Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Nikdy není pozdě začít znovu! Vtipný a zároveň romantický film o cestě jedné obyčejné dívky za štěstím. Maya pracuje v místním supermarketu a marně čeká na povýšení, protože jí chybí tolik potřebný vysokoškolský diplom. Vše se rozhodnou vyřešit její přátelé a díky nové identitě, kterou pro ni vytvoří, Maya získá pozici, o které vždycky snila. Tím ale její nesnáze nekončí. (Vertical Ent.)

(více)

Videa (6)

Trailer 1

Recenze (79)

vydumnica 

všechny recenze uživatele

Celkom obycajny film, aky my zeny potrebujeme raz za cas vidiet...fajn oddychovka...uplne predvidatelne, neoriginalne, nerealne ba priam az rozpravkove a predsa sa dalo na to pozerat...hoci mohlo to byt vtipnejsie a romantickejsie. Necakajte blaznivu komediu. O zenach, pre zeny...Jennifer Lopez ma stastie, ze takmer v 50ke moze hrat styridsiatnicku :-). Bonus, krasne zabery New York City. 60%. ()

suzanne1997 

všechny recenze uživatele

Film to nebyl špatný, no čekala jsem od něj něco jiného, něco mnohem jiného. Pro mě se však začal ubírat velice zajímavými směry, nechyběl mu spád a ani příběh nebyl úplně k zahození. Člověk je svědkem proměn a také toho, že i když je něco založeno na obrovské lži, může z toho vzejít něco dobrého. Nemusíte mít milion titulů, stačí, když svému oboru rozumíte. Pokud jdete za svým cílem, můžete to dokázat, stačí přijít s nápadem a věřit si. Těch několik dějových linek, které se prolínaly, práce, produkt a ještě něco navíc, co však nebudu prozrazovat, se skvěle doplňovaly. A ani konec se nezdál na první pohled příliš uspěchaný. Na plný počet hvězdiček to není, ale něco na něm bylo, proto jsem se rozhodla hodnotit jej nadprůměrně. Neokoukanost a několik zápletek v jednom tomu jedině dopomohly. Doporučení se i tentokrát zdržím, stejně nikoho nepřiměju ani nezastavím, když se bude chtít nebo opakem nebude chtít podívat. ()

Reklama

Torgal 

všechny recenze uživatele

Myslel som si, že toto bude len taká blbosť, kde sa starnúta JLo bude emancipovať a dokazovať všetkým okolo, že ženy bez vzdelania sú minimálne rovnako schopné manažérky ako absolventi prestížnych univerzít, ale to som ešte netušil, že film si pre mňa pripravil ešte jeden zvrat ako zo zlej telenovely. Každopádne prežiteľné, hoci Jennifer by si už mala vstúpiť do svedomia a prenechať romantické filmy mladším ročníkom. 4/10 ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Jennifer Lopez filmu prospěla, zaštítila jej produkcí i slibným songem. S čím dalším ale měl její projekt přijít, to už jasné není. Scénář je zhusta "televizních" kvalit a hlavní hrdinku nestaví zrovna do dobrého světla. Maya má být/ je sympatická a dobrotivá, ačkoliv se ke své prestižní práci v kosmetické firmě dostala nečestným způsobem a v mládí se zřekla svého dítěte. Vanessa Hudgens zde není nasazena jen tak = SPOILER jak prdel Jennifer/dozvídáme se, že Vanessa, která také pracuje ve firmě, byla adoptovaná a ve skutečnosti je dcerou Mayi = konec SPOILERU. Nejvíce iritující byl monotonní průběh filmu a také to, jak si to celé libovalo ve své průměrnosti, což u jména režiséra Peter Segal dříve nebývalo zvykem. Kromě hlavní hvězdy nikdo nedělal nic pro to, aby film odlepil od průměru. Kdo čekal třeskutou komedii, nepochodí. Jennifer zde jednou legračně klopýtne, vyskytuje se zde ještě žena, co má strach z výšek. Na gagy je to proklatě chudé. Náznak sociálního dramatu mně přišel celkem nepatřičný, Segal není režisérem, který by chtěl na něčem takovém stavět, a skoro to vypadalo, že (mu z té svěží padesátnice) staví. Naštěstí se to do nudy úplně nepropadlo. Podvodnice, kterou naše hrdinka v podstatě je, je hodně oblíbená, takže když by to na ni náhodou náhle celé prasklo, je jistota, že jí žádný postih nehrozí. Jennifer má ženské přednosti, firmu postavila na nohy a celkově je celý film tak hodná, že i kdyby všechny zavraždila, pořád jí to projde. Je otázkou, nakolik se režisér podřídil JLO, já bych řekl, že značně. Chtěla mít film jen pro sebe a tak to také je. 6/10 ()

Pethushka 

všechny recenze uživatele

V podstatě by se dalo říct, že je to strašný film. A vlastně si za to můžu tak trochu sama. Že by totiž JLo byla zárukou kvalitní kinematografie se říct prostě nedá. Ale víte jak, není dobrý mít předsudky. A tak jsem to zkusila. A nebýt té nejšílenější "zápletky" s jakou v podstatě bezdůvodně zhruba v polovině filmu přišli, asi bych si řekla, že se to dalo. Takhle ale přemýšlím, jestli do scénáře omylem nevniklo osmileté dítě. Jinak je pro mě tenhle "nápad" nepochopitelnou záhadou. 1,5* ()

Galerie (44)

Zajímavosti (5)

  • Obchod se slevami, kde Maya (Jennifer Lopez) pracuje, byl natočen v Queens Food Bazaar, 24hodinovém obchodě, který nebyl pro natáčení uzavřen. (ČSFD)
  • V jednej scéne nájde Maya (Jennifer Lopez) fotku s Barackom Obamom a jeho manželkou. Jedná sa o skutočnú fotku, Jennifer sa s Barackom stretla na inauguračnom plese v roku 2009. (Astonko)

Reklama

Reklama