Game Over, Man!

Akční / Komedie

USA, 2018, 101 min

Tohle je místy tak blbé, až jsem se prostě bavil a smál. Jsou zde scény, které jsou skutečně ujeté a hodně se mi líbí, že Adam DeVine se toho prostě nelíbí, a i když je otravný, tak jde do role prostě naplno. Tohle k němu prostě patří. Ač si na něj vždy musím znovu zvykat, je prostě správně ujetý. Takže jo, smál jsem se, tudíž dobré.(9.4.2018)

• Toren

Pár slušných fórů, neokoukané tváře a solidní nápady to tahaj do koukatelna. Ale tady se dalo vytěžit mnohem, mnohem víc...(22.5.2018)

Smrtonosná past s uřezanými penisy. Brutální, zábavné, s dobrou muzikou a vysokými produkčními hodnotami. Inteligencí to sice nepřesahuje Tropic Thunder, ale aspoň je to cíleno na dospělé, vtipy jsou dobře načasované a patřičně nekorektní. Neurazilo (no, ty upjatější asi jo, jak tady čtu ty komentáře), rád se podívám na pokračování.(6.5.2018)

Jednoduchá a ujetá komedie v tom nejlepším smyslu, která od první scény jasně naznačí, jakým směrem se zdejší humor vydá. Pokud se chytnete, budete se bavit po celou dobu a pokud ne, máte problém. Game Over, Man! má velmi specifický, puberťácký humor, který mi velmi sedl a který staví hrdiny i záporáky do nepředstavitelně absurdních situací. Ne vždy se tvůrcům vtipy zadaří, ale ústřední trio je natolik sympatické, že i ze slabších momentů dokáže vykouzlit alespoň menší úsměv. I přes pár slabších míst působí film velmi vyrovnaně a vedle menších vtipů nabízí také několik hysterických scén u kterých jsem se smál nahlas a na které jen tak nezpomenu. Game Over, Man! není jasným hitem a jeho vnímaní se u diváků bude lišit, ale pokud se s tvůrci naladíte na stejně absurdní vlnu, budete se bavit královsky.(26.3.2018)

• deadman93

Člověk čeká akční komedii ve stylu Die Hard a místo toho dostane pubertální hovadinu. Čurák v každé druhé scéně by tak nevadil, ale nastříkané kondomy si mohli odpustit!(8.4.2018)