Na můstku přes potok, přesně na hranici dvou policejních rajonů – Tomáše Topinky (R. Mikluš) z Protějova a jeho slovenského kolegy Ľubomíra Ostrého (M. Geišberg) ze sousední Brehové – je nalezena mrtvola ovce. Konkurenční dvojice policistů zjišťuje, že nejde o první případ, a vydává se po stopách masového ovcovraha. K objasnění případu pomůže nakonec konzultace s ne zrovna vstřícným doktorem Martinem Elingerem (M. Donutil), Irenin (G. Marcinková) rázný zásah a postřeh Topinkovy matky Marie (V. Freimanová). (Česká televize)

Sa.sa

Chudák Topinka to zase nemá jednoduché... Doktor Martin zase perlil... Jinak jsem se bavil, lol převléknout se za ovce snad může napadnout jen Policii ČR a SR :)))) Jinak parádní díl a ten konec stál za to ()

Josie7

Jedna hvězda za Veroniku Freimanovou, je skvělá! A baví mě i Marcinková. Jinak je to celé na odpad - převlečení za ovce, závěrečná bitka policajtů - trapnost nad trapnost. ()

kreyson13 odpad!

Co to kurva má bejt? Pytlák loví smradlavý ovce, který by nikdo nesežral. Tradičně imbecilní poldové pátrají v převleku za ovce a chudák koncesionář ČT tuhle kokotinu zaplatí. Je mi celkem líto Topinky, nálepku megadementa bude mít hodně dlouho. ()