Čtyři soutěžící se pokusí změnit z Popelek v krásné princezny a to za pouhé dvě hodiny a deset tisíc korun. Vítězkou ale může být jen jedna. (TV Barrandov)

DEXTER099

Stejně jako ve slovenské verzi Nakupních maniaček zde jde o to ,že čtyři ženy soutěží kdo se lépe oblékne.Kdyby tam jako ve slovenské verzi nebyly občas ženy na které se na dá hezky dívat tak to ohodnotím níže.Takto 20% a jedna hvězda. ()

selfesteem odpad!

Moderátora vyměnit! To každopádně, hned. Jinak jedna z dalších trpících soutěží, jako Výměna manželek nebo Prostřeno, jen s tím rozdílem, že pokud se trefíte do dobrého úkolu (styl, do jakého se máte obléct je i vaším stylem), nakoupíte si za 10.000,- a ty věci vám zůstanou! To je na téhle soutěži úžasný. Jen tam vhodně zakamuflovat, že zrovna tyhle hodinky se k tomuto stylu hodí, i když po nich toužím už dva měsíce :). Ti co tomu nerozumí, hodnotí další co tomu nerozumí, ale každý ze soutěžících má nakoupíno, plus může vyhrát dalších 10.000,- a ještě nábytek, to opravdu není špatné. Jen aby na tom tvůrci pořadu neprodělali, protože sledovanost bude upadat. Měla by to moderovat nějaká známá česká modelka, nebo známý stylista, kdo aspoň trochu k tomu moderování přičichl a taky, kdo není do sebe zahleděnej namyšlenej trouba. Už se k tomu nikdy nevrátím, ale soutěžící Galina v květované bundě a krátkých lacláčích byla NEJlepší a nejnápaditější, ať si kdo chce co chce říká. Ta její výhra nábytku byla pro mě velkým zadostiučiněním :). ()

NinonL odpad!

Viděla jsem dva díly. První z neznalosti, druhý proto, že jsem si říkala - přece to nemohlo být až tak hrozné. Bylo. Nevím, jakou odměnu dostávají čtyři slépky, které tam účinkují a nechají se buzerovat od nagelovaných stylistů s menšinovou orientací. Nechat cizí nesympatické ženštiny prohrabovat vlastní šatník a dozvědět se, že jsem úplně nemožná. Pak nafasovat 10 tisíc, běhat sprintem hypermarketem a z nedostatku času (nebo vkusu) na sebe naskládat ty nejhorší šunty. A pak si poslechnout ze všech stran, jaká jsem slepice. Tohle je vážně odpad odpadů. ()

Lukrecie

Osmany má sexy češtinu :-) a jinak mi pořad přijde celkem dobrý a hlavně inspirativní, ale záleží na dílu a jeho účastnicích, ne každý díl má stejnou úroveň! ()

topi odpad!

Osoba, sledující tento pořad je buď velmi vážně duševně narušena nebo je to totální idiot/ka, která nemá nic jiného na práci, než sledovat takovou zhovadilost pro nenormální povrchní ksindl. Odpad s obrovským O. ()

Linda.csfd

Trochu nudnější a méně svižná kopie Nákupních maniaček. Pořadů o módě je ale zoufale málo, proto si každého opravdu vážím. Jasně, že tyhle pořady všem přijdou naivní, protože móda samotná je povrchní, ale přece nebudete od takového typu pořadu očekávat moudrost, sofistikovanost a obohacení duše. ()

rakovnik

Tak to se opravdu nepodařilo. Nejlepší je ten homosexuální stylista, navlečený do příšerné kombinace hadrů. Měl by si asi hledět více sebe, než holek bez vkusu, které dostanou do ruky 10 000 a musí je co nejrychleji utratit a pak pomlouvat ty ostatní. Kvantita převažuje nad kvalitou. ()

Wiikii

Viděl jsem to jednou. Při jedné příležitosti kdy se na to dívala i má sestra. Tak jsem se tedy přidal. .. A bral bych to jako klasický odpad, jenže při sledování se sestrou to byla chvílemi i zábava. .... HODNOCENÍ: 20% (1*) ()

Numinek

Ten 'stylista' je na tom to nejhorší - resp. jeho pokusy o zábavné vsuvky... nakupování oblečení miluju, ale určitě bych se za teoretických 20 tisíc nenechala ztrapnit jako všechny účastnice, co si tam hrajou na profesionální poradkyně a stylistky.. ()

Dagoussek odpad!

Docela ubohý a trapný kritizovat někomu šatník. A nejhorší je tam ten týpek, co neumí ani česky a myslí si, že má nejlepší vkus a snaží se vnutit svůj styl a názor, co je IN a co je OUT. Kdyby ten pořad byl spíše o doporučení co by měl mít každý šatník a jak každý kousek nosit a co k němu, tak ro beru, ale kritizovat??? . . .odpad všech odpadů... ()

venca163

"Doufám, že sáhne ještě po nějakých výraznějších kouscích, protože ta bunda je prostě bez emocí". "Takový zestaršovací střih, nó." "Dušana je velmi nervózní, jak na její městské-safari model zareagují soupeřky. Dostaví se WOW efekt?" "Tvůj panková-královna model mi přijde moc punk a málo královna." "Ááá, cos to koupil? Cos dělala? Takový zelený...kam deš? Na rybu, nebo so?" ()

Lukoboss odpad!

Vůbec nechápu, proč člověk, jako je O. Laffita, jde dělat moderátora do takhle ubohýho pořadu. On není moderátor samozřejmě, tu češtinu tam láme horkotěžko, ale to by snad ani nebyl problém. Prostě když někdo dělá módní přehlídky po celým světě a má nějaký renomé, absolutně netuším, proč jde něco vykládat do blbýho pořadu, blbým blbě oblečeným ženským, který si něco koupili v Palladiu. Ne, nedává to smysl! ()