někdy viděli?) To nebylo špatný.  Hlášky bavily,  nebylo to nějak násilně vtipný, nějak má ve zvyku třeba Marvel, snaha dobrat se důvodu obstojná.  Akorát nějak ta zápletka v závěru docela zklamala, no... ()

KOOHA

Plitke, bezbrehe, jednohubka, ktera nepolibi, ale zase tak uplna sracka to neni. Proste prumer. Furt jsem premyslel, jak tim vykradli Edge of tomorrow a uz to ve me zustalo. Znova to videt nemusim ()

Dogfish

Hodně dobré. Skvělé hlášky - " Tohle je za Židy" a pod., děj, který má spád a Mel jako skvělý záporák. Akční a drsné Hromnice, které mohli klidně trvat o hodinu déle... ()

tomik99

Vykrádačka žánru, který jsem viděl v posledních letech v mnoha filmech a seriálech. Resetování a stále prožívání stále stejného dne je čím dál častějším tématem novodobých tvůrců, které se dá vidět nejen u akčních sci-fi filmů, ale třeba i u komedií. Přesto mě to i posté dost baví. Jedná se o svižný a úderný akčňák se sympaťákem Frankem Grillem, který konečně dostal po ztvárnění pár otloukánků pořádnou roli. Lehce se na tom filmu dají hledat chyby, zvlášť ty příběhové, kdy tvůrci zkrátka hledali zkratky, jak ze sukničkáře udělat poctivého a milujícího taťku, který se stane hrdinou, nicméně i tyto násilné úpravy charakteru mi nevadily. Film byl hlavně o akci a zábavě - a to splnil. Konec trošku hapruje, zvlášť chemie mezi Frankem a Naomi Watts (vzhledem k předchozím událostem Grilla s dalšími X paními) není moc uvěřitelná a závěrečné vyznání lásky působí až úsměvně, ale budiž. Jako jednorázovka byl film super, nicméně zřejmě bych se nepouštěl do nějakých zběsilých pokračování. ()

gazogazo

Parádní B starého střihu - tedy záměrnou demencí trpí nápad, příběh a ne nefungující scénář, dialogy a postavy, jako je tomu dnes. Vlastně daleko sympatičtější než Edge of Tomorrow, jestli víte, co tím myslím. ()

Kingjiri

Scifi-akční videoherní béčková podivaná, která je ale zábavná (dobrý hlášky a od určitý míry i různý gagy) a příběh je v rámci žánru sympatickym pokusem o něco originálnějšího. Díky časový smyčce je možný zúročit různý nápady, jak stejnou scénu trochu jinak napsat / odehrát, byť musim přiznat, že bylo pár momentů, kdy byla neustálá opakovačka trošičku nudná - zejména u těch "prvních" kroků napříč různýma pokusa. Mel Gibson jako záporák potěšil, ale zúčtování s nim mohlo být nápaditější a celkově bych čekal, že právě tahle scéna bude finále celýho bijáku. Nakonec se finále neslo v jinym duchu, což bylo aspoň příjemnym zpestřenim oproti konkurenci. S hodnocením jsem stále váhal mezi třema až čtyřma hvězdama. Nakonec jsem se rozhod dát čtvrtou hodně slabou hvězdu za nehollywoodskej závěr, nápad, hlášky a fajn akci. ()

bararich8

Hele jako proč ne. Nebrat se vůbec vážně, rovnou to prezentovat jako béčko a prostě na tohle vděčný téma naroubovat tunu akce a humoru. Rychle to odsýpá a nemáte se šanci nudit a plus vás může uspokojit spousta narážek, 4,5* ()

aR3Zz

Smrt restartuje den, dokud se "něco" nenapraví. To už tady bylo, naposledy docela nedávno v nepřekonatelném Na hraně zítřka. Ale co?! I tohle provedení má šťávu a moc mě bavilo. Nádech béčkového akčňáku, pár logických (dějových) chybek (spolier - jak může zabít všechny hitmany na jednom místě, když už ho jeden probudil a druhý byl ve vrtulníku? A kde skončily holky z dodávky?), ale poctivý nášup svižné a efektní akce to vše přebíjí. Současných 70% je naprosto odpovídajících. ()

DAPDO

Paráda. Je to takovej mix z Všechno nejhorší a 50x a stále poprvé. Spousta akčních scén a připadalo mi to i hodně vtipný.  Místama jsem si vzpomněl na svoje dřívější hraní počítačových her, kdy jsem nemohl udělat nějáký kolo a hrál ho třeba stokrát po sobě, než jsem se dostal dál. ()

kluzo

150x a stále poprvé, nebo spíše Na Hromnice o smrt více. Celkem to odsýpá a celkem to je i vtipné. ________________________________________ Mele, Mele... WTF? To už nemáš na víc než dělat billboard béčkům? ()

anitae

Další časová smyčka, s pár vtipnými hláškami, na kterou ale rychle zapomenu. Akční story, mrtvol hory a konec trochu chyběl. ()

Razzor_82

"Jediná věc která se nikdy nemění je, že umřu." Adrenalinem našlapaná věcička bez hlubšího příběhu. Tak slibně roztočený kolotoč o přežití přibrzdí slabší druhá půlka. Drsňák Grillo běží jako o život a dokonce má koule na to promlátit se vším co mu stojí v cestě. Velká škoda ukvapeného souboje s Gibsonem. Tady se do dalo udělat zajímavější, kdy už teda film nese název Boss Level. Dokonce ani Watts se mi tady moc nelíbila.  Konzumační jednohubka na jedno podívání. 6/10 ()

Gibson, Grillo a Carnahan zpátky v akci

Gibson, Grillo a Carnahan zpátky v akci

05.11.2019

Herecké hvězdy Mel Gibson a Frank Grillo mají za sebou čerstvě spolupráci s režisérem Joe Carnahanem na akčním sci-fi Boss Level, které je momentálně v post-produkci. Tato trojice si pak zjevně sedla… (více)