Vysloužilý člen speciálních jednotek se ocitá v časové smyčce, v níž musí znovu a znovu prožívat den své smrti. (Filmbox)

DJ Kritik

Ja stále neviem, o čom to bolo. Je tam popísané, že na niečo prišla a možno to funguje asi takto, ale neviem, vraví výskumníčka, ktorá spustí celý kolotoč udalostí. Inak Na Hromnice o den více je temer 30 rokov starší, ale tu to malo komediálny nádych. ()

0verseer

Príjemná akčná jednohubka, ktorej hlavnou prednosťou je predovšetkým to, že sa neberie príliš vážne. Frank Grillo v úlohe ironického hlavného akčného hrdinu (tak trochu na štýl Deadpoola) dokázal pobaviť. Inak tradične klišovitý námet záchrany rodiny a sveta vďaka hravému scenáru nepôsobí až tak únavne, najmä vďaka tomu, že hlavný hrdina niekoľkokrát fatálne zlyháva a vďaka možnosti respawnu si z toho ani nerobí ťažkú hlavu. S Melom to v jeho posledných filmoch ide od desiatim k piatim, tentokrát si v porovnaní napríklad s takým Force of Nature vybral aspoň o niečo zaujímavejší projekt. A napriek tomu, že sa mu tu ušla len vedľajšia rola, v ktorej nemal príležitosť predviesť príliš mnoho, ako lákadlo na diváka svoju úlohu viacmenej splnil. Bez jeho mena v obsadení by som sa totiž podobne ako mnohí k filmu pravdepodobne ani nedostal... ()

Rayen1

K dokonalosti chybělo málo. Mám rád absurdně akční filmy, a filmy, kdy se hlavní hrdina ocitne ve smyčce a nemůže se z ní dostat. A kombinace oboujího? Sakra jo! Bavila mě akční stránka filmu, ale jakmile nastoupil Mel a mlel svojí nudnou historku o divočákovi a hadovi skoro deset minut, popravdě jsem začínal ztrácet zájem. Film taky táhlo k zemi pár nudných scén (třeba sám Mel, prakticky kdykoliv kdy promluvil, zbytečné vysvětlování, proč se čas zasekl, a prakticky celá část "ze dne před", někdy je lepší to prostě nechat být a nic zbytečně nevysvětlovat)... Jak ale přišlo na akci a humor, bavil jsem se skvěle, skoro stejně jako u Sejmi je všechny. Mám rád akční over-the-top filmy s humorem, co umí pobavit. Působilo to na mě, jako kdyby scénář psali dva lidi, jeden chtěl mít film vážný (stroje času a rádoby psycho šéf Mel, rodina, atd.) a druhý zase sekal jeden vtip a akční scénu za druhou (šoupnu tam vrtulník s rotačákem, hláškování hlavního hrdiny, "Kradou mi auto!", přezdívky zabijáků, atd...). Ale jo, bavil jsem se, nudnou sekci příště přetočím a kouknu jen na tu akci, a ta je totiž super! ()

johnsnow

Je síce pravda, že z počiatku to je celkom zábavné, zaujímavé a funny ale čím ďalej to ide tak je to slabšie, síce občas sa nájde lepší moment ale ako celok nič extrémne. Herecké obsadenie je fajn, najmä Grillo a Gibson sú skvelý ale všetci sa dajú okrem tej Číňanky šalenej, tá ma neskutočne srala. Príbeh ako hovorím najprv fajn, potom slabší ale v závere Carnahan urobil niečo čo si málokto dnes dovolí, respektíve na to má gule, duplom v akčnom žánri. No ale najväčším sklamaným je akcia, pretože má jediné dve skvelé pasáže, tou prvou je úplne prvé(nie však poradovo ale v rámci filmu) prebudenie a súboj s prvým zabijakom kde ešte aj komentuje Grillo dianie a záverečná pasáž keď sa dostáva k svojej ex cez ochranku budovy. Zvyšok akcie o ničom. Jedno pozretie ale rozhodne stojí zato. ()

LdaVinci

Teď nedávno jsem to psal, ale musím znovu. Časový smyčky mě neomrzí! :DD Zase trochu jiné pojetí a zase trefa do černého. Možnosti, co časový smyčky dávají, ty jsou skoro nevyčerpatelný. :) ()

mrclTV

Úlet, pri ktorom sa stačí unášať rytmom akcie a radšej nerozmýšľať, že to Call of Duty* jé úplna hlúpost. No a? Je to celkom sranda, si pri tom trochu zresetovať hlavu. I ked to asi úplne nie je na mieste, tento film mám v rovnakej škatuľke ako Hardcore Henry, no ten mi prišiel zábavnejší, odviazanejší. Boss Level sa neúprosne snaží brať vážne, pričom to mal naopak hrať naplno na odlahčenú notu, nielen pri akčných sekvenciách, ktoré su jediné vo filme celkom podarené. Výsledok je nesúrodý mačkopes - klišé "dráma o rodine" a videoherná krvavá zábava s featuringom konca sveta? Pre koho má byť tento film? Preto idem s hodnotením nadol. (*môžete si dosadiť svojho herného favorita, či to je GTAčko, Far Cry, či snáď Donkey Kong) ()

