• dr.horrible

Hneď v prvej scéne je nahá Theresa Randle a Tarantino. V ďalšej Turturro. Potom Madonna a Naomi... A to je celý film: Scénky. Niekedy vtipné, niekedy smutné, dohromady však presladené a nudné. Veril som, že ten film nebude zlý a že 36 percent je iba ďalšia ČSFD krivda. A mal som pravdu. Nie je to vyslovene blbé, iba nezaujímavé a vo filmografii výborného režiséra akým je Spike Lee to pôsobí ako päsť naoko. Hlavne ak čakáte niečo podobné jeho ostatným filmom. 50%.(27.1.2013)

Spike Lee vs. stádo bečících oveček 0:1. Příběhy ze sousedství asi nejsou po chuti. Herci, kteří nebelejou v daný chvíli jednu stupidní hlášku za druhou, jsou citlivě vykreslení a chovají se logicky v rámci svého charakteru, navíc vedení vybroušeným režisérským stylem. Chápu, nemusí to být pro každého správný šálek kávy, ale za sebe jsem rád, že jsem si ho nenechal ujít.(11.3.2013)

• Jara.Cimrman.jr

Sex po telefonu neprovozuji od té doby, co jsem při něm otěhotněl, aniž bych si alespoň trošku stříknul. Nemám totiž nic proti spojení pusa a sex, ale nesmí se přitom mluvit. V tomto snímku se však jenom blábolí a blábolí a mně je tak nějak jedno, že někdo potřebuje k ejakulaci verbálně naplácat na holou nebo pokakat. Snad jenom ten sex při baseballovém odpalu mi připadal zajímavý a už si doma připravuji projekci, abych se udělal při pořádném nadhozu. To byl skutečný úlet, ale jiné pozitivum jsem na snímku nenašel.(2.7.2014)

No - asi jsem viděl jiný film. Ale asi tady všichni ti nízko hodnotící asi čekali nějakou tu "Tarantínovku". A možná tam bylo pro ty trouby našince moc (to vlastně nesmím v rámci politické korektnosti ze své bílé huby vypustit...;-)... Takže za čtyři, protože si to zaslouží - jako takový více než dobrý "černý" film... - - - P.S. ...jo vy jste si to asi půjčili dabovaný na videu. Tak raděj choďte na filmy do kina... :-)(24.10.2005)

Ano, vážně je to od Spikea Leeho... Film "Girl 6" může pro neznalce stylu filmů Spikea Leeho být něčím odlišným. A jak je v tomto světě zvykem, co (kdo?) se liší, to je zároveň přece špatné. Teď vážně. Film jako takový se vysmívá nejen hollywoodu, ale i všem pokrytcům, co mají erotické linky a služby jim podobné v oblibě, ale před vnějším světem je odsuzují a kritizují za jejich zvrhlost, přesto že jsou uvnitř daleko zvrhlejší právě oni sami. „Sex po telefonu“ s sebou nese i nejedno hlubší poselství, jako například ukázku vzestupu a pádu, nebo chcete-li pádu a vzestupu. I kdybych se na film díval okem „obyčejného“ diváka, hodnotil bych ho kladně a to z důvodu, že nijak nenudí, naopak velmi příjemně pobaví chytrými a vtipnými dialogy. Věta „Ty jsi odešla od Quentína, nejmódnějšího režiséra v Hollywoodu?“ prostě nemá chybu.(20.9.2006)

• - Pes, kterého drží Madonna v striptýzové scéně, je její vlastní pes. (Teres)