Do Dne matek zbývá už jen několik dnů a několik rodin se musí vyrovnat s tím, jak tento velký den letos stráví. Ať už to znamená strávit ho s novou láskou, ztracenou láskou či úplně bez lásky, letošní Den matek se určitě nezapomenutelně zapíše do historie romantických komedií – a na několik dalších desetiletí i do povědomí diváků. Laskavý, starostlivý, vtipný a dojemný – stejně jako matky na celém světě. (Freeman Ent.)

DannyBlakely

Nemůžu si pomoct, ale vůbec se mi to nelíbilo. Děj byl velmi předvídatelný a spíš jsem se nudila. Hlavní hrdinové mi přišli nevýrazní, nebyli mi ničím sympatičtí a bylo mi celkem jedno, jak to s nimi dopadne. Za mě je tento film veliké zklamání.. ()

mpet

Je pravda, že takových to podobných komedií vyplivne Hollywood ročně desítky, možná stovky, ale když ta komedie dokáže pobavit, tak s tím nemám problém. Několikrát jsem se během filmu opravdu od srdce zasmál a musím se přiznat, že se mi to nakonec opravdu líbilo. ()

kritička

V podstatě hloupost a bohužel to zachraňovala pouze Jennifer Aniston. I Julia Roberts byla v roli, která bohužel nebyla nejvhodnější. ()

Opeth

To mě zklamalo jako kdysi vánoční dárek - bylo to takový pěkný autíčko na dálkový ovládání. Ale nefungovalo. Film taky vypadá pěkně, ale nefunguje. ()

Jindra_S odpad!

Po přečtení některých komentářů mám pocit, že jsme se dívali na zcela různé filmy. Ten můj měl hrozný, umělý prvoplánový scénář, proti němuž vypadají české filmy a sitcomy jako vrchol scénáristického umění. Někdo chtěl mocí mermo natočit něco jako Lásku nebeskou, tentokrát o matkách. A bohužel to nefunguje, mix slavných herců a hereček to nějak nijak nezachraňuje a je to ... no prostě blbé. Bavit se u toho snad dalo po nějakém alkoholu a sázením rundy na uhádnutí další scény. A nebo přípitkem na další trapnou scénu. Konec by byl sice v mlze, ale byl by alespoň zábavný. ()

Lady_Gaga

Nenáročná oddechová komedie, u které si pak ani nevzpomente co se tam vlastně odehrávalo. V hlavě mi uvízla pouze Julia Roberts jako televizní prodavačka cetek (takový Horst v sukni). ()

somme

Supr Jennifer Aniston (jako vzdy) a Kate Hudson v asi svy nejprijemnejsi roli. Ale jinak zadnej velkej zazrak. ()

mfaky

Stejně jako mnozí jiní, jsem po shlédnutí traileru čekal něco mnohem mnohem horšího a výsledek mě příjemně překvapil. Nebylo tam přes přespříliš klišé scén, herecké výkony K. Hudson, J. Roberts, J. Aniston i dalších mi přišli nenucené, pohodové a celkově na dobré úrovni. Vtip také nechyběl a humorné scény byly většinou dobře načasované.Tento druh filmu sice není vyloženě můj šálek kávy, ale špátné to opravdu nebylo. Doporučuji shlédnout v původním znění. ()

Evan7

Námet skvelý, aj herecké obsadenie, aj dosť vtipných situácií. Ale mohlo to byť natočené oveľa lepšie. Prišlo mi to ako film do telky, nie do kín. Jennifer Aniston perfektná, ale Julia Roberts mi prišla taká kŕčovitá, taktiež mnohé situácie, hlavne tie, ktoré mali byť dojímavé. Ale chápem, že to mala byť komédia, nie dráma alebo romantický film. ()

JerryPilsen

Množství postav které se různě potkávají je docela výhodou,v polovině je ale jasné jak kdo dopadne.Herci ale dobří a i dialogy byly skutečně o něčem. ()

PanIncognito

Obsazení je skvělé. Tato pozitivně laděná komedie má opravdu potenciál. Je sice pravda, že scénář není vrcholem umění, nicméně u snímku se lze příjemně uvolnit... jde z něho dobrá atmosféra. :) (viděno s dabingem) ()

danbalada19

Tato komedie mě docela bavila, pár hezkých zvratů, Jennifer Aniston nezklamala, tskte bych tento film hodnotil, velice kladně jako v pohodě oddechovku. Jediné co mě jemně vadilo ani nevím proč, není to nějaká chyba, spíš jsem i čekal, že bude nějaké větší propojení a u kázání, vztahu Candy a Brandleyho, ale nevadí. ()

peproch

Další z veselodramatických filmů o tom, jak mateřská pečlivost může či nesmí poškodit dcery v jejich svébytí. ()

Zemřel Garry Marshall, režisér Pretty Woman

Zemřel Garry Marshall, režisér Pretty Woman