Rytmická sekce

• Velká Británie The Rhythm Section (více)

Stephanie Patricková (Blake Livelyová) je obyčejná žena, která se ocitne na cestě k sebedestrukci poté, co její rodina tragicky zahyne při letecké havárii. Život jí změní zjištění, že celou nehodu někdo zavinil záměrně. Stephanie se vrhne vstříc temnému a složitému světu, aby se pomstila viníkům a dosáhla kýženého vykoupení. Ve snímku Rytmická sekce, který natočil režisér Reed Morano (Příběh služebnice) podle stejnojmenné knižní předlohy spisovatele Marka Burnella, se v hlavních rolích představují také Jude Law a Sterling K. Brown. (HBO Europe)

Los_Angelos

Hodně slabý. Otravný flasbacky. Postavy chaotické, hlavní hrdinka dost neuvěřitelná. Film, na který zapomenete hned, jak se objeví titulky. ()

DJMaroko

Reed Morano by měla zůstat jen u kamery. Tohle bylo hodně nepovedené, nudné, táhlé prostě z nudle špageta. Blake Lively tahle póza a stylizace vůbec nesedí smažící nesympatická fetka není role pro ni a po pravdě nic z toho jsem jí nevěřil. Já se nenudil jen ze začátku, ale celý film. Že si vůbec někdo dává práci a k takovýmto filmům dělají dabing. ()

O_Peki

Nejedná se o žádné přelomové dílo světové kinematografie, ale slušně natočený zábavný thriller. Je zde spousta nelogičností a nesmyslů, ale přemýšlejte nad tím, když sledujete Blake Lively, že. ()

CYP3A4

Zajímavě realistický. Nemám tu přehnanou realističnost v současnejch filmech úplně rád, ale tahle byla zajímavá. ()

Mukade

Anti-Jason-Bourne (schopnosťami) :) ... celkom zábavné (bitka so zombie Lehmansom superb xD ) Priebežné eye-candy Blake, tiež chvályhodné. Nadpriemerný soundtrack (produkcia Hans Zimmer)................. btw žiadne rúšky, plné ulice, to boli časy ((: ()

MartinBFFan

Pomerne slabý film. Nezmyselný príbeh, slabá choreografia v akčných scénach a slabé dialógy z tohto filmu robia jednoducho podpriemerný akčný thriller, ktorý za videnie nestojí. ()

vade_mecum

Ale jo, odpočinková podívaná k odpolednímu kafíčku. Dost blbej začátek, kterej byl tak rychlej, že se divák zdráhá uvěřit, že se hlavní hrdinka rázem vyvinula v tajnýho superzabijáka. Kdyby byla příprava agentky o půl hodiny filmu propracovanější a ze začátku byly intenzivněji ukázaný emoce, který ji měly inspirovat k osobnostnímu přerodu, byl by potenciál filmu těch 70%. Tím, že to strašně rychle přeskočilo do fáze vycvičený vraždící ženský to zabilo celkovou myšlenku a ubralo to na uvěřitelnosti děje. Těch 50% si to ale určitě zaslouží... ()

Sa.sa

Taková Brutální Nikita pro chudé... Jinak příběh je slušný a natočené docela reálně... Samozřejmě má to i chyby, ale s tím se počítá... Na zkouknutí ovšem stačí... ()

Drslw

O hlavu lepšia Brutálna Nikita než všetky ostatné Nikity vrátane celkom prvej. Výborné dialógy. Úsporné scény. Uveriteľné (ne)bitky. Film má gradáciu, záver mohol byť lepší, ale všetko do seba krásne zapadá. Mohli viac tepať do politiky a CIA, ale toto nebola nosná téma. Je úplne jasné, že sa chystajú pokračovania, na ktoré sa osobne teším. Nechápem absolútne tieto slabé hodnotenia - nie všetci agenti sú nezničiteľní Bournovia (ak vôbec nejaký taký je). ()

McGuffin

Rytmická sekce, The Rhythm Section je scénáristou a autorem knižní předlohy Markem Burnellem nastražená povinnost hlavní postavě se pomstít. To se jí, i když tím spáchá zločin, po delší filmové době zdaří. Takže tak. https://www.macguffin.cz/ ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Oba jsme si hráli na někoho jiného. Jenže mně se to povedlo zatraceně líp." Studentka z dobré rodiny Blake Lively poté, co její rodina tragicky zahyne při letecké havárii, se rozhodne přestoupit na obor drogově závislá prostitutka. Následně dostane šanci, aby se pomstila viníkům a tak je rekvalifikovala na nájemného zabijáka. ;) Co k tomu dodat... Blake Lively tady stojí za vidění, ač je po většinu filmu vzhledově opravdu velmi nehezká. Jinak nepřehání se tu s akčními scénami, protože tady téměř žádné nejsou. A zpracovaný to je jako epizoda z nějakého moderního seriálu. - 50%. ()

jethrotull odpad!

No to bola teda priserna kravina a nezmysel. Totalna tupost. Nechapem ze sa Black Lively dala na takuto nelogicku,neralnu a primitivnu ulohu nahovorit. Pretrpel som to s velkym sebazaprenim a konstatujem ze je to odpad. Nikdy viac. ()