MartinTerran

Zajímavý snímek šmrncnutý herním respawnem. Jasně je zde dost klišé, ale jeho boj proti zabijákům je zábavný a brutální. S postupem času se dozvídáme další střípky příběhu až do samého finále. Ten konec je takový ... jak to správně říct .... "nijaký". Je to správná zábavná akční sci-fi jízda. Hodnocení: 73/100. ()

tkey

Nečekal jsem moc, ale ve výsledku překvapilo a jako akční pseudo-béčková sranda dobrý. Zkrátka vezmi nejlepší díl z hvězdný brány, dej tam polo-sympatického siláka s deadpool vajbem, banku šílenejch vrahounů jako ze smokin' aces, přidej Freeeeeeeeeeedom antikrista a máme tu něco na co se dá koukat, aniž by si se musel neustále zabývat tím, jak se zrovna dnes sexuálně identifikuješ :-) ()

kubas369

3/10. Spousta zajímavých jmen v průměrném béčku o časové smyčce. Upřímně jsem dlouho ve filmu neviděl tak špatné udělané výbuchy jako tady. Další hodně špatná věc jsou dialogy, jako kdyby je někdo psal na hajzlu v pauzách při natáčení. O prkennosti všech nemá cenu ani mluvit ale na Melovi je vidět až ta fyzická bolest s toho všeho. Jako má to svoje momenty a dá se to dokoukat ale už nikdy více. ()

PAVLIS

50% Jeden z těch filmů z kategorie jeden den na tisíc způsobů, který občas dokáže zabavit akcí a docela svižně utíká. To je ale všechno. Příběh je pitomý až to bolí a dialogy mezi akcí často působí, jako by je vedli ochotníci podle scénáře jiného ochotníka. Snesitelný, ale neuspokojivý film, který hodně rychle mizí z hlavy. 3.12.2022 - ČSFD 70% / 68% IMDb ()

Sadaam

Mám rád všechno točící se kolem časových smyček a tak... ale hlavní hrdina mě nějak moc nepřesvědčil a Mel jako záporák už vůbec ne :-( Naomi taky mohla mít víc prostoru a její postava i herectví nebylo moc využito naplno... no a akční scény se špatnými efekty také dost průměrné. Jako epizoda nějakého seriálu by to ale ušlo :-) 60%. ()

borohub

Když dva dělají totéž, není to totéž. Tohle sousloví nejlépe shrnuje tento film. Filmů s časovou smyčkou je jako hub po dešti, takže tento námět je značně přeplněn. Každopádně s klidným svědomím můžu říct, že mistrovská úroveň je zatím nejlepší film s časovou smyčkou, který jsem viděl. Grillo je velkej frajer, film je nadupaný docela dobrými hláškami a slušnými akčními scénami a Mel Gibson jako záporák naprosto bezchybný. Oceňuji i takový nejednozačný konec, který dává prostor dalšímu dílu. Pro mě asi největší televizní překvapení posledních pár měsíců. 90% ()

sniperjozef

Skvělá oddychovka. Film si nehraje na nic jiného, než na hloupoučkou střílečku s herním visuálem, který jsem vlastně na konci nepochopil, proč byl do hry vložen -- SPOILER -- možná kvůli vedlejšímu příběhu se synem, kde spolu hrají hry, jinak mi v tom uniká smysl. A jak už tady je zmíněno, vedlejší postavy jsou extrémně nevyužité a kromě jednoho monologu Mela Gibsona tam nemá nikdo co hrát. 60% ()

PlysovyMacko

Akčná jednohubka, v ktorej sa hlavný hrdina pasuje s tým, že sa mu opakuje deň stále dokola, v ktorom ho chcú všetci zabiť. Po mnohých pokusoch zisťuje,  že musí zabiť záporaka ( Mel Gibson tu je päť minút) , potom zachránit syna a nakoniec zachránit svoju ženu. Je zábavné sledovať všetky jeho pokusy. ()

helrohir

Prekvapujúco celkom stráviteľný akčný film, ktorý síce má v scenári niekoľko dier a celkový príbeh je v podstate zmesou nejakých prapodivných nápadov, ale stále dokáže ponúknuť celkom chytľavú zábavu so solídnymi akčnými scénami a poriadnou dávkou hlášok. Na škodu je, že v záverečnej tretine miesto poriadnej gradácie dostaneme patetické a ufňukané rodinné scénky. Grillo pôsobí v hlavnej úlohe celkom fajn, ale trebárs tie zvučnejšie mená z obsadenia (Gibson, Watts, Yeoh), sú na scéne fakt len pár minút a nič moc teda nepredvedú. 60%. ()

Gibson, Grillo a Carnahan zpátky v akci

Gibson, Grillo a Carnahan zpátky v akci

05.11.2019

Herecké hvězdy Mel Gibson a Frank Grillo mají za sebou čerstvě spolupráci s režisérem Joe Carnahanem na akčním sci-fi Boss Level, které je momentálně v post-produkci. Tato trojice si pak zjevně sedla… (více)