Znovu ve hře

• USA Second Act (více)
Trailer 1

Maya pracuje už patnáct let jako asistentka vedoucího v obchodě v Queensu. Má skvělé nápady, a tak nejen ona sama, ale i všichni její kolegové čekají, že bude povýšena – pak ale vedoucí přijme manažera Arthura. Maya má sice schopnosti, ale jen základní vzdělání, a tak nemůže o vedoucí pozici usilovat. Arthur se brzy ukáže jako pěkný prudič, a tak když Maye syn její nejlepší kamarádky Joan, tak trochu počítačový génius, v žertu jako narozeninový dárek stvoří falešný životopis, který obsahuje studia na Harvardu, Whartonu, filantropii a práci v mírových sborech, rozhodne se Maya absolvovat pohovor u kosmetické firmy Franklin a Clarke. K jejímu údivu ji na pohovor pošlou k samotnému generálnímu řediteli Andersonu Clarkovi, na kterého tak zapůsobí, že jí nabídne místo konzultantky. Představí ji své dceři Zoe, která je viceprezidentkou společnosti. Maya je tím vším zaskočena, chce couvnout, ale Joan ji přesvědčí, že ji přijali kvůli ní samotné, ne kvůli jejímu CV. Méně pochopení má její přítel Trent, který už dlouho touží po rodině, ale Maya se tomuto tématu urputně vyhýbá. Pro Trenta je její nová kariéra poslední kapkou a rozchází se s ní. Maya nastupuje do nové firmy a má za úkol vyprojektovat novou řadu kosmetických výrobků. Maya trvá na tom, aby to byly výhradně přírodní produkty, Zoe má trochu jinou představu, a tak Anderson Clark rozhodne, že na nové řadě budou pracovat dva týmy a budou spolu soutěžit. Na finální výrobek mají deset týdnů. Maya vychází se svým týmem velmi dobře, dostává se ale občas do prekérních situací se znalostmi v životopise... (TV Nova)

Trailer 1

Gilmour93

Chtěl bych se nějakým kouzlem dostat do tohoto filmu. Nejdřív bych propustil všechny zaměstnance Franklin & Clarke a natřel jim držku indulonou. Nebo klidně naopak. Záleží, kvůli čemu by hysterčili víc. Podnikavou dívku JLo bych nakopnul de jejího sexy zadku za stále stejné herecké kreace a jejímu partnerovi oholil ten úlisný knír. Té nechutné kamarádce s napuchlými rty bych s chutí dopřál waterboarding s kanystrem bílého vína a zeptal se Treata Williamse, jestli si kvůli své přítomnosti tady trhá vlasy. A na samém konci, snad by se Batman nedíval, zase nakopnul JLo za ty nakydaná moudra. Teda hned poté, co bych si od pusy otřel vlastní zvratky.. Možná ta recenze působí trochu vyšinutě, ale to oni ze mě udělali.. ()

genetique

Okey, okey. Bol som pripravený na horšie. Nemôžem povedať, že by som bol vyslovene otrávený, ale dalo sa z toho vyťažiť viac. Ale načo sa snažiť, keď všetci vieme, že toto divák (diváčka) chce. Ono to pri tomto type filmov asi ani inak nebude. Chalani vypnú mozog pri oldschoolových béčkových akčných jednohubkách, baby zas pri tomto type rom-comu. Pokiaľ viac nečakáte, nebudete si od úvodných tituliek aspoň obhryzávať nechty. Ja som sa dokonca párkrát zasmial, takže palec hore. Inak je to typický nalinajkovaný príbeh, J-Lo ale v pohode, ostatní herci tiež fajn, pomohla tomu dobrá hudba a neokukané prostredie. 50%. ()

Pethushka

V podstatě by se dalo říct, že je to strašný film. A vlastně si za to můžu tak trochu sama. Že by totiž JLo byla zárukou kvalitní kinematografie se říct prostě nedá. Ale víte jak, není dobrý mít předsudky. A tak jsem to zkusila. A nebýt té nejšílenější "zápletky" s jakou v podstatě bezdůvodně zhruba v polovině filmu přišli, asi bych si řekla, že se to dalo. Takhle ale přemýšlím, jestli do scénáře omylem nevniklo osmileté dítě. Jinak je pro mě tenhle "nápad" nepochopitelnou záhadou. 1,5* ()

Eliott odpad!

Je až k nevíře, jak moc mi byl tento film volný. Humor založený na pádech na hlavu i když to asi byly ty lepší části, jelikož když nikdo nikde nepadal tak dostali prostor nesympatické postavy jako ta asiatka s vědcem, což bylo naprosto příšerné. Co se týče nějakého příběhu tak vše co se ve filmu odehrálo bylo předvídatelné a nevnuklo divákovi ani špetku emocí. Otravný film a ztráta času. 10% ()

Pepinec

To je těžký, když má ve filmu půlka lidí botox. Já nejsem nájemník domova seniorů, abych byl zvyklej na šišlání spolubydly, takže byly tady pasáže, kdy jsem v tom kině byl úplně zbytečnej. Aspoň ale vím, jak se cejtí tenhle film, protože chudák vzniknul jen proto, aby nám Jennifer ukázala, že ještě unosí úplý šaty. Gratuluju. (Vancouver, Kanada) P.S. Redyxi jedničko z Jablonce, jsem rád, že tě neznám. Snad se to nikdy nezmění. ()

• Natáčelo se od 23. října do 15. prosince 2017 v New Yorku. (Stoka)
  • Název filmu se objeví poprvé až před závěrečnými titulky. (griph)