Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Alexxx (Adam Devine), Darren (Anders Holm) a Joel (Blake Anderson) jsou tři nepříliš úspěšní přátelé, jejichž snem je vytvořit celosvětově známou počítačovou hru, nicméně se zatím živí jenom jako uklízeči. Vše se ovšem změní, když budovu, kde pracují, napadnou teroristé. Trojice okamžitě vycítí, že tohle by mohla být jejich šance k úspěchu. (C0r0ner)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (43)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Na první pohled se film tvářil na originální akční komedii využívající pár originálních prvků z počítačových her, se kterými by se od ostatních běžných akčních komedií mohla odlišovat. Výsledek je ale ten, že se jedná o totální průměr. Nuda, nic moc sympatického, sem tam vtip, ale jako celek těžkej filmovej vopruz. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Na jedný straně řada záchodovejch fórků plnejch spermatu, ufiknutejch i neufiknutejch ptáků a posranejch kalhot, což k smrti nesnášim a na tý druhý potoky krve, bouchající palice a řada gagů a hlášek, kterejm se prostě nejde nesmát. Seděla mi i trojice pitomců, kteří se postavili zločinecké bandě a to platí i pro DeVinea, kterej mi obyčejně leze na nervy. Guilty pleasure jako blázen a Newacheck si může odškrtnout povedenej debut. 70% ()

Reklama

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Je to vlastně hrozná hovadina, která nějakým zvráceným způsobem funguje a já se poměrně suprově bavil. Jako jo, u spousty vtipů jsem dělal, že je neslyším a odvracel jsem zrak, ale ten zbytek byl přesnej. Samozřejmě to tak “dobře” funguje kvůli nesourodé hlavní trojici (Adam Levine na to potenciál v tomto žánru má), která nejde pro peprné slovíčko daleko a já si musím pouze postesknout, že podobně připitomělých, možná až zhulených, komedií nevzniká víc. Snad je alespoň Netflix bude plodit dál.. ()

Lucasion 

všechny recenze uživatele

Zcela upřímně říkám, že tady jsem měl zcela jiné mínění z traileru. Vždyť komediální Die Hard je skvělý nápad. Ovšem tady Netflix skutečně překvapil. A ne zrovna v dobrém smyslu. Film je naprosto over the top. Sprostý je slabé slovo a krvavý zcela nevystihuje obraz filmu. Ten film je prostě nechutný, kam se člověk podívá. Vybuchující pes v akváriu? Ok, očekávám Johna Wicka. Lízání zadku. No tady už neočekávám nic... Vybuchující hlavy a uříznutý penis už jsem viděl párkrát ve filmu. Ovšem tady jsem to úplně nečekal. Humor na mě nefungoval a to mám tyhle šílenosti obvykle rád. Viz. Zombieland (2009). Tuhle komedii přenechám rád někomu jinému. Myslím, že cílovka je to zcela jiná než obvyklý divák. I když obvykle přepálené a šílené komedie oceňuji, tak tady jsem si ve výsledku přál, aby už byl konec. (35 %) ()

SNCIS 

všechny recenze uživatele

Obsahuje spoilery: "Jdeme je zmasakrovat. Teď jsem nejmocnější věc na světě... Naštvaný buzerant!" 3 uklízeči outsideřii, kteří povýší na číšníky proti bandě gangsterů. 1. Padají tam vulgarismy. 2. Ukazují se tam penisy. 3. Lidem tam bouchají hlavy. 4. Je tam scéna, kdy chlap-chlapovi vylíže prdel. 5. Hlavní představitelé se tam fotí s plnými kondomy. Je tam přisprostlý až úchylný humor, který není pro každého. Dá se o tom říct, že to je parodie na Die Hard. Každý se asi nebude bavit, ale mně humor tohoto filmu sednul. - 80%. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama