Znovu ve hře

• Austrálie

Komedie / Romantický

USA, 2018, 98 min

• catwillows

No co k tomu tak říci... Uz jen deb... překlad názvu filmu... Proč Znovu ve hře? O tom přeci film vůbec neni... Pár vtipných scén, Jen poměrně dobře hrála, ale je to sotva dvě hodiny co film skončil a už pořádně nevím o čem byl. Bohužel nostalgickych scén je zle až moc, velmi ale skutečně velmi předvídatelna dějová linka a mohla bych pokračovat. Film vhodný na deštivý den, ale určitě ho nemusím vidět v nejbližší době znovu. Miluju komedie jako například Návrh či Matky na tahu, ale tohle je jiná liga(určitě o hvězdu a půl horší). Kdyby v kině nedávali jen filmy pro děti, tak bych i projekci asi i vynechala. Zklamání, trailer sliboval více. 45%(5.1.2019)

Tak nevím, jestli mi poslední den v roce úplně selhala soudnost a pud sebezáchovy, ale bavila jsem se. Jak už tu někdo psal, hodně tomu pomohla úžasná kulisa New Yorku. A taky jsem asi do poloviny filmu přemýšlela, odkud znám Treata Williamse. Lopez na svůj věk nevypadá marně a aspoň se na ní dá koukat, herečka už z ní asi nikdy nebude. Pohodové 3 hvězdy.(2.1.2019)

Mě se tedy film líbil, také možná vzhledem k aktuálnímu výběru filmů, který byl toho času za vyližkapsu. Děj je sice trochu předvídatelný a naivní, ale jsou tam určitě části, které se moc povedly a člověk se opravdu zasměje. Chvíli mi to připomínalo film Ďábel nosí Pradu, aspoň teda ze začátku. Znovu bych nešel, ale rozhodně nelituji, že jsem film viděl.(8.1.2019)

No... Tak já jsem z toho trošku rozpačitá a zkusím to rozvést, možná přihodit i nějaký ten spoiler. Na tomhle filmu mi hrozně vadí jeho rozpolcenost. Z traileru jsem nabyla dojmu, že půjde o podobný počin, jako jsou třeba Matky na tahu, to jest romantické drama, místy rozbité vtipnými scénami pro ulehčení. Jenže problém je v tom, že veškerý humor byl vyčerpán právě v traileru. Víc vtipných scén tam totiž nenajdete. Pak následuje ona rozpolcenost. Člověk by čekal, že to bude právě to kariérním růstu dané hlavní hrdinky, kdy se bude potýkat s nástrahami nové práce, plus strachem z prozrazení. To se tam sice děje, ale jakousi záhadou je to rozbíjeno další dějovou linkou, to jest návratem ztracené dcery hlavní hrdinky. Tato dějová linka je tak nereálná a ubulenou limonádou ulepená záležitost, že vás to po chvíli začne neskutečně srát. Nevěříte tomu ani ťuk, jednání postav vám přijde z psychologického hlediska naprosto nelogické a nereálné. Takže v podstatě půlku filmu sedíte, vzdycháte, koukáte na hodinky a čekáte, kdy už bude konec. Ne proto, že byste byli napnutí, jak to všechno skončí (protože z hlediska daného žánru je to zcela jasné), ale proto, že už vás to zkrátka neskutečně prudí a vám je trapné se sebrat a jít pryč. Není to vyloženě blbý film, jen jeho struktura a rozpolcenost je to, co mu sráží body, proti hereckým výkonům, střihu, záběrům na NY se nedá říct ani bú...(2.1.2019)

• Pepinec

To je těžký, když má ve filmu půlka lidí botox. Já nejsem nájemník domova seniorů, abych byl zvyklej na šišlání spolubydly, takže byly tady pasáže, kdy jsem v tom kině byl úplně zbytečnej. Aspoň ale vím, jak se cejtí tenhle film, protože chudák vzniknul jen proto, aby nám Jennifer ukázala, že ještě unosí úplý šaty. Gratuluju. (Vancouver, Kanada)(28.12.2018)

• - Natáčelo se od 23. října do 15. prosince 2017 v New Yorku. (Stoka)

• - Hlavní roli si původně měla zahrát Julia Roberts. (CrypzzXD)