poster

Znovu ve hře

 • USA

  Second Act

 • Slovensko

  Nová šanca

 • Slovensko

  Popoluška zo supermarketu

 • Nový Zéland

  Second Act

 • Velká Británie

  Second Act

 • Austrálie

  Second Act

Komedie / Romantický

USA, 2018, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • gegina31
  **

  Nevím sice, která vyšší moc zasáhla, ale jsem jí neskonale vděčná, protože jsem málem na tohle šla do kina. Trailer vypadal sice celkem zajímavě, ale jaká plytká slátaninka se z toho vyklubala mě překvapilo. Myslela jsem, že se bude jednat spíše o budování kariéry jedné osudem a finančně postižené sexy paní, která neměla možnost vystudovat jednu z Amerických prestižních škol tolik potřebných k tomu, aby nemusela někde na ulici prodávat párek v rohlíku. A navíc jsem doufala, že při této příležitosti klofne nějakého zámožného fešáka (přání mé romantické duše). A já se místo toho dostala do příběhu, kde úplně z haluze potká svoji dceru, kterou odložila ještě jako mimino, a která je náhodou i adoptovanou dcerou majitele firmy, který ji na základě lživých informací o jejím vzdělání přijal. Sory, většinou vulgarismy v komentu nepoužívám, ale neposrali byste se z toho? A jelikož chlapa měla už od začátku filmu, sice nic moc, ale měla, tak mi bylo hned jasný, že mé druhé přání splněno nebude. Nehledě na to, že to je nejspíš poprvé, co jsem slyšela mluvit Lopez bez dabingu.....a není to pěkný. No a navíc její dceru hraje Vanessa Hudgens. A tohle stvoření je vždycky ve filmu jako pěst na oko. Neuměla hrát v Muzikálu na střední a neumí hrát ani teď. Jen ťulpas by ji obsadil do role. No chtěla jsem dát původně 3 hvězdy, ale jak tady čtu to svoje rozhořčení, tak skončím nakonec na dvou.(11.3.2019)

 • IronSide
  ***

  Předvídatelná zápletka a o to čitelnější konec. Avšak nebylo to jen nesmyslné okopirování již známého a pár "nečekaných" momentů tento film nabídne za což má kladné body. Osobně ho řadím do skupiny "oddychovka" - netřeba u toho přemýšlet, dávat moc pozor a člověk se občas zasměje... Ano, těch vtipných scén jsem čekal více, ale některé se opravdu povedly. Kdyby šlo dát 3,5 hvězdy, tenhle film by si to zasloužil, na 4 ale nemá...(19.1.2019)

 • M.i.k.e
  *

  kdyby se tvůrci drželi primární dějové linky,mohla to být celkem solidní,byť klišoidní zábava na jedno podívání.Tím,že ale do toho přidali druhou a pro mě celkem zbytečnou a nepochopitelnou dějovou linku,která byla evidentně vycucaná z prstu,se ze Second act stala rádoby slzopudná slátanina.To,že J-Lo hraje postavu o minimálně 10 let mladší než je sama je nakonec ten nejmenší problém...20%(28.5.2019)

 • bigmatko
  ***

  jednoduché priam prvoplánové ale našťastie nie trápne. Lopezka vyzerá úžasne a dej filmu plynie nenásilne. Na svoje si prídu asi skôr filmový amatéri, ktorí chodia do kina dva tri krát za rok a takéto ľahko stráviteľné komédie sú pre nich vrcholom filmového zážitku, ale spokojný som bol aj ja. Lopezka sem tam zavrtí zadkom sem tam vnesie nejaké to mravné ponaučenie so slzou v oku a keď sa usmeje tak jej odpustia aj to, že nezmyselne klame v situáciach kedy je to úplne zbytočné.(4.1.2019)

 • hansel97
  **

  Fajn oddychovka, která spadá spíše do kategorie "lepší než jsem čekal." Protože JLo přeci jen zárukou filmové kvality není. Je to komedie, ze které mohlo být mnohem více, a která se bohužel ubírá spíše línou a komfortní cestou, než aby nějak riskovala. Je prostě jenom OK. Jediná věc, která mi vadí je dějová linka adopce, která je pro celý film až zbytečná a dělá jej ještě méně uvěřitelným, než je už tak. 50%(11.9.2019)

 • - Natáčelo se od 23. října do 15. prosince 2017 v New Yorku. (Stoka)

 • - Název filmu se objeví poprvé až před závěrečnými titulky. (griph)

 • - Hlavní roli si původně měla zahrát Julia Roberts. (CrypzzXD)