Znovu ve hře

• Nový Zéland

• Austrálie

Komedie / Romantický

USA, 2018, 98 min

Pred začatím pozerania Second Act som si prečítal mnoho negatívnych komentárov, takže očakávania som si zbytočne nevytváral. Možno to je dôvod, prečo tento film nehodnotím jednou hviezdičkou ako ostatní užívatelia, ale skôr ho zaraďujem medzi priemer. Je trúfalé zaradiť tento snímok medzi komédie, keďže som sa za celú dobu pozerania zasmial maximálne päť krát. Zvyšok deja sa vliekol strašne pomaly, nesmierne som si prial aby nastal zvrat, ktorý by film viedol iným, zaujímavejším smerom. Bohužiaľ, nestalo sa a po sto minútach nastal rýchly koniec nudného scenáru.(12.1.2019)

• catwillows

No co k tomu tak říci... Uz jen deb... překlad názvu filmu... Proč Znovu ve hře? O tom přeci film vůbec neni... Pár vtipných scén, Jen poměrně dobře hrála, ale je to sotva dvě hodiny co film skončil a už pořádně nevím o čem byl. Bohužel nostalgickych scén je zle až moc, velmi ale skutečně velmi předvídatelna dějová linka a mohla bych pokračovat. Film vhodný na deštivý den, ale určitě ho nemusím vidět v nejbližší době znovu. Miluju komedie jako například Návrh či Matky na tahu, ale tohle je jiná liga(určitě o hvězdu a půl horší). Kdyby v kině nedávali jen filmy pro děti, tak bych i projekci asi i vynechala. Zklamání, trailer sliboval více. 45%(5.1.2019)

Mě se tedy film líbil, také možná vzhledem k aktuálnímu výběru filmů, který byl toho času za vyližkapsu. Děj je sice trochu předvídatelný a naivní, ale jsou tam určitě části, které se moc povedly a člověk se opravdu zasměje. Chvíli mi to připomínalo film Ďábel nosí Pradu, aspoň teda ze začátku. Znovu bych nešel, ale rozhodně nelituji, že jsem film viděl.(8.1.2019)

No... Tak já jsem z toho trošku rozpačitá a zkusím to rozvést, možná přihodit i nějaký ten spoiler. Na tomhle filmu mi hrozně vadí jeho rozpolcenost. Z traileru jsem nabyla dojmu, že půjde o podobný počin, jako jsou třeba Matky na tahu, to jest romantické drama, místy rozbité vtipnými scénami pro ulehčení. Jenže problém je v tom, že veškerý humor byl vyčerpán právě v traileru. Víc vtipných scén tam totiž nenajdete. Pak následuje ona rozpolcenost. Člověk by čekal, že to bude právě to kariérním růstu dané hlavní hrdinky, kdy se bude potýkat s nástrahami nové práce, plus strachem z prozrazení. To se tam sice děje, ale jakousi záhadou je to rozbíjeno další dějovou linkou, to jest návratem ztracené dcery hlavní hrdinky. Tato dějová linka je tak nereálná a ubulenou limonádou ulepená záležitost, že vás to po chvíli začne neskutečně srát. Nevěříte tomu ani ťuk, jednání postav vám přijde z psychologického hlediska naprosto nelogické a nereálné. Takže v podstatě půlku filmu sedíte, vzdycháte, koukáte na hodinky a čekáte, kdy už bude konec. Ne proto, že byste byli napnutí, jak to všechno skončí (protože z hlediska daného žánru je to zcela jasné), ale proto, že už vás to zkrátka neskutečně prudí a vám je trapné se sebrat a jít pryč. Není to vyloženě blbý film, jen jeho struktura a rozpolcenost je to, co mu sráží body, proti hereckým výkonům, střihu, záběrům na NY se nedá říct ani bú...(2.1.2019)

• Pepinec

To je těžký, když má ve filmu půlka lidí botox. Já nejsem nájemník domova seniorů, abych byl zvyklej na šišlání spolubydly, takže byly tady pasáže, kdy jsem v tom kině byl úplně zbytečnej. Aspoň ale vím, jak se cejtí tenhle film, protože chudák vzniknul jen proto, aby nám Jennifer ukázala, že ještě unosí úplý šaty. Gratuluju. (Vancouver, Kanada) P.S. Redyxi jedničko z Jablonce, jsem rád, že tě neznám. Snad se to nikdy nezmění.(28.12.2018)

• - Hlavní roli si původně měla zahrát Julia Roberts. (CrypzzXD)

• - Natáčelo se od 23. října do 15. prosince 2017 v New Yorku. (Stoka)