poster

Spolu to dáme

 • Německo

  Dieses bescheuerte Herz

 • anglický

  This Crazy Heart

 • Slovensko

  Srdcoví rebeli

Komedie / Drama

Německo, 2017, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • necisty
  ****

  Musíme uznat, že na Němce to není zas tak strašný film. Konec nebyl odfláknutý, jen jsem to čekal víc vtipnější. ... CC Slovanský dům(16.9.2018)

 • javak810i
  ****

  Německá variace na film "Nedotknutelní" inspirovaná skutečným příběhem těžce nemocného teenagera a floutka z bohaté rodiny, který se o něj začne starat. Film funguje překvapivě dobře, poměr vtipných a dojemných scén je podle mě vyvážený. Elyas M'Barek tu hraje téměř stejně jako učitele z Fajků, ale to je dobře. Hlavní dvě výtky bych měl k dabingu (ale protlačit německý film s titulky do českých kin je asi problém) a k hereckému výkonu Davidovy mámy. Každopádně pohodový a vtipný "feel good" movie, za mě 4*(16.9.2018)

 • Lachtaan
  *****

  Elyas M’Barek má díky úspěchu trilogie Fakjů pane učiteli a převážně zásluhou svého charisma skvěle našlápnuto a doufám, že jeho tvorba nezapadne prachem v ryze německých menších filmech. Spolu to dáme mě v traileru zaujalo především kvůli němu, přeci jen obdobných komediálně-dramatických snímků týkající se těžké nemoci jsou tu každoročně mraky. Rozhodně ale v žádném případě nelituju toho, že jsme se do kina vydali zrovna na tenhle méně známý film, kde jsem se nenudil jedinou chvílí. Holky si vedle mě i znamenitě pobrečely, mě málem dostal až nezapomenutelný dialog: “A ty máš přítelkyni?” “Kamaráde, já jich mám” “A u kolika z nich víš, že budou brečet, až umřeš?” [viděno v Cinema City Chodov 15.9.2018](16.9.2018)

 • mchnk
  ***

  Celkem dobrá citová vydíračka, jež chce raději slzy než smích a nabízí jen prostoduché kontrasty životních hodnot, nicméně je velmi slušně sehraná, v čele s mladým představitelem Davida, také celý vývoj děje rozhodně není žádný trapas. Pro mě určitě milé filmové překvapení. [Kino Citadela - Litvínov].(14.9.2018)

 • MrHlad
  **

  Flákač Lenny musí dělat společnost umírajícímu Davidovi. Nadšený z toho není, ale brzy zjistí, že mu tenhle kluk přirostl k srdci. A i když se z nich stanou kámoši, zákeřná nemoc číhá za rohem...Spolu to dáme bohužel do žánru dojemných komedií nepřináší nic nového, ale především se bojí být opravdu zábavná a legrační. Takže ve výsledku především nudí. Když to znovu pustíte Nedotknutelné, dá vám to víc.(14.9.2018)

 • - Film je podle skutečné události. (KoubikTK)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace