Lily je úplně obyčejná středoškolačka, která spíš než v realitě žije na mobilu, kde „postuje, lajkuje, šéruje a selfíčkuje“, ostatně jako většina jejích vrstevníků. Když však do digitálních životů většiny obyvatel města pronikne neznámý hacker, který začne zveřejňovat zejména to, co mělo zůstat skryto, začnou se dít věci. Absolutní panika v městečku se záhy promění v peklo a Lily si dříve či později musí položit otázku, zda se vůbec dožije příštího rána. Vše totiž naznačuje, že tím neznámým infiltrátorem do lidských soukromí je právě ona. (Cinemart)

Bezda22

Film nebyl špatnej, ale něco mi tam chybělo k takový tý příjemný plynulosti a pořád mi přišlo, že každá vteřina dopředu znamenala dvě dozadu. Každopádně důležitá je problematika, kterou se film zabejvá a to si myslím, že je to důležitý. Jednou nohou už v takovým počátku jsme a když se podíváme, co se děje kolem ve světě, asi bych film do určitý míry bral "s nadsázkou" jako varování před blížící se realitou... 60% ()

stephano

Casting příšernej, scénář prisernej....proste 4 krávy něco delaj a říkaj a pak z nějakýho mě neznámého důvodu střílej. 2 hvezdy za kameru a hudbu ()

horor2

Dostal jsem úplně jiný film, než jsem očekával, ale to nevadí. Místy mi to připomínalo očistu. Samozřejmě vyvrcholení bylo přesně tak, jak jsem si přál :-) No jo, elektronika začíná vystrkovat růžky :-) Odpověď na otázku PROČ? A její odpověď... tak to ale bohužel v dnešní době je. ()

Pitryx

Začátek je děs běs. Zklamání. Blbé kecy a obraz na třech úzkých proužcích na výšku. Takže jsem nevěděl, kam čumět dříve a za to si režisér zaslouží nakopat do vajíček. A dostává samozřejmě dvacet minusových bodů. Další čtvrthodina se nese v duchu kecání tak trochu o pornu. Tedy z toho, co je slibováno na začátku filmu v titulcích naprosto nic. Takže dáme dolů další dvacku. Další za to, že nuda pokračuje. Vlastně až po hodině se začne něco dít. Bohužel, je to silně nepravděpodobně a já jsem prostě neuvěřil, že by mladé holčiny, které mimo mobilu a penisu neměly nic v ruce umí takto zacházet se zbraněmi. No, ale už je zde konečně akce, sem tam i gore, za což tedy z milosti tu dvacítku dám. Ačkoli jsem měl připraven odpad. Do té dvacítky jsem započítal i kousek závěrečných titulků, které byly přinejmenším netradiční. ()

Vera2613

Mám veľmi zmiešané pocity z tohto filmu. Bolo to ako mix žánrov. Niektoré časti boli skvelé iné zas dosť nudné a nezáživné. Koniec filmu bol však poriadne nabitý. Herecky to bolo podľa mňa dosť dobré a taktiež soundtrack bol fajn. Je to taký dobrý priemer. Nič extra (aj keď to tak byť mohlo) ani žiaden prepadák. ()

johnsnow odpad!

Námet: Výborný. babenky: Sexi. Prevedenie: na piču. Kým sa vlastne stane to hlavné čo má odštartovať udalosti tak to trvá hodinu, potom to síce zdanlivo prejde do očista módu ale stále s v podstate nedeje nič dokiaľ sa nezaútočí na dom. A aby som ako degeš čakal, kedy to naberie tú brutálnu masakrinu a dočkal sa jednej krátkej statickej prestrelky a jedného nič moc súboja(hoc krvavého jak z mäsiarne) tak akože ďakujem pekne neprosím. A hoci sú baby sexi, ani pre ne sa neoplatí rúbať hviezdu. ()

Rayen1

První hodina, kdy náctiletý pipky chlastaj a baví se o tom, kdo koho (ne)líže, mi přišla stupidní a absolutně o ničem... možná mě nebaví poslouchat puboše, plácající kraviny jak Branda šustí s Jasonem a že Lily je nejvíc cool buchta na škole. Zajímavý na tom začátku byl snad jen střih a práce s kamerou a ono poselství o tom, jak je všechno online a stačí málo a zničí vám život jedna blbě pochopená fotka... Přesně po hodině se film trochu rozjel (od scény s lopatou). Přestřelka v baráku byla taky fajn, ale pak to šlo zas prudce dolů, jako kdyby tvůrci s divákem měli vlažnou předehru, která přešla na zajímavý styk, ale ukončila to předčasná ejakulace a v závěru si to nikdo neužil. Zkrátka - po hodině se to začalo docela rozjíždět, a když už to vypadalo, že to bude konečně to, co slibovali na začátku (gore masakr se všim okolo), naběhnou titulky. Silný zklamání. Kdyby to byla epizoda Black Mirror, co má stopáž kolem 45 minut, proč ne, ale dvouhodinovej film nudil a nebyl dotažený do konce. Čekal jsem alespoň přestřelku v městě, haldu mrtvol a haldu násilí jako ve filmech Tarantina, ale nic se nedostavilo. Dvě hvězdy a vracet se k tomu fakt nebudu. ()

jokino odpad!

Pre mňa asi (90%) filmu doslova oničom, len o trápnych dialógoch medzi teens a zvyšných (10%), sa velmi snaží na niečo hrať.. A takmer koniec filmu, keď sa začne "akože" niečo diať, v podobe akýchsi smiešnych "femme fatale", to už nezachráni.. Film sa silou mocou snaží ukázať na morálne dilema dnešnej online doby, ale to je už pekných pár rokov "prevarená káva" a iné filmy na túto tému ukazujú aj podstatne lepším, zaujímavejším, možno aj záživnejším spôsobom. Nudil som sa pri tom.. ()

moviefan4

Skvelá práca s kamerou, úžasné myšlienky, skvelý scenár, perfektne herecké výkony, skvelá hudba. Za mňa 100% spokojnosť a rad sa k tomuto filmu vrátim. Pretože som nevidel už dlho film ktorý by sa tak dopodrobna zamýšľal nad myšlienkov čo by sa stalo ako by všetky tajomstvá ktoré si uchovávame na internete vyšli na povrch. ()

LindaVa

Já nemůžu jinak. Nápad, pointa a předmět filmu je naprosto bezkonkurenční a režie je bezchybná! ALE ty sprostý rozmazlený hloupý de*ky mi byly tak nesympatický, že jsem se nemohla dočkat konce. Chtěl li režisér, aby tak postavy opravdu působily - ohavně, otravně, slizce...- gratuluji, záměr splněn bezchybně. Nemůžu se ale ubránit pocitu, že to záměr nebyl....... Ps: Veškerou nedomyslenost ohledně zbraní a s tím spojencool situace, co mě tak štvaly, beru jako přílišnou zaujatost z mé strany... ALE WTF!!! ()

blondboss

Tak toto je od Levinsona slušný mindfuck. Na jednej strane akčné béčko plné úchylne trápnych a klišé scén s mizernými hereckými výkonmi, ale na strane druhej s ťaživou, skľučujúcou ba až miestami nepríčetnou atmosférou, ktorá sa tiahne prakticky celým filmom. Ako reflexiu na súčasné internetové maniactvo je to fajn, avšak brutálne pritiahnuté za vlasy. Hodnotím vcelku pozitívne, aj keď na štvrtú hviezdu to jednoducho nevydá, ani keby ako chcelo. 60 % ()

Víteček

Skvěle zábavný pohled na nahotu, mládí, sociální média, mediální obraz, davovou mentalitu, očekávání společnosti, odsudky, násilí, ženy, jistý typ mužů, sex a na Spojené státy. Někdy možná až trochu moc doslovné a sestry, ač tvořili polovinu ústřední skupiny, byly hodně nevyužité. Jenže jsem se bavil od začátku do konce a zasáhlo mě to tak, že na film myslím i víc než týden po zhlédnutí, takže musím všechny drobné nedostatky odpustit a hodnotím jasně za 5*. ()

ČSFD výprava na nej horor fest světa

ČSFD výprava na nej horor fest světa