Šťastné pondělí (TV pořad)

Talk-show / Komedie

Česko, 2016, 10 min

Jindřich Šídlo

Účinkují:

Jindřich Šídlo

Komentáře uživatelů k TV pořadu (38)

• easaque

+1* mám rád publicistiku, mám rád stránky Seznamu a nakonec sdílím se Šídlem většinou politické názory. Ale jeho "trapná" forma prezentování mi nepřijde tak šťastná, natož směšná. A proto tato velmi slabá známka. [ PŘÍBĚH: X /// SMYSL: X /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 2 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 0 /// CASTING: X (3*MAX) ](3.1.2019)

Fascinující přímý přenos ve vyčerpání formátu, kde jde vidět, že i John Oliver vlastně jenom umně klouže po bulvárních plochách, jenomže tady vyhrává ego, a i když neupírám Jindřichu Šídlovi unikátní komentátorské schopnosti, nutnost mít za zády úderného dramaturga je zde do očí bijící. Pragocentrismus tak moc „over the top“, až si říkám, jestli to není naschvál. Po té obří čistce na Streamu, kdy zůstal Šídlo osamoceně s Jankem Rubešem, je absence schopnějšího tvůrčího zázemí až příliš markantní. Koukám už jen sporadicky a vždycky mě to vytáčí čím dál víc.(12.11.2018)

Politická satira reflektující dění posledního týdne. Petrem Čtvrtníčkem sice Jindřich Šídlo není (a asi ani nikdy nebude), ale i tak jde o pochvalyhodný počin, jen houšť...(7.11.2018)

Humory na politické novinky, které znáte z našich přijímačů z minulého týdne, protkané vzpomínkami na doby, když byl Šídlo (a.k.a. "pamatuju si všechno") ještě malý. Hudba, politika, fotbal, Šídlo. Ale jo.(15.2.2018)

Svižné a vtipné glosy politického dění. Ti, které Šídlo evidentně píchl šídlem do oka, se ozývají s nenávistnými komenty. A tak to má asi být. Politická satira je ale svébytný žánr. Mně třeba vůbec nevadí, když se Šídlo pustí do mnou preferované politické frakce - protože to beru oproti některým zde přítomným prapablbům nejapným, s nadhledem. A ten nadhled - se mi zdá - vidím i ve Šťastném pondělí. A velmi kladně hodnotím fakt, že Šídlo si klidně udělá prču i sám ze sebe, což je sympatické. A přesně to jeho kritici neumí.(29.1.2020)

aneb kdyby John Oliver za sebou neměl HBO a byl Čech. Jasně, zelené plátno není studio, ale i tak se mi jeho glosy vždycky líbí... 100%(28.6.2018)

Na fanouška Arsenalu dobrý. Možná by se slušelo část pozornosti přesměrovat z oblíbených politických fackovacích panáků zpět k jinak nepovšimnutým a jen zdánlivě marginálním wtf zprávám. Já vím, je to těžký, když ti mamrdi toho za každý týden tolik nachčijou... co takhle navýšit minutáž a rozšířit tématáž?(15.2.2018)

• honajz

Obyčejná neobjektivní onanie. Vtipné to rozhodně není, dikcí - i když se proti nim pořad vymezuje - je to samá komunistická fráze a podpásovka. Hlavně si kopnout do těch, které nenávidíme, a tuto nenávist šířit dál. Jiný účel tento pořad nemá.(15.10.2019)

• vegetol.mp

Šídlo je naprostý dřevo a není to vůbec vtipný. Celkově naprosto zbytečnej pořad a ztráta času.(14.5.2019)

Vychytaná témata, brilantně vyvážený humor a hlavně výborné zpracování a moderování - to jsou věci, které ze Šťastného pondělí tvoří naprostou skvělou satiru.(5.2.2018)

Nekdy nucene satiricke.(5.6.2019)

• Sfinkter

Je mi pana Šídla líto.(16.3.2020)

Konečně nám tu pomalu roste náš vlastní John Oliver.(15.2.2018)

• honajz2

Zoufale nevtipné, nechápu, co tohle vynáší do 80%. Je to trapné, stejně jako Soukup, akorát tohle je pro tu druhou stranu. Ale nejednostrannou politickou satiru v Česku zjevně už nikdy nikdo neudělá. 1*(15.10.2019)

• ac3r

Nechutná sračka co má jediný a správný názor a běda jak vy ne. Zlatej Soukup oproti tomuhle zoufalci :-)(22.3.2018)

• Johny303

Nesympatický a arogantní člověk, který si staví kariéru na laciném hejtování jedněch a těch samých pořád dokola - a vyčítá jim v zásadě to, co činí sám. Jeho "jediné správné názory" s mými nekorespondují, což mě jen utvrzuje v přesvědčení, že je z mé strany všechno v tom nejlepším pořádku.(5.9.2019)

Čau lidi, tohle je Šídlova (primárně politická) satira zaměřující se na aktuální dění posledního týdne. Věřím, že tvůrci celý pořad ještě dovycizelují a poslední hvězdu časem dopřidám.(15.2.2018)

Šídlo je John Oliver po česku, ale skvělej. Geniální politický humor těžící z aktuálního dění i historie i překvapivě dobrý mluvený projev Šídla, kterého osobně znám spíš z jeho práce v novinách. Je to ale názorový pořad, tak nečekejte, že budou s obsahem spokojeni všichni.(27.2.2018)

• TETŘEF

Tu dobrý fór, tamhle dobrý nápad. Ale celkově se nedá na Jindřicha dívat 20 minut každý týden, protože nemá dostatečný tým a talent na to udělat něco u čeho bych se necítil trochu trapně.(10.12.2018)

• Bozvav

Prvoplánový humor ,(prý satira) dosti primitivní, pro široké masy a rádoby intelektuály. Proč si dnes každý průměrný pisálek hned myslí, že je François Villon, nebo Borovský? Marná naděje, že autor scénáře teď vydrží nedutat pět let, se rozplynula. Škoda.(3.2.2018)

• florik

Nauč se R vole!(11.12.2018)

<< předchozí 1 2