castor

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Scénáristicky stojí za oběma díly Sicaria, může být pyšný na svou režijní prvotinu Wind River. Ovšem potenciál Yellowstoneu se mu zatím naplnit nedaří. Udržet tuhle rodinu pohromadě je čím dál obtížnější, protože „jenom jí to umírání trvá déle“. Jenže tam si vezme život nezaměstnaná matka tří dětí, tam honák dobytka a otloukánek Jimmy najde tele a pak dostane nakládačku, tam Beth zase provokuje nejednoho chlapa, tam John Dutton vezme vnuka do přírody k řece… ale nakonec se toho vlastně moc nestane. Sheridan dává značný důraz na prostředí a vykreslení postav. Ovšem dějově se mi to pod kůži zatím nezarývá. ()

Nach

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Po předchozí epizodě dravé jako lev, nyní přichází zvolnění na úroveň vlka. Nemáme zde tolik zvratů, úmrtí, ale za to zvraty z minulé epizody zde dále rozhýbávají dějové kolečko kupředu a změny se dále projevují na konkrétních postavách. Navíc příběh se zde drží jen pár linek a nesleduje všechny dříve načrtnuté charaktery. O to více bude tato epizoda působit rozvláčněji, ale ne nudně. Postavy již známe natolik dobře, že očekáváme každý jejich čin či slovo, které příběh dále posouvá kupředu. Sheridan si sice občas dává na čas, ale rozhodně ne proto, aby nudil. Právě naopak, v jeho pojetí film vytěží maximum emocí z minima. A to prostě obdivuji a miluji. 80% ()