Nikdy není pozdě začít znovu! Vtipný a zároveň romantický film o cestě jedné obyčejné dívky za štěstím. Maya pracuje v místním supermarketu a marně čeká na povýšení, protože jí chybí tolik potřebný vysokoškolský diplom. Vše se rozhodnou vyřešit její přátelé a díky nové identitě, kterou pro ni vytvoří, Maya získá pozici, o které vždycky snila. Tím ale její nesnáze nekončí. (Vertical Ent.)

genetique

Okey, okey. Bol som pripravený na horšie. Nemôžem povedať, že by som bol vyslovene otrávený, ale dalo sa z toho vyťažiť viac. Ale načo sa snažiť, keď všetci vieme, že toto divák (diváčka) chce. Ono to pri tomto type filmov asi ani inak nebude. Chalani vypnú mozog pri oldschoolových béčkových akčných jednohubkách, baby zas pri tomto type rom-comu. Pokiaľ viac nečakáte, nebudete si od úvodných tituliek aspoň obhryzávať nechty. Ja som sa dokonca párkrát zasmial, takže palec hore. Inak je to typický nalinajkovaný príbeh, J-Lo ale v pohode, ostatní herci tiež fajn, pomohla tomu dobrá hudba a neokukané prostredie. 50%. ()

Pepinec

To je těžký, když má ve filmu půlka lidí botox. Já nejsem nájemník domova seniorů, abych byl zvyklej na šišlání spolubydly, takže byly tady pasáže, kdy jsem v tom kině byl úplně zbytečnej. Aspoň ale vím, jak se cejtí tenhle film, protože chudák vzniknul jen proto, aby nám Jennifer ukázala, že ještě unosí úplý šaty. Gratuluju. (Vancouver, Kanada) P.S. Redyxi jedničko z Jablonce, jsem rád, že tě neznám. Snad se to nikdy nezmění. ()

Pethushka

V podstatě by se dalo říct, že je to strašný film. A vlastně si za to můžu tak trochu sama. Že by totiž JLo byla zárukou kvalitní kinematografie se říct prostě nedá. Ale víte jak, není dobrý mít předsudky. A tak jsem to zkusila. A nebýt té nejšílenější "zápletky" s jakou v podstatě bezdůvodně zhruba v polovině filmu přišli, asi bych si řekla, že se to dalo. Takhle ale přemýšlím, jestli do scénáře omylem nevniklo osmileté dítě. Jinak je pro mě tenhle "nápad" nepochopitelnou záhadou. 1,5* ()

Eliott odpad!

Je až k nevíře, jak moc mi byl tento film volný. Humor založený na pádech na hlavu i když to asi byly ty lepší části, jelikož když nikdo nikde nepadal tak dostali prostor nesympatické postavy jako ta asiatka s vědcem, což bylo naprosto příšerné. Co se týče nějakého příběhu tak vše co se ve filmu odehrálo bylo předvídatelné a nevnuklo divákovi ani špetku emocí. Otravný film a ztráta času. 10% ()

kingik

Jennifer Lopez filmu prospěla, zaštítila jej produkcí i slibným songem. S čím dalším ale měl její projekt přijít, to už jasné není. Scénář je zhusta "televizních" kvalit a hlavní hrdinku nestaví zrovna do dobrého světla. Maya má být/ je sympatická a dobrotivá, ačkoliv se ke své prestižní práci v kosmetické firmě dostala nečestným způsobem a v mládí se zřekla svého dítěte. Vanessa Hudgens zde není nasazena jen tak = SPOILER jak prdel Jennifer/dozvídáme se, že Vanessa, která také pracuje ve firmě, byla adoptovaná a ve skutečnosti je dcerou Mayi = konec SPOILERU. Nejvíce iritující byl monotonní průběh filmu a také to, jak si to celé libovalo ve své průměrnosti, což u jména režiséra Peter Segal dříve nebývalo zvykem. Kromě hlavní hvězdy nikdo nedělal nic pro to, aby film odlepil od průměru. Kdo čekal třeskutou komedii, nepochodí. Jennifer zde jednou legračně klopýtne, vyskytuje se zde ještě žena, co má strach z výšek. Na gagy je to proklatě chudé. Náznak sociálního dramatu mně přišel celkem nepatřičný, Segal není režisérem, který by chtěl na něčem takovém stavět, a skoro to vypadalo, že (mu z té svěží padesátnice) staví. Naštěstí se to do nudy úplně nepropadlo. Podvodnice, kterou naše hrdinka v podstatě je, je hodně oblíbená, takže když by to na ni náhodou náhle celé prasklo, je jistota, že jí žádný postih nehrozí. Jennifer má ženské přednosti, firmu postavila na nohy a celkově je celý film tak hodná, že i kdyby všechny zavraždila, pořád jí to projde. Je otázkou, nakolik se režisér podřídil JLO, já bych řekl, že značně. Chtěla mít film jen pro sebe a tak to také je. 6/10 ()

• V jednej scéne nájde Maya (Jennifer Lopez) fotku s Barackom Obamom a jeho manželkou. Jedná sa o skutočnú fotku, Jennifer sa s Barackom stretla na inauguračnom plese v roku 2009. (Astonko)
  • Natáčelo se od 23. října do 15. prosince 2017 v New Yorku. (Stoka)
  • Obchod se slevami, kde Maya (Jennifer Lopez) pracuje, byl natočen v Queens Food Bazaar, 24hodinovém obchodě, který nebyl pro natáčení uzavřen. (Stoka